Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(Žuvelė @ 2008 10 27, 23:32)
Coliukeee, nu ir kepurė ir modeliukas  wub.gif

(Ericka) - super  thumbup.gif  wub.gif  Labai noriu tokią mažei numegzti, gal gali pasidalinti, kaip mezgei? Nes perverčiau visą temą ir neradau jokio aprašymo...  blush2.gif

aciu uz grazius zodelius visoms ax.gif
galiu pabandyt aprasyt kaip mezgiau, bet pati irgi neturiu jokios schemos, tiesiog ziuredama i nuotrauka, bandziau atkurt, arba sukurt kaip tai padaryt biggrin.gif

user posted image
1. mezgiau keturiais virbalais, tiesiog ratu kokius 10cm ( gera, bloga.)
2.paskui kas keleta akiu sumezgiau dvi i viena aki, na kag ta dalis kur aplink kakliuka( visos gerosios akys) butu kuo siauresne. bet nelabai man pavyko, tai iveriau labai plona tvirta gumele.
3.numezgus kokius 2-3 cm gerosiom akim, nuo pirmojo virbalo nuemiau 20 akiu (priklauso nuo siulo storio) , tai bus pasmakryte.
4.o tada mezgiau jau tai kas liko ant triju virbalu , aukstyn mazdaug 16 cm . ta
5.tada vel pasiemiau laisva ketvirta virbaliuka, ir ant jo uzdejau 21 aki.( nes mezgiau pynutes, tai pasiskaiciavau kiek man butent akiu reikia ismegzti keturioms pinutems).
6. tada mezgiau tik virsugalvi, is sonu vis sumegzdama po 3 akis i viena nuo soniniu virbalu, ir taip mezgiau, kol nebeliko akiu ant triju virbalu.
7. nebelikus akiu ant triju virbalu, mezgiau tik virsugalvio pynutes dar kokius 5 cm. paskui susiuvus ta galiuka, gavosi tas toks pimpaliukas, ant kurio kabo kutas
8. na ir kai jau viskas numegzta, susirinkau akis ant keturiu virbalu atlenkiamam krasteliui aplink veiduka.
atrodo viskas g.gif
tiesa, pati visa kepure megzta rastu : gera - bloga, tik geroji akis gerojoj pusej neismegzama, tiesiog perkeliama ant kito virbalo, o isvirkscioj pusej viskas ismezgama iprastai; gera- bloga. gaunasi toks beveik dvigubas rastas, ir kepuryte maziau perpuciama ir storesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 28 spalio 2008 - 09:05
Sveikos mamules,

mes irgi nusimezgem panasia kepurele. Mezgiau "is galvos", viskas labai paprasta.
user posted image

Mezgiau 3.5 Nr virbalais (siuliukas prie storesniu). Pradzioj mezgu galvos dali, bus staciakampis.Uzdejau 80 akiu ir pradzioj apie 2 cm pamezgiau "guma"-viena gera, kita bloga akis. Cia kad prie veiduko neatsiknotu kepure. Tada norimu rastu mezgi apie 13-14 cm. Uzbaigi mezgini.

Tada statmenai tai megztai gumai ant abieju staciakampio trumpuju krastiniu surenki akis-cia bus apykakle. Akis renku taip, kad numezgus apykakle gautusi viena istisa siule per kepures pakausi ir apykakle (tikiuosi, suprantama ). Renku vaseliu, kad gautusi dvigubas akiu skaicius, t.y. istraukiu aki, uzmetimas, tada vel istraukiu. Jei rinkti po viena aki i eilute, gausis persiauras prakisimas , netilps galva. Surinktas akis "gumos"rasteliu pamezgiau apie 2 cm, tada mezgiau gerosiomis. kad apykakle platetu, kas antroj eilej kas 10 akiu pridedu po viena aki ir mezgiau iki norimo ilgio. Galiausiai susiuvu pakausi ir apykakle ir gatava!

Atsakyti
kaip gerai, kad jūsų vaikučiai leidžiasi šalmus uždėti . maniškė tai jį nešiojo kol į darželį nėjo, o vėliau - NEMADA arba eina kaip žemes pardavusi schmoll.gif
Atsakyti
(Ericka), Mamuci AČIŪ 4u.gif aš nesu dar tokia patyrusi mezgėja, tad reikia jūsų parašymų smile.gif Bandysiu ir aš, žiūrėsim, kas gausis smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Rodausi ir aš savo kepuriukus rudeniui blush2.gif
Berniukiška:
user posted image user posted image

Mergaitiška:
user posted image

Abi:
user posted image
Atsakyti
pupainga, superines kepurytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 10 29, 11:43)
Laba 4u.gif
Rodausi ir aš savo kepuriukus rudeniui blush2.gif
Berniukiška:
user posted image user posted image

Mergaitiška:
user posted image

Abi:
user posted image



Kokios mielos wub.gif wub.gif wub.gif , ir modeliukai kokie fainuoliukai bigsmile.gif
Atsakyti
pupainga labai šaunios kepurytės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,o modeliukai tai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pupainga, abi labai šaunios kepurės thumbup.gif wub.gif wub.gif O vaikiukai tai išvis be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 10 29, 10:43)
Laba 4u.gif
Rodausi ir aš savo kepuriukus rudeniui blush2.gif
Berniukiška:
user posted image user posted image

Mergaitiška:
user posted image

Abi:
user posted image

Labai grazios kepurytes. O jau abu modeliukai kokie meilus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Butu galima gauti mergaitiskos kepurytes aprasyma blush2.gif
Atsakyti
Pupainga thumbup.gif labai fainos keptes
Atsakyti
Pupainga thumbup.gif labai grazus darbeliai 4u.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti