Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

Oj, kaip dailiai wub.gif
Atsakyti
Nuostabi kepurytė wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 12 01, 22:40)
Sveikutės
Pasirodysim ir mes

Pirmą kart mezgiau, o ne nėriau kepurytę

user posted image
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
gražu,be komentarų
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 12 01, 11:49)
sveikos 4u.gif
gal kas turit šios kepurės raštą lietuvių kalba? ar bent schemą g.gif  turiu tik rusų k., bet su mezgimo terminais man sunkoka ax.gif

user posted image
user posted image

ir dar... ar galima šį raštą virbalais su valu megzti? blush2.gif



gal čia man kas pagelbės? 4u.gif
Atsakyti
čia mano vaikų kepuriukai 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū visom, už gražų įvertinimą
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 12 02, 13:22)
gal čia man kas pagelbės? 4u.gif


Cia paprastas rastas (tik nezinau kaip teisingai isversi i lietuviu k. blush2.gif ), panasiai kaip pynutes mezgat tik tarp pyniu jokio tarpo nereikia daryti.
Numezgat krasteli vien gerosiomis (tn parasyta 18 eil), tada jau eina pagrindinis rastas. Pvz : 1 eil: kryziuojat 4 x 4 i desine (akiu skaicius gali but ivairus, priklausis nuo siulu storio, reiketu bandyti kas labiau patiks.) 2a eil: vien blogosios, 3 eil-gerosios a.; 4a eil blog.; 5a eil kryziuojat 4 x 4 i kaire,; vel eille bloguju, eile geruju, eile bloguju; ir vel kartojat nuo pirmos. (schemoji nurodyta megzti 12 cm taip, (esme ta kad gautusi pintines rastas). tada virsus vel tik gerosios: 1 eil sumegzti kas dvi, kartoti sujungima kas 3is eiles kol neliks akiu.

nezinau kiek cia aiskiau tapo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 02, 21:41)
Cia paprastas rastas (tik nezinau kaip teisingai isversi i lietuviu k. blush2.gif ), panasiai kaip pynutes mezgat tik tarp pyniu jokio tarpo nereikia daryti...



4u.gif einu bandyti ax.gif
Atsakyti
O as toki kepuriuka numezgiau savo suneliui. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
IwonaBogd - thumbup.gif labai man patiko, bandysiu ir aš kažką panašaus mirksiukas.gif
Atsakyti