Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(mylimuke @ 2008 10 10, 00:48)
Mergaitės, gal galite kas nors išversti  unsure.gif  Ar nors trumpai nupasakoti  blush2.gif  Rusiškai nė bum bum  doh.gif

va čia yra lietuvišką aprašymą viena mamytė įdėjus http://www.supermama...?...&p=13198261 4u.gif
Atsakyti
gal kuri gali padeti, kur gauti tokiu rastu schemas blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
(Ericka), dėl pirmosios kepurės siūlyčiau kreiptis į SM narę Liepa50 mezgimo žurnalų temoj, nes paveiksliukas nuo 2007-05 spec.Sabrinos viršelio - Liepa50 sukaupus didžiausią žurnalų lobyną mirksiukas.gif Arba pavartyk žurnalų temutes - gal tas žurnaliukas buvo įdėtas g.gif
Papildyta:
P.S. kitoj temutėj Bonda rodosi panašiu raštuku nertą kepurytę http://www.supermama...?...&p=20552509
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 14 spalio 2008 - 12:49
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 10 14, 14:21)


oi,kokia fainuolytė wub.gif schema žiauriai sudėtinga,bet užtat rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kaip padaryti kepures bumbula? 4u.gif
mokykloj kazkaip moke, bet dabar nebepamenu ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2008 10 15, 11:28)
gal galit pasakyti kaip padaryti kepures bumbula?  4u.gif
mokykloj kazkaip moke, bet dabar nebepamenu  ax.gif  ax.gif

Išsikerpi iš kartono 2 baronkas (norimo dydžio) ir gausiai apvynioji siūlu, kol užvyniosi visą skylutę. Tada ties išoriniu kraštu tiesiai perkerpi visus siūlus, tarp baronkų stipriai suriši su siūlu ir išimi kartoną.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2008 10 14, 14:21)

labai gražu wub.gif wub.gif , tiksliai pagal originalą thumbup.gif

QUOTE(Mantilė @ 2008 10 14, 14:26)
oi,kokia fainuolytė wub.gif schema žiauriai sudėtinga,bet užtat rezultatas thumbup.gif

mastau.gif sakai mastau.gif žiauriai sudėtinga
nu aš iš schemos nebandžiau blush2.gif aš iš foto su savo patobulinimais 6-ias tokias nunarpliojau blush2.gif nepasirodė labai sudėtinga schmoll.gif nu gal tik man blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 15 spalio 2008 - 21:15
user posted image

Kas patars kaip megzti?
Papildyta:
Nezinau nei nuo ko pradeti, nei kaip gauti norima rezultata

user posted image


Buciau labai dekinga uz patarimus. Cia turetu megztis kaip berete, bet niekad nesu jos mezgus, kiek kur ieskojau nieko panasaus neradau
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pasakykit man tundrai, kaip pabaigt megzt kepure, kad ji graziai susiauretu doh.gif As cia skaiciau skaiciau, bet vistiek nesuprantu doh.gif
Nusipirkau specialu zurnaliuka kaip kepures megzt TOKI, bet man truputi neaisku vienas dalykas doh.gif Ten pvz parasyta: Toliau, kad kepure graziai siauretu, kas septinta aki suimkite dvi i viena. Kita eile ismegzkite gerosiomis akimis. O is gerosios puses kas sesta aki suimkite dvi i viena, kol liks 6-8 akys.
VA CIA IR STRIGAU doh.gif biggrin.gif Tai taip iseina, kad dabar visada reik kas sesta aki suiminet? Ar kas penkta, tada kas ketvirta, tada kas trecia ir t.t doh.gif
Nepykit, kad trukdau su tokiu kvailu klausimu blush2.gif

As apie tokia kepure kalbu ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lėliūnas @ 2008 10 16, 11:03)
Kas patars kaip megzti?
Papildyta:
Nezinau nei nuo ko pradeti, nei kaip gauti norima rezultata
Buciau labai dekinga uz patarimus. Cia turetu megztis kaip berete, bet  niekad nesu jos mezgus, kiek kur ieskojau nieko panasaus neradau

iš nuotraukos matosi kad 6-iose vietose akys suimamos (ar pridedamos jei megzta nuo bumbulo) trys kartu viršuje paliekant vidurinę taip gaunasi toks vat kiek banguotas spalvotas šešiakampis, kitas dalis kaip mezt nežinau - berečių nesu mezgusi, pasiieškočiau pagal kokį tinkama pavyzdį

QUOTE(c@stell @ 2008 10 16, 12:11)
Laba  4u.gif
Pasakykit man tundrai, kaip pabaigt megzt kepure, kad ji graziai susiauretu  doh.gif  As cia skaiciau skaiciau, bet vistiek nesuprantu  doh.gif
Nusipirkau specialu zurnaliuka kaip kepures megzt TOKI, bet man truputi neaisku vienas dalykas  doh.gif Ten pvz parasyta: Toliau, kad kepure graziai siauretu, kas septinta aki suimkite dvi i viena. Kita eile ismegzkite gerosiomis akimis. O is gerosios puses kas sesta aki suimkite dvi i viena, kol liks 6-8 akys.
VA CIA IR STRIGAU  doh.gif  biggrin.gif  Tai taip iseina, kad dabar visada reik kas sesta aki suiminet? Ar kas penkta, tada kas ketvirta, tada kas trecia ir t.t  doh.gif 
Nepykit, kad trukdau su tokiu kvailu klausimu  blush2.gif

aš paprastai 6-iose svietose kas 2 eilutes suimu po 3 akis (galima po dvi)
o pagal šį aprašyma tai ir suimčiau 7-ą su 8-a ir vėl skaičiuoji iš naujo kol baigiasi eilutė jei buvo 80 akių ant virbalo tai liks 70, o po to visada kas šešta aki suiminėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2008 10 16, 12:11)

VA CIA IR STRIGAU  doh.gif  biggrin.gif  Tai taip iseina, kad dabar visada reik kas sesta aki suiminet? Ar kas penkta, tada kas ketvirta, tada kas trecia ir t.t  doh.gif 
Nepykit, kad trukdau su tokiu kvailu klausimu  blush2.gif



su kiekviena eile akies eiliskumas arteja. tai kaip pati jai supratai kas penkta, tada kas ketvirta, tada kas trecia ir t.t biggrin.gif
Atsakyti