Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(Alacka33 @ 2008 10 31, 09:14)
c@stell labai šaunios kepurytės  thumbup.gif

Pašniukštinėjau jūsų "darbeliuose" blush2.gif sakykit, kaip tą raudoną paltuką numezgėt, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 11 01, 01:48)
Pašniukštinėjau jūsų "darbeliuose"  blush2.gif  sakykit, kaip tą raudoną paltuką numezgėt, labai gražu  wub.gif

Jei apie šitą kalbat user posted image
tai čia nieko sudėtingo,nes siūlas pats toks garbanotas,tai mezgiau tarpais,lygųjį mezgimą mainiau su ripsu.
Atsiprašaom,kad ne toj temoj aptarinėjam,yra tema apie paltus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 01, 11:38)
Jei apie šitą kalbat user posted image
tai čia nieko sudėtingo,nes siūlas pats toks garbanotas,tai mezgiau tarpais,lygųjį mezgimą mainiau su ripsu.
Atsiprašaom,kad ne toj temoj aptarinėjam,yra tema apie paltus ax.gif

Aš dar truputį poster_offtopic.gif
Kokiais siūlais mezgėt, kiek jų reikėjo ir kokie virbalai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2008 10 31, 00:17)
Parodysiu ir as savo "mena"  biggrin.gif


man ir laaabai gražu thumbup.gif

QUOTE(kariatide @ 2008 10 31, 13:05)
kokios super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  first.gif ...o kaip ausytes kepurytems padaryti g.gif ...esu visiskai dar zalia mezgime blush2.gif

Ačiū labai 4u.gif Kadangi čia iš dviejų dalių, tai baigdama viršuje nuleidžiu vidurines akis, o kraštus dar pamezgu siaurindama (tokiom kaip mano ausim) arba galima baigti apvaliai, tada bus kaip meškos ausys. O kai susisiūna tai ir gaunasi ausys. Kažkaip kitaip jas mezga, aš taip pabandžiau ir gavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupainga: 01 lapkričio 2008 - 16:56
QUOTE(TeQuiLa @ 2008 10 30, 14:39)
o mes vadindavom šalmu  lotuliukas.gif



ooo smile.gif pasirodo kiek pavadinimu tam daiktui yra biggrin.gif

as dabar mezgu rozine kepuryte draugo sesutei, ji visai paprasta, neuzrisama, bet nesugalvoju kaip ja papuosti, planavai nunerti keleta gelyciu ir pritvirtint, bet neradau norimu siulu, tai dabar neismastau kaip cia putu galima patobulint ax.gif doh.gif
Atsakyti
pasirodau,kokia vakar vakare is siulu likuciu nunarpliojau kepeliusha smile.gif cia kad siandien einant i kapus butu nesalta smile.gif ir nebuvo salta thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Oj, koks vaikas gražus bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kepurytė irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 11 02, 20:00)
Oj, koks vaikas gražus  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kepurytė irgi  smile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 02, 20:17)
pasirodau,kokia vakar vakare is siulu likuciu nunarpliojau kepeliusha smile.gif cia kad siandien einant i kapus butu nesalta smile.gif ir nebuvo salta  thumbup.gif

user posted image



thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 02, 19:17)
pasirodau,kokia vakar vakare is siulu likuciu nunarpliojau kepeliusha smile.gif


faina kepte. wub.gif

reiks ir man ka nunarpliot, nes jau likuciu visokiu pririnkau.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 02, 21:17)
pasirodau,kokia vakar vakare is siulu likuciu nunarpliojau kepeliusha smile.gif cia kad siandien einant i kapus butu nesalta smile.gif ir nebuvo salta  thumbup.gif

user posted image


4u.gif dailus kepuriukas wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif grazu thumbup.gif
o jau modeliukas wub.gif wub.gif
Atsakyti