Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

OI smagu, man smagu, kad jumi patinka mano angelėlis biggrin.gif
Anzelmas? gal...O gal -Ambrozijus? O gal Kornelijus? Leonardas? Bertoldas? Vincentas? g.gif O gal koks Angelas Mąstytojas? Angelas Ganytojas? Visai jau krizė su tais pavadinimasi man doh.gif O sugalvot kažką tiesiog būtina. Padėkit!!!
Katinyti- ne tokie jau ir ploni tie drabužiai, gal nuotraukoje nesimato tik, man net kažkokie pasišiaušę atrodo doh.gif

Sedona-dar viena šventė lietuviams niekada nepamaišys lotuliukas.gif Labai miela, kad taip manai ax.gif

linada-rūbeliai velti nei atskirai, nei išvien, kaip čia pasakius... g.gif na-sakykim, dalimis:pvz.rankovės veltos atskirai ir prie pečių pribadytos adatėlėmis, taip gerai susilygina paviršius, kad tik prisikišęs atskirsi,kur šlapiai velta, o kur sausai. Va, bet dėl to ir rankovės pasišiaušusios išėjo, nes vėliau iš karšinio, kad po to ta pačia vilna pribadyt galėčiau.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 06 05, 09:05)
linada-rūbeliai velti nei atskirai, nei išvien, kaip čia pasakius... g.gif na-sakykim, dalimis:pvz.rankovės veltos atskirai ir prie pečių pribadytos adatėlėmis, taip gerai susilygina paviršius, kad tik prisikišęs atskirsi,kur šlapiai velta, o kur sausai. Va, bet dėl to ir rankovės pasišiaušusios išėjo, nes vėliau iš karšinio, kad po to ta pačia vilna pribadyt galėčiau.

aš panašiai ir galvojau, tik dar va atlapai švarko kraštai - daug darbelio...mastau.gif bet verta wub.gif oi vis su vilna bendraujat tai daug ko ir prisigalvojat, aš jaučiuosi jau labai atitrūkus ir visai nebeturiu jai nei jėgų nei laiko, o gal pakankamai noro. tik vilnos turiu pilnus kampus biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės Vilnietės

Dekupaže renkamės padekupažiuti ir paplepėti šeštadieniui.

Tai galim ir veltinio mylėtojos pavėlinėti ir pakalbėti mirksiukas.gif toks ale mytukas biggrin.gif
Atlekiam su savo vilna, muilu, rankšluostuku ir bambuku ir pliotkų pilnu maišu lotuliukas.gif Susitikimų vieta Žemaitijos gatvė mirksiukas.gif

Va taip.... biggrin.gif

ievuschka- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiii wub.gif
Papildyta:
Galima ršytis į eilutę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 06 birželio 2008 - 16:19
QUOTE(DOSETH @ 2008 06 06, 16:19)
Mergaitės Vilnietės

Dekupaže renkamės padekupažiuti ir paplepėti šeštadieniui.

Tai galim ir veltinio mylėtojos pavėlinėti ir pakalbėti mirksiukas.gif  toks ale mytukas biggrin.gif
Atlekiam su savo vilna, muilu, rankšluostuku ir bambuku ir pliotkų pilnu maišu lotuliukas.gif Susitikimų vieta Žemaitijos gatvė mirksiukas.gif

Va taip.... biggrin.gif

ievuschka- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiii  wub.gif
Papildyta:
Galima ršytis į eilutę biggrin.gif


o cia si sestadieni ar kita? blush2.gif kas idomiausia, tai sianakt kaip tik sapnavau kazkoki veleju ale susitikima lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip nei is sio, nei is to blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūta Elzė: 06 birželio 2008 - 22:04
QUOTE(Rūta Elzė @ 2008 06 06, 23:03)
o cia si sestadieni ar kita?  blush2.gif kas idomiausia, tai sianakt kaip tik sapnavau kazkoki veleju ale susitikima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  taip nei is sio, nei is to blush2.gif

Tikriausia gautūs jau liepą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 06 07, 12:46)
Tikriausia gautūs jau liepą doh.gif


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enriga: 07 birželio 2008 - 13:38
kad prirašiau...ir supratau kad kalba tikriausiai apie Klaipėdą sukasi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 07 birželio 2008 - 17:16
Laba diena, mergaites,

Doseth- as eileje:))Oapiekokiadata eina kalba?

Linada-nu kad mergaitems vilnietems buvo adresuota..smile.gif))
Atsakyti
jei nebusiu kur isvykus - dalyvausiu smile.gif
Atsakyti
Kažkaip ant greitųjų neradau, kurioje temoje rodome riešines, tai dedu čia.
Dovana pagal užsakymą draugei:
user posted image
Man taip patinka gauti rezultatą, tik kodėl aš taip retai veliu..? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chuliganka: 10 birželio 2008 - 11:58
QUOTE(Chuliganka @ 2008 06 10, 11:57)
Kažkaip ant greitųjų neradau, kurioje temoje rodome riešines, tai dedu čia.
Dovana pagal užsakymą draugei:
Man taip patinka gauti rezultatą, tik kodėl aš taip retai veliu..? doh.gif


labai dailios wub.gif
Atsakyti
DOSETH, ir aš labai norėčiau sudalyvauti ax.gif
Atsakyti