Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(mime @ 2008 11 24, 17:52)
thumbup.gif  thumbup.gif
jega,kaip faaainai atrodo wub.gif
liuks kepuriukas thumbup.gif



Ačiū visom už įvertinimą 4u.gif
Atsakyti
trys kepuriukai vaikuciams pabiruciams, mano paskutiniai darbeliai
user posted image
Atsakyti
liolke kokios šaunios kepurytės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2008 11 27, 19:43)
trys kepuriukai vaikuciams pabiruciams, mano paskutiniai darbeliai
user posted image

grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2008 11 27, 20:43)
trys kepuriukai vaikuciams pabiruciams, mano paskutiniai darbeliai
user posted image


labai grazu thumbup.gif
labai noriu pabandyti numegzti kepuriuka,toki kaip tavo zydras,visada zavejausi kepurem su snapeliais smile.gif gal gali pasidalinti schema ax.gif,buciau laaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
[quote=perkunija,2008 11 24, 15:31]
Čia mūsų pelytės. biggrin.gif Kepurė daugiau skirta rudeniui, nes siūlai nėra stori.
user posted image
Na thumbup.gif ir fantazija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 11 28, 12:42)
labai grazu thumbup.gif
labai noriu pabandyti numegzti kepuriuka,toki kaip tavo zydras,visada zavejausi kepurem su snapeliais smile.gif gal gali pasidalinti schema ax.gif,buciau laaabai dekinga 4u.gif


na jei kas nors bus aisku tai galiu kazka panasaus idet, jei ne tada aprasysiu kaip as mezgiau nes ne viena jau tokia esu mezgus, kazkaip kepuriu ir kitu drabuzeliu vaikams manija uzejo ziuriu labai paklausa atsirado tai ir mezgu kitiems, dar mano projektuose 5 kepures, po to jau megztukus ir kelnes megsiu
user posted image
Atsakyti
yyyykkk!!! biggrin.gif wub.gif mikimauziukas..
Atsakyti
trumpai papasakoju melynosios kepurytes aprasyma, bent jau kaip as mezgiau uzdejus reikiama skaiciu akiu kazkur apie 104 jei neklystu kelias eiles mezgama ripsu visos eiles gerom akim, po to nukelus krastine pridedama viena akis, po to kokia 16 ar 17 akiu gerom, po to sumezgamos dvi akys i kaire, po to 2 sum i desine tada vel tiek pat geru 17 ar 16 jei mazesnes reikia galima ir maziau, po to 1 pridedama, 1 ger vel 1 prided tada kokios 9 g.b 8 zodziu kad gautusi daugmaz puse akys jei pries tai buvo 17 deta geros, tada vel sumezgama i kaire ir i desine vel 9 geros vel pridedama 1, 1 gera ir vel 1 prided ir vel 17 geru 2 sum i kaire ir i des ir vel 17 geru ir gale 1 prided ir krastine taip mezgama kokios 22 eiles po to mezgimo pricipas tas pats ti nebepridedama akiu o vien tik sumezgama kas antra eile zodziu kol lieka kelios akys po to jas sutraukiam na tikiuos kazkas bus nors truputi aiskiau
Atsakyti
dar vienas kepuriukas ka tik iskeptas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2008 11 28, 17:26)
trumpai papasakoju melynosios kepurytes aprasyma, bent jau kaip as mezgiau uzdejus reikiama skaiciu akiu kazkur apie 104 jei neklystu kelias eiles mezgama ripsu visos eiles gerom akim, po to nukelus krastine pridedama viena akis, po to kokia 16 ar 17 akiu gerom, po to sumezgamos dvi akys i kaire, po to 2 sum i desine tada vel tiek pat geru 17 ar 16 jei mazesnes reikia galima ir maziau, po to 1 pridedama, 1 ger vel 1 prided tada kokios 9 g.b 8 zodziu kad gautusi daugmaz puse akys jei pries tai buvo 17 deta geros, tada vel sumezgama i kaire ir i desine vel 9 geros vel pridedama 1, 1 gera ir vel 1 prided ir vel 17 geru 2 sum i kaire ir i des ir vel 17 geru ir gale 1 prided ir krastine taip mezgama kokios 22 eiles po to mezgimo pricipas tas pats ti nebepridedama akiu o vien tik sumezgama kas antra eile zodziu kol lieka kelios akys po to jas sutraukiam na tikiuos kazkas bus nors truputi aiskiau


laaaabai aciu, kibsim i darba smile.gif
o va ta peliuka su tom ausim ir as turiu labai fainas,tik nelabai va rusu suprantu doh.gif
dar syki aciu bandysiu, jei as neaisku, tai dar patrukdysiu 4u.gif
dar uzmirsau paklaust ant keturiu virbalu, ar ant dvieju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 29 lapkričio 2008 - 18:04
QUOTE(mime @ 2008 11 29, 19:59)
laaaabai aciu, kibsim i darba smile.gif
o va ta peliuka su tom ausim ir as turiu labai fainas,tik nelabai va rusu suprantu doh.gif
dar syki aciu bandysiu, jei as neaisku, tai dar patrukdysiu 4u.gif
dar uzmirsau paklaust ant keturiu virbalu, ar ant dvieju g.gif


siaip as ir bandziau pradzioj kazkada daryt pagal ta peliuka tai kazkas ne to tai dariau kaip senais gerais laikais, o siaip mezgama labai paprastai ir greitai ant dvieju virbalu, jei kam patogiau manau galima ir ant 4 ar virbalu ar virbalu su valu po to siut nereikia, bet man asmeniskai patogiau ir sparciau ant 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 29 lapkričio 2008 - 19:26