Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

mums taip pat smile.gif
Atsakyti
Mergaites netingekit, pavartykit temuke, nes viena mamyte buvo idejusi net vertima is rusu kalbos. 4u.gif
Atsakyti
as radau bet nelabai suprantu nuo kur tas salmukas mezgasi ar nuo tos dalies kur kakliukas ar ten kus abgaubia veiduka?ir ar mezgimo technika panasi kaip kojnes kad megzt?
Atsakyti
as nemaciau reiks pavartyt blush2.gif man atrodo gal nuo virsutines dalies, siaip galima ir is galvos, numegzti staciakampi, ji perlenkti, viena puse uzsiuti, o kita palikti veidukui, o po to apacia paprasciausiai primegzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2008 11 10, 19:36)
as nemaciau reiks pavartyt blush2.gif  man atrodo gal nuo virsutines dalies, siaip galima ir is galvos, numegzti staciakampi, ji perlenkti, viena puse uzsiuti, o kita palikti veidukui, o po to apacia paprasciausiai primegzti g.gif

aš taip bandžiau numegzt ,bet kur prasideda kakliukas na kur baigiasi galvytė, ten toj vietoj labai platu. isiut neina nes bus labai stora, o susiaurint nesumastau kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2008 11 10, 19:56)
aš taip bandžiau numegzt ,bet kur prasideda kakliukas na kur baigiasi galvytė, ten toj vietoj labai platu. isiut neina nes bus labai stora, o susiaurint nesumastau kaip 4u.gif

o kokiu rastu mezgei? g.gif
Atsakyti
sveikutes,principas mezgimo kaip kojines 4 virbalais nuo apacios,tik pagal aprasyma as sakyciau apaciai reik daugioau akiu det ir daryt platesne,butu patogiau,po to ties kakliuku kiek reikia siaurinti sumezgant po dvi akis,ta veitele kakliukui as mezgiau dvigubu mezgimu,gavosi siauresne nei mezgant vien gerom,taiva as mezgiau plonais virbalais tai dejau ant virbalo po 40 akiu,smakriukui sumezgiau 26 akis,po to 3 virbalais iki virsugalvio pusiau dvigubu mezgimu,virsugalviui uzsidejau 24 akis tai ir vel 4 virbalai gavosi,tai ismezgi eilute virsugalvio tada nuo soniniu virbalu sumezgi po 3 akis ir aki palieki ant to virbalo nuo kurio sumezgiai,taip ir mezgame iki galo,na gal aiskiai paaiskinau wink.gif
Atsakyti
user posted image
tokia linksmuole thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ,,bėdą". Paprašė numegzti naujagimiui tokią kepurytę. Gal kas patars, nuo ko pradėt?
Gal ant keturių virbalų megzt? O svarbiausias momentas tai tas snapelis priekyje.

http://www.rasakila....e-kepuraite.htm

Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 11 08, 17:52)
sveikutes,naiste koks fainas komplektukas
stai mano baigta kepuryte mazajam
user posted image
user posted image


4u.gif labai grazi kepuryte,ir spalvos graziai suderintos thumbup.gif wub.gif ir modeliukui labai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2008 11 12, 09:14)
Turiu ,,bėdą". Paprašė numegzti naujagimiui tokią kepurytę. Gal kas patars, nuo ko pradėt?
Gal ant keturių virbalų megzt? O svarbiausias momentas tai tas snapelis priekyje.

http://www.rasakila....e-kepuraite.htm

Kažkur lyg ir mačiau raštelį g.gif Paieškosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 12 lapkričio 2008 - 11:00
as tai savo mazyliu pirmaja kepuryte mezgiau, kaip mezgamas kojines kulnas, nes niekaip nesugalvojau kaip ja numegzti kad nebutu siuliu, o gavosi kaip pirmas blynas tai neblogai ax.gif

user posted image
Atsakyti