Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS 27 tema

ir man nerodo
Atsakyti
DOSETH - dar spėjau pamatyt tavo darbus, kol nuotraukytės neprapuolė thumbup.gif Labai patiko šalikiukas ant kaklo wub.gif (ar ten buvo žabo?)
O jau dukrytė-kokia fainulka, veltinio grožiais pasipuošusi wub.gif wub.gif wub.gif

Pristatau Geltonplaukę angelėlę

user posted image

Atsakyti
Nuostabybe wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aaaaaa doh.gif wub.gif O tas veidelis koks biggrin.gif Smalsus ir kiek naivokas . Jauna dar... biggrin.gif
Atsakyti
Apklausa visoms, kas yra matęs Ievuschką gyvai: kam dar atrodo, kad angelytė "pilna" autorės veido bruožų?
O gal tik man vienai taip atrodo?

Kas kart sunkiau rasti žodžių, kad pagyros nenuskambėtų banaliai. Pasakysiu taip: tiesiog kitas lygis... Jie visi pakilę kažkur aukštai aukštai, ir jiems visai tas pats, giriam mes čia juos ar peikiam... gyvena savo angeliškus gyvenimus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balu: 06 gegužės 2008 - 16:35
Kokios dar pagyros ...ach.....Ievuchka tu savo angelus kaip kokia laume tiesiog isburi .....O plaukai angelytes kokie......
Atsakyti
Tobula...
Atsakyti
Ievuschka, PASAKIŠKA... wub.gif wub.gif wub.gif angeliukė nuostabi, tokia dailutė,svajinga, o jau plaukai... wub.gif nuostabi angeliukė wub.gif net ir nežinau ką pridurti... wub.gif tokių angelų, kaip tavo dar niekur nesu mačius, nepakartojama.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Migla...Miglelė~: 06 gegužės 2008 - 19:39
Ievuschka, ir kuom tu ne skulptorė? mirksiukas.gif
Jei ja tikrai esi, tuomet esi šauni skulptorė, o jei ne - turi turbūt įgimtų gabumų. Lenkiu žemai galvą prieš tamstos talentą clap_1.gif bis.gif
Tik rankytės man atrodo kiek per ilgos pagal proporcijas, bet gal taip ir turi būti - ką aš išmanau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balu @ 2008 05 06, 16:33)
Apklausa visoms, kas yra matęs Ievuschką gyvai: kam dar atrodo, kad angelytė "pilna" autorės veido bruožų?
O gal tik man vienai taip atrodo?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dar nepamačius tavo žinutės pati norėjau taip rašyti. o šiaip gi ir sako, kad kuria, piešia panašius į save wink.gif
man kiekvieną kartą atrodo kad jau šis pats gražiausias, jau gražiau nėr kur bigsmile.gif labai įdomu pamatyti kad "kur" tai dar yra labai daug. labai įdomu stebėti ievuschkos minčių eigą - atsirado kitokie sparneliai, atsirado kitokie rūbeliai, galiausiai atsirado "moteriškė" kas toliau? bigsmile.gif
Atsakyti
Fantastiška angeliukė. Net trūksta žodžių. Lieka tik prisijungti prie visų anksčiau gyrusių wub.gif
Atsakyti
Ėjau kažkurią dieną koja už kojos su vaiku ir galvojau apie Ievuschkos angeliukus.
Kad štai yra veltinis, ir yra Ievuschkos angeliukai - kažkas nežemiško, neapčiuopiamo... Tarsi ne žmogaus rankomis padarytos. Teisingai Jumi pasakė - tiesiog išburti... wub.gif
Atsakyti