Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

sveikos 4u.gif sugalvojau prie kepurytės numegzti šalikutį ir pamečiau, kuriame puslapyje mačiau doh.gif gal galėtumėte padėti blush2.gif gal turite kokių vaikiškų šalikėlių pavyzdėlių išsaugojusios? ax.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 29, 12:02)
sveikos 4u.gif sugalvojau prie kepurytės numegzti šalikutį ir pamečiau, kuriame puslapyje mačiau doh.gif gal galėtumėte padėti blush2.gif gal turite kokių vaikiškų šalikėlių pavyzdėlių išsaugojusios? ax.gif ačiū

aš šalikų vaikams nemėgstu - vistiek visada atviras kaklas doh.gif
mažajai mezgu tokius 4u.gif
kažko po perinstaliavimo kompas nebelaidžia įdeti foto doh.gif

http://i132.photobuc.../Picture009.jpg
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 09 29, 12:24)
aš šalikų vaikams nemėgstu - vistiek visada atviras kaklas doh.gif
mažajai mezgu tokius 4u.gif
kažko po perinstaliavimo kompas nebelaidžia įdeti foto doh.gif


padėsiu 4u.gif user posted image
o gal kokį brėžinuką turi, ar šiaip mezgi, iš galvos? mirksiukas.gif
o gal kuri šį šaliką mezgate ir raštą jau turite?user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 29 rugsėjo 2008 - 12:58
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 29, 13:54)
o gal kokį brėžinuką turi, ar šiaip mezgi, iš galvos? mirksiukas.gif

iš galvos
principe prisirenku + - 100 akių, kraštus kur bus susegimas mezgu ppaprastu mezgimu, kitur - gera-bloga akių gumytė,
padarau 2 skylutes sagoms ir tada kitas likusias skylutes darau kitam mezginio šone, kita platėjančia dalį dažnai "anglišku" dvigubu mezgimu mezgu ir platinu 4 vietose: ties abiem petukais (t.y. pakraščiuose ir pačiam viduryje) ir priekio ir nugaros viduryje (viduriukas tarp - pakraščiu ir pačio mezginio viduriuko) pridedu maždaug po 8 akis kas 4 eil. 6 kartus
tada nugaroje akis nuleidžiu, o priekį iš šonų pamažindama dar truputėlį pamezgu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2008 09 29, 10:32)
user posted image[/url]
Tik pas Praeive tie ragiukai su bumbulais gražiau stovi, mano tokie išgriuvę, kaip apsinešę gavosi doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sauni kepuryte, o ragiukai nestovi todel, kad laiku nesustojai i virsu megzdama, perauksta kepuryte numezgei smile.gif jei netingi, nuardyk kokius 3-4cm ir ragiukai bus status lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2008 09 29, 16:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif sauni kepuryte, o ragiukai nestovi todel, kad laiku nesustojai i virsu megzdama, perauksta kepuryte numezgei smile.gif jei netingi, nuardyk kokius 3-4cm ir ragiukai bus status lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ačiū už patarimą, ale kad jau padovanota doh.gif Bet jei draugė pageidaus reiks pataisyti. O šiaip tai labai smagi, megsiu ir sviškei tokią bigsmile.gif
Atsakyti
na va, pagaliau rodausi ir aš su savo megztom kepurėm ax.gif Šita jau pernykštė, pačios sugalvotas modelis:
user posted image user posted image

O šita megzta pagal tokį aprašymą http://www.tindirind...php?page_id=898
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 30, 13:27)
na va, pagaliau rodausi ir aš su savo megztom kepurėm ax.gif Šita jau pernykštė, pačios sugalvotas modelis:
user posted image  user posted image

O šita megzta pagal tokį aprašymą http://www.tindirind...php?page_id=898
user posted image  user posted image


4u.gif Labai grazios kepurytes,o jau ta balta tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2008 09 27, 17:42)
jurgaju, vaziuojant i siaure ar stipriai vejui puciant juk visos vaikuciams gobtuvus uzdedam biggrin.gif juk siais laikais ir striukes, ir kombinezonai su gobtuvais siuvami thumbup.gif o , kai vaikuciai duksta sniege ir supraprakaituoja, tada jau didesniu problemyciu gali kilti (cia tik mano nuomone)

į šiaurę nevažiuosiu tikrai. o striukių būna ir be gobtuvų. va tokiu atveju ir gali būti perpūstos ausys. kodėl taip sakau? iš savo patirties. buvau nusmezgusi kepurę sau ir kai būdavo šaltų dienų su stipriu vėju, kepurė nelabai man gelbėdavo, deja verysad.gif

QUOTE(PYNE @ 2008 09 29, 11:12)
Valentinuke labai wub.gif kepurytė, o ir kurpaitės thumbup.gif
Jurgaju, aš tai į visas kepurytes dedu trikotažinį pamušaliuką, man su pamušaliuku mielesnė nešioti atrodo. Į paskutinę kepurytę maikutę išaugtą sukarpiau  ax.gif

manau, ir man reikės numegzti kepurytę ir įsiūti pamušaliuką - bus užtikrintai šilta biggrin.gif ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liamuna @ 2008 09 27, 16:42)
Ateje is lauko galvyte ir ausytes visada buvo silti, nes jei pustu manau tikrai pastebeciau (bet kad ir sau panasia buvau numezgusi, dvyguba, ir nesiojau ziema  thumbup.gif ).  4u.gif

tikiu, kad pastebėtum. o tą dvigubą kaip mezgei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 30 rugsėjo 2008 - 15:39
QUOTE(neringata @ 2008 09 30, 21:27)
na va, pagaliau rodausi ir aš su savo megztom kepurėm ax.gif Šita jau pernykštė, pačios sugalvotas modelis:
user posted image  user posted image

O šita megzta pagal tokį aprašymą http://www.tindirind...php?page_id=898
user posted image  user posted image



O kaip ta su ragiukais megzti,man labai ciotka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 30, 16:40)

tikiu, kad pastebėtum. o tą dvigubą kaip mezgei?


mezgiau virsutini sluoksli, siek tiek visai nedaug, gal koki 2 sm kad uzsilenktu, tada prie is apacios vel surinkau tiek pat akiu, ir tiesiog kaip gumyte 1x1 mezgiau pamisaliuka. (tikiuosi suprantamai as cia blush2.gif ) (mezginio pradzia nuo kaktos) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2008 09 30, 22:36)
O kaip ta su ragiukais megzti,man labai ciotka  thumbup.gif

ačiū valentinuke, aves už pagyrimus aciuks.gif
Tiksliai nepamenu, bet "raguotoji" lotuliukas.gif mezgasi maždaug iš tokių dalių, o paskui apmezgiau 1gera 1bloga tampriu stulpeliu tiek apie veiduką, tiek apie kaklą, ir raištelius primezgiau. 4u.gif
user posted image
Atsakyti