Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

Oi, kaip laiku clap.gif. Labai ačiū. O aš pradėjau ant 4 virbalų, tai ,,vamzdis" gaunasi. Dabar bandysiu taip g.gif . Tik, jei nesunku, parašyk, kiek cm aplink veiduką ir koks ilgis iki suėmimo pradžios. Dar kartą ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 08, 15:52)
stai mano baigta kepuryte mazajam

Vajeee kokia graži kepurytė thumbup.gif

Parodysiu ir aš ką numezgiau.
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif Netgi labai labai gražu. thumb_yello.gif
Atsakyti
Gal galit man padėti.... 4u.gif nebežinau, kur ieškoti...mama užsinorėjo nertos skrybėlės, užsiprašė gimtadieniui, o nieko panašaus nerandu unsure.gif gall turit kokių schemučių nuorodėlių? 4u.gif
Atsakyti
Va čia įdėjau savo turimas skrybėles http://public.fotki....ures/page4.html
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 18:16)
Gal galit man padėti.... 4u.gif  nebežinau, kur ieškoti...mama užsinorėjo nertos skrybėlės, užsiprašė gimtadieniui, o nieko panašaus nerandu unsure.gif gall turit kokių schemučių nuorodėlių?  4u.gif


http://picasaweb.goo...e/Skrybeliukai#
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif pasirodo buvo skrybėliukų tema blush2.gif bet ir čia daug ko radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 11 12, 11:43)
as tai savo mazyliu pirmaja kepuryte mezgiau, kaip mezgamas kojines kulnas, nes niekaip nesugalvojau kaip ja numegzti kad nebutu siuliu, o gavosi kaip pirmas blynas tai neblogai  ax.gif

user posted image

Labai neblogas blynas. Man labai patinka. Aš kartais ir šalmus taip mezgu mirksiukas.gif

Giedrutia, jūs rusiškai skaitot? Turiu tik rusišką aprašymą.
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2008 11 12, 15:13)
Vajeee kokia graži kepurytė  thumbup.gif

Parodysiu ir aš ką numezgiau.
user posted image

kaip fainai atrodo thumbup.gif
saulxx labai grazus darbelis wub.gif
Atsakyti
labas rytas,baigiau savo panai kepuriuka
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zuikulis*: 13 lapkričio 2008 - 08:47
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 13, 08:46)
labas rytas,baigiau savo panai kepuriuka
user posted image

lb grazu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 11 12, 22:39)
Labai neblogas blynas. Man labai patinka. Aš kartais ir šalmus taip mezgu  mirksiukas.gif

Giedrutia, jūs rusiškai skaitot? Turiu tik rusišką aprašymą.


Aciū, rusiškai skaitau. Vakar neiškentus numezgiau vieną kepurytę ,,iš akies". Tik nežinau, ar gerai - neturiu ant ko pamatuot. Bet dar liko siūlų, tai antrą numegzčiau pagal taisykles.
Atsakyti