Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

Gal kas galit patarti, ar gal yra kokia formule apskaiciuoti vieta ausytems? g.gif
Atsakyti
Visą galvos apimtį dalini į 5 dalis: 1dalis nugarai, 1 dalis ausytei, 2 dalys priekiui, 1 dalis kitai ausytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 10 17, 16:34)
Visą galvos apimtį dalini į 5 dalis: 1dalis nugarai, 1 dalis ausytei, 2 dalys priekiui, 1 dalis kitai ausytei  4u.gif


aciuks.gif bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 10 17, 16:34)
Visą galvos apimtį dalini į 5 dalis: 1dalis nugarai, 1 dalis ausytei, 2 dalys priekiui, 1 dalis kitai ausytei  4u.gif

ir aš taip dalinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar karteli aciu mergaites. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lėliūnas,2008 10 16, 11:03]
user posted image

Kas patars kaip megzti?
Papildyta:
Nezinau nei nuo ko pradeti, nei kaip gauti norima rezultata

Na, beretes, jei mezgamos nuo atnaros, tai pradzioje, reiktu pamegzti atnara. Tuomet, kas antroje eileje reikia uzdeti 5 ar 6 vietose akis. Kuomet uztenka platinimo, kas antroje eileje tose paciose vietose akys suimamos iki pabaigos.
Atsakyti
Čia ne visai tokia, bet pats principas
http://picasaweb.goo...382265645064802
http://picasaweb.goo...382652192121458
O čia dar kažką pas save radau
user posted image
user posted image
user posted image
Gal kas nors tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 10 17, 17:34)
Visą galvos apimtį dalini į 5 dalis: 1dalis nugarai, 1 dalis ausytei, 2 dalys priekiui, 1 dalis kitai ausytei  4u.gif


Sveikos, mezgejos smile.gif
As dar su klausimu del kepuriu su ausytem doh.gif . Jei as teisingai suprantu, tai jos pradedamos megzt nuo ausyciu, t.y. nuo vienos ausytes. O kaip tada prijungiama antroji ausyte g.gif ? Nu niekaip nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Būčiau labai labai dėkinga, jei parašytumėt nuo ko apskritai pradėti megzti kepurę, ir kaip apskaičiuoti akių skaičių. Mergaitei mano 3,5 metukų, o berniukas mėnesiuko, tai jam taip suprantu tiktų mezgimas pagal Valentinukės aprašymą. O su dukryte man sudėtingiau: aš įsivaizduoju į nuotraukas Jūsų pažiūrėjusi, kad pradedama nuo kaktinės dalies ant 5 virbalų, o numezgus reikiamą ilgį, pradedamos mažinti akys??? Bet kiek tų akių uždėti? Gal kas galite pagelbėti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 10 18, 11:25)
Sveikos, mezgejos  smile.gif
As dar su klausimu del kepuriu su ausytem  doh.gif . Jei as teisingai suprantu, tai jos pradedamos megzt nuo ausyciu, t.y. nuo vienos ausytes. O kaip tada prijungiama antroji ausyte  g.gif ? Nu niekaip nesuprantu  doh.gif


Na kaip as dariau: numezgi viena ausyte, tada nutrauki siula ir numezgiau antra ausyte, tada vel nutraukiau siula, tada surinkau akys nugarai, primezgiau ausi, tada akys priekiui+antra ausyte. (nutraukinejau siula, kad rastas nenueitu, jei mezgi lygiuoju galima numezgus antra ausyte, prideti reikiama akiu skaiciu kaktos daliai, tada ismegsti antra ausyte, ir vel surinkti akys nugarai, ir toliau megsti ratu). Kazkur mamyte buvo idejusi is osinkos nuoroda su paveiksliukais, nors ir rusiskai, bet labai vaizdziai, nepatingek, pavartyk temuke, sia arba apie nertas kepurytes.)
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 10 18, 12:01)
Būčiau labai labai dėkinga, jei parašytumėt nuo ko apskritai pradėti megzti kepurę, ir kaip apskaičiuoti akių skaičių. Mergaitei mano 3,5 metukų, o berniukas mėnesiuko, tai jam taip suprantu tiktų mezgimas pagal Valentinukės aprašymą. O su dukryte man sudėtingiau: aš įsivaizduoju į nuotraukas Jūsų pažiūrėjusi, kad pradedama nuo kaktinės dalies ant 5 virbalų, o numezgus reikiamą ilgį, pradedamos mažinti akys??? Bet kiek tų akių uždėti? Gal kas galite pagelbėti? g.gif  4u.gif

aš VISADA bet kokį mezginį pradedu nuo to kad pasirenku raštą, apmetu 20-30 akių ant virbalo ir prasimezgu tą raštą 20 eilučių maždaug, o tada pagal reikiamus išmatavimus skaičiuoju kiek akiu man reikės galvos apimčiai ar nugarai ar priekiui ir t.t. 4u.gif
žieminei kepurei , kad butų storesnė imu mažesnio numerio virbalus nei nurodyta siūlų aprašyme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 10 18, 15:36)
aš VISADA bet kokį mezginį pradedu nuo to kad pasirenku raštą, apmetu 20-30 akių ant virbalo ir prasimezgu tą raštą 20 eilučių maždaug, o tada pagal reikiamus išmatavimus skaičiuoju kiek akiu man reikės galvos apimčiai ar nugarai ar priekiui ir t.t. 4u.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi visada taip darau ax.gif bet vistiek kartais prašaunu doh.gif
Atsakyti