Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

OI, mergaitės, kaip gera tiek gražių žodžių išgirst ax.gif
Man pačiai ši angelėlė labai miela, gal kad pirma tokia... labiausiai džiaugiuosi,kad pavyko veidelį kitokį nei visada padaryt ir tokią išraišką išgaut...
Kristinakristina- nėra ji tokia tobula,kaip norėčiau. Dar daug ką patobulint galima mirksiukas.gif

Chuliganka-rankos iš tiesų gal kiek per ilgos ax.gif Sumanymas buvo toks-ilgas kaklas, ilgos kojos ir rankos, bet sunkoka buvo išlaviruot tarp tų proporcijų...
Ne skulptorė aš, pagal išsilavinimą-pedagogė ...

Dėl panašumo į mane pačią-tai man netikėta rolleyes.gif Bet jei jau keli žmogeliukai taip sako, gal ir yra tiesos g.gif

Irunia-kaip netikėtai malonu,kad nei iš šio nei iš to kartais apie mano angelėlius mintelės sukasi smile.gif



Atsakyti
ievuschka-aš tave pagirsiu kad tu man padėkotum biggrin.gif

Išvarė tave iš rojaus, ką galvoji, kad taip kurdama atgal ten pateksi g.gif
Žinai ką galvoju cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 07 gegužės 2008 - 23:07
QUOTE(DOSETH @ 2008 05 08, 00:07)
ievuschka-aš tave pagirsiu kad tu man padėkotum biggrin.gif

Išvarė tave iš rojaus, ką galvoji, kad taip kurdama atgal ten pateksi g.gif
Žinai ką galvoju cool.gif  thumbup.gif


Dėkoju tau mirksiukas.gif (fainuolė-bajeristė tu !!!) lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, visos visos smile.gif seniai cia besirodziau...bet vis perzvelgdavau darbelius, kurie visu yra tiesiooooog nepakartojami!!!! thumbup.gif

Aisku, as nesilyginu su ievuschkos angeleliais, kurie yra tokia dailuciai, bet va arteja draugiu gimtadieniai, tai tenka vel pamiklinti pirstukus smile.gif

jusu teismui, mano pirmas zmogeliukas "Balerina" rolleyes.gif

http://public.fotki....alerina002.html
Atsakyti
....ir va dar toki paveiksla nuveliau biggrin.gif Noreciau pereiti i kita lygmeni, nuvelti portreta, bet vis neprisiruosiu....atrodo tai "Misija neimanoma" verysad.gif

http://public.fotki....tysvelniai.html
Atsakyti
Sandra_SM-labai fainuolė tavo balerina wub.gif O kaip ji stovi? g.gif
(tik gaila, nesimato veidelio, norėtųsi ryškesnės nuotraukos)

Ir "Misija neįmanoma"- thumbup.gif Kokiu principu tas figūras išvėlei,kad toks ryškus kontūras, nė kiek neišplaukęs?
Atsakyti
nu nerealiai stiliovas daikciukas is veltinio
user posted image
is cia
Atsakyti
Aciu labai uz grazius zodelius blush2.gif
Balerina tik velai vakare pritvirtinau prie apvalaus medzio diskelio smile.gif

O del Sokanciu velniu paveikslo, tai pradzioj tik konturus veliau kartu su juodu fonu, o paskui viska apdailinau adateles pagalba biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir cia biggrin.gif
Du paskutinieji darbeliai

user posted image

user posted image
Atsakyti
Katinyt, tasiuku spece, labai jau pavasariskai grazios Tavo taselytes thumbup.gif
Atsakyti
mmmm.... grazu grazu grazu grazu grazu grazu thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 05 09, 22:45)
Pasirodysiu ir cia  biggrin.gif
Du paskutinieji darbeliai

user posted image

user posted image



vajetus, koks pavasarinis ryskumas lotuliukas.gif matosi kad tasytes atkalusi velt esi wub.gif
Atsakyti