Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(briga1 @ 2008 11 17, 20:19)
o tie papuosimai vaseliu nerti? g.gif  smile.gif  negaliu atsiziuret, kokia grazi man sita kepuryte mirksiukas.gif



Cia yra dvieju kepyryciu misinys smile.gif Detales yra nertos,vien is tu nertu detaliu turiu labai grazios kepurytes modeliuka, viena mamyte maciau turi nunerusi thumbup.gif , o as sugalvojau, kad tos detales atskirai visai graziai deretu ir ant ziemines kepurytes thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

P.S bandziau deti nuoroda i img eilute, taciau man taciau man nuotraukos nerodydavo, o rodydavo ta su kryzeliu lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif , turbut suprantat ka noriu pasakyt unsure.gif
Atsakyti
keista g.gif g.gif
Atsakyti
user posted image
Daugiau kepureliu stai cia
Atsakyti
aves, labai panasi i mano sita kepuriuka smile.gif
labai panasi
Papildyta:
dar vienas kepuriukas,ejom lankyti leliuko, tai sugalvojau tokia kepuryte nunerti, ziuriu visai neblogai gavosi, tai dabar savajai neriu...
kaip jums g.gif tik bumbuliuko truksta smile.gif
kepuriukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 18 lapkričio 2008 - 17:28
dar vienas kepuriukas,ejom lankyti leliuko, tai sugalvojau tokia kepuryte nunerti, ziuriu visai neblogai gavosi, tai dabar savajai neriu...
kaip jums g.gif tik bumbuliuko truksta smile.gif
kepuriukas
[/quote]
Kažkas domėjosi kaip tokiu raštu megzti g.gif . Man irgi labai įdomu, jei nebūtų sunku, prašome smulkiau paaiškinti mirksiukas.gif

AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aušrė*: 18 lapkričio 2008 - 23:47
QUOTE(mime @ 2008 11 18, 17:22)
aves, labai panasi i mano sita kepuriuka  smile.gif
labai panasi
Papildyta:
dar vienas kepuriukas,ejom lankyti leliuko, tai sugalvojau tokia kepuryte nunerti, ziuriu visai neblogai gavosi, tai dabar savajai neriu...
kaip jums g.gif tik bumbuliuko truksta smile.gif
kepuriukas

SUPER 4u.gif didis.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 11 19, 03:22)
aves, labai panasi i mano sita kepuriuka  smile.gif
labai panasi
Papildyta:
dar vienas kepuriukas,ejom lankyti leliuko, tai sugalvojau tokia kepuryte nunerti, ziuriu visai neblogai gavosi, tai dabar savajai neriu...
kaip jums g.gif tik bumbuliuko truksta smile.gif
kepuriukas



Taip taip cia pagal tos pacios kepurytes pavyzdy ir yra nertos tos gelytes ir skrituliukai thumbup.gif Man ji labai patiko, tik jau pradejo vesti tai todelir mezgiau tokia kepure, o kai jau ateis pavasarelis, nersiu tokia kaip jusu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o ta nerta tai buvo kazkokiam zurnaliuki kur pirkau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aves: 19 lapkričio 2008 - 15:01
mirksiukas.gif sveikutes mezgejeles mirksiukas.gif
labai labai graziu darbuku cia radau isties.....net nuo pc negalejau atsitraukt kol visos sios temos neisejau lotuliukas.gif
ir mane uzkabino--- BERETES, ax.gif tai ir norejau paklaust,gal kuri zino KAIP pradet jas megst,KIEK VIRBALU AR VASELIO jom reikia? ir kokiu nors sudetingesniu ar paprastesniu shemuciu tokiu suprantamu,gal butu galima rast cia ?
nes turiu 1uzsakyma,jis pirmasis toks blush2.gif kad nenoriu nuvilti zmogaus,tiksliau jaunutes merginos,kur tos beretes nori 4u.gif kremines spalvytes smile.gif


labai buciau dekinga jei atsirastu norinciu man padeti.
p.s.berete noriu pradet kuo anksciau-savaitgali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2008 11 19, 15:59)
Taip taip cia pagal tos pacios kepurytes pavyzdy ir yra nertos tos gelytes ir skrituliukai  thumbup.gif Man ji labai patiko, tik jau pradejo vesti tai todelir mezgiau tokia kepure, o kai jau ateis pavasarelis, nersiu tokia kaip jusu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o ta nerta tai buvo kazkokiam zurnaliuki kur pirkau  drinks_cheers.gif


aha, yra kazkuriame tai nr. tik ten didesni tarpai tarp sujungimu smile.gif kadangi mes dar vis saugom ausytes smile.gif nuo vejo smile.gif tai darem kuo mazesnius tarpus smile.gif bet irgi idomiai davosi smile.gif
Atsakyti
smile.gif

*Aušrė*

cia geltonos kepurytes rastelis, tikiuos aiskiai parasiau,nei ne klausk dar smile.gif
geltonos kepurytes rastelio aprasymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 22 lapkričio 2008 - 10:29
nejaugi nera galinciu ar norincu man pagelbeti cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 11 22, 10:44)
nejaugi nera galinciu ar norincu man pagelbeti cray.gif



pasizvalgyk cia, gal ka rasi tinkamo.... 4u.gif
Atsakyti