Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

sveikos,
šitoj temelėj nužiūrėta kepurėlė blush2.gif

user posted image


O ausytes aš visada iš akies primezgu- pridedu ant modeliuko ir mezgu biggrin.gif šitoj kepurytės su vąšeliu prinėriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2008 10 19, 20:30)
sveikos,
šitoj temelėj nužiūrėta kepurėlė  blush2.gif

user posted image
O ausytes aš visada iš akies primezgu- pridedu ant modeliuko ir mezgu  biggrin.gif šitoj kepurytės su vąšeliu prinėriau  4u.gif

Nu laaaaabai gražu clap.gif clap.gif clap.gif o aprašymas tokios kepurytės yra čia temelėj?
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 19, 20:36)
Nu laaaaabai gražu clap.gif  clap.gif  clap.gif o aprašymas tokios kepurytės yra čia temelėj?

ačiū 4u.gif taip, aš čia kažkur radau- ten mamytė rašė, kad mezgė 5 virbalais apvaliai, ir pradėjo nuo ausų, bet aš paprasčiau padariau- mezgiau stačiakampį paprastą, o paskui tik nugaroj susiuvau ir viršuj padalinau į 3 vienodas dalis ir susiuvau, paskui bumbuliukus prisiuvau, ten foto gal nelabai matosi, bet užpakaly irgi yra 1 bumbulas. O ausytes prinėriau vąšeliu- labai paprasta ir greit- sekmadienio rezultatas biggrin.gif

va įdedu didesnę foto iš šono

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 20 spalio 2008 - 07:35
Labai graži kepurė smile.gif
Atsakyti
Aciu Ristinai ir Netiketai. Meginsiu kazka daryti...
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 18, 13:36)
aš VISADA bet kokį mezginį pradedu nuo to kad pasirenku raštą, apmetu 20-30 akių ant virbalo ir prasimezgu tą raštą 20 eilučių maždaug, o tada pagal reikiamus išmatavimus skaičiuoju kiek akiu man reikės galvos apimčiai ar nugarai ar priekiui ir t.t. 4u.gif


As lygiai taip pat darau, tik dar ta pavyzduka ISPLAUNU, nes buvo ne karta atvejis, kai mezginys po plovimo issitampe. Tai, pavyzduka isplaunu, isdziovinu, ir tadaa skaiciuoju kiek man reiks akiu vienai ar kitai mezginio daliai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2008 10 20, 08:32)
ačiū  4u.gif  taip, aš čia kažkur radau-  ten mamytė rašė, kad mezgė 5 virbalais apvaliai, ir pradėjo nuo ausų, bet aš paprasčiau padariau- mezgiau stačiakampį paprastą, o paskui tik nugaroj susiuvau ir viršuj padalinau į 3 vienodas dalis ir susiuvau, paskui bumbuliukus prisiuvau, ten foto gal nelabai matosi, bet užpakaly irgi yra 1 bumbulas. O ausytes prinėriau vąšeliu- labai paprasta ir greit- sekmadienio rezultatas  biggrin.gif

va įdedu didesnę foto iš šono

user posted image



Graziai labai pamarginta, bet grazus siulas ne visada nesiurkstus, kaupiousi pirmam mezginiui, bet vis dar nesiryztu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleoja @ 2008 10 20, 14:44)
Graziai labai pamarginta, bet  grazus siulas ne visada nesiurkstus, kaupiousi pirmam mezginiui, bet vis dar nesiryztu ax.gif

ačiū 4u.gif čia siūliukas su 35 proc. mohera, tikrai nešiurkštus biggrin.gif na, blogiausiu atveju galima kokią leliukšką medvilninę kepuraitę po apačia uždėt 4u.gif
Atsakyti
sveikos, graziu darbeliu radau ideju savo pipiro kepurei beieskodama 4u.gif Kai ka nors realizuosim ir mes pasirodysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 26, 17:02)

ale ne apie tokia kalbejau , bet ir tokia superine!!!!!:)

O gal dar zinot nuo ko pradet megzt kepure - kojine ? na tokia kur su saliku sujungta, vientisa smile.gif manau kad ziemai vaikams tokia labai gera butu, tik neisivaizduoju kaip ji mezgasi..
Atsakyti
Mamytes,patarkit kaip megzti tokios formos kepure
user posted image
noriu savo vaikiukui numegzt,bet nezinau kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 10 25, 14:58)
Mamytes,patarkit kaip megzti tokios formos kepure
user posted image
noriu savo vaikiukui numegzt,bet nezinau kaip g.gif

labai paprasta- numegzkit ilgą stačiakampį , perlenkit per pusę ir šonus susiųkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 25 spalio 2008 - 16:16