Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

Doseth , aš jau tavo albume pasigrožėti spėjau. Oi bet čia ir vėl doh.gif thumbup.gif Ir grožis ir kokybė wub.gif
O modeliuks labai puikus biggrin.gif Mačiau gyvai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tas modelis irgi atrodo kažkur matytas mastau.gif Darbai superiškai pasakiški wub.gif good.gif
Atsakyti
Aš "jamu" alyvinį ir švarką... Man jie patys pačiausi...
Atsakyti
Šiandien mano mažoji rimtai dirbo lotuliukas.gif aš vėliau vienoj stalo pusėj, ji-kitoj tuo pačiu bambukiniu kilimėliu. Buvo taip smagu ir juokinga, kad nesusilaikiau nenufotografavus smile.gif

Pirmiausia išsiklojo vilną:
user posted image

Tuomet papozavo smile.gif
user posted image

Po to stipriai susuko bambukinę užuolaidą ir kočiojo kočiojo...
user posted image

Ir galiausiai tyrinėjo,kas iš viso to išėjo
user posted image

Reikia pastebėti,kad procesas vyko be vandens ir muilo, nors visa tai stovėjo čia pat lotuliukas.gif Tik kai aš nuėjau minutėlei nuo stalo, žiūriu-muilas buvo įtrauktas į procesą:mažyčiai muilo gabaliukai išdėlioti ant bambuko ir susukti kartu su vilna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 05 27, 20:38)
Šiandien mano mažoji rimtai dirbo  lotuliukas.gif aš vėliau vienoj stalo pusėj, ji-kitoj tuo pačiu bambukiniu kilimėliu. Buvo taip smagu ir juokinga, kad nesusilaikiau nenufotografavus  smile.gif

Reikia pastebėti,kad procesas vyko be vandens ir muilo, nors visa tai stovėjo čia pat  lotuliukas.gif  Tik kai aš nuėjau minutėlei nuo stalo, žiūriu-muilas buvo įtrauktas į procesą:mažyčiai muilo gabaliukai išdėlioti ant bambuko ir susukti kartu su vilna  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia puiki veleja auga wub.gif grazuole tavo Barboryte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Elzė @ 2008 05 27, 21:45)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kokia puiki veleja auga  wub.gif grazuole tavo Barboryte  wub.gif


Ach tu slapuke cool.gif
Greit tave išrišau mirksiukas.gif
Nors iš pradžių nustebau-kas čia per nepažįstamas žmogus mano vaikų vardus žino lotuliukas.gif


Atsakyti
Smagus reportažas apie mažąją vėlėją thumbup.gif
Norėčiau pamatyti tęsinį - vėlimą naudojant jau ir vandenį
thumbup.gif Ačiū, buvo smagu pasižiūrėti wub.gif
Atsakyti
Kokia darbininke wub.gif wub.gif Ot panos ...iskart mamai i pagalba wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Procesas thumbup.gif , nerealu ir baisingai nuotaikinga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ,mergina thumbup.gif wub.gif Galėtų vėlimo kursus suorganizuoti-
1.vėlimas sausai
2.vėlimas su muilo gabaliukais
3.ypatingiems svečiams-su vandeniu ir muilu
Atsakyti
Ievuschka, superinė fotosesija!!! Prisišypsojau žiūrėdama smile.gif .
Mažoji labai į tave panaši wink.gif .
Atsakyti
po tokių reportažų beveik nebereikia toliau ir aiškintis kaip velti biggrin.gif
Atsakyti