Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Helli, gerai kokybiškai sudraskyti laikraštį - irgi menas. O jeigu dar neskaitytą... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 04 18, 01:21)
nea, Noa, nenoriu pas jus  biggrin.gif skaičiau ir tai mane šokiravo, širdis smarkiau daužytis pradėjo  doh.gif bet ar nėra pas ju žodžio "negalima". bet kaip šitaip? nu niekaip neįsivaizduoju  schmoll.gif

Pas mane situacija kaip ir pas Noa rolleyes.gif
Beje, o jūsų uzžklijuotų stalčiu neatklijuoja ? Maniškė sėkmingai pasėdi tiek kiek reikia ir visviena po to išverčia visus rūbus ant grindu, išsimatuoja. Po to jei netingi grūda juos atgal maišydama tevelio rūbus su manaisiais laugh.gif

Aš neįsivaizduoju kaip reiktų viską drausti jai. Tada turėčiau lakstyti visą laiką paskui ir rėkti negaaaalima blink.gif Įdomu ar ilgai tverčiau rėkdama visą dieną laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 01:58)
Jeigu nepavojinga, aš irgi kartais nusispjaunu. Čiem by ditia nie tiešilos, lyš by nie plakalo biggrin.gif Lietuviškai - by tik tyli. Plia jei aš bėgsiu iš paskos ir viską anam iš nagų lupsiu - tai abu į isteriją įkrisim... O paskui tyliai ramiai viską sušluoju ir išmetu, nes aš labai tvarkinga cool.gif

Aš esu nurinkusi visus pavojingus daiktus, tai ji ir vaikštinėja sau laisvai po butą smile.gif "Pasišluoja" neprašyta, kartą ateinu pažiūrėti įtartiną garsą išgirdus, o ji išpilus ant grindų butelį vandens grindis plauna laugh.gif Tokia laiminga, šlapia iki bambos, matomai dar pasedėjo vandenyje laugh.gif Nu negi drausiu vaikui tvarkytis ???
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 04 18, 08:17)
Man labai patiko "Bubą bubą iškrapstysiu, kad mamytė nematytų" thumbup.gif  thumbup.gif
Yra gerų nuotraukėlių, sunku bus išsirinkti.



Aciu..... smile.gif Is komentaru pamaniau, kad neatitinkam temos blush2.gif Tik viena mama , diedukas ir tevelis zino, kad tai tikras, nesurezisuotas, rimtas vaiko kapaliojimasis po nosyte:)
Neseniai buvo super geras kadras, valgant banana bande lupomis siekti nosi, siekdama sake man - mamyte, paziurek, mano nosis kokia didele:) Gaila.....kadro nepagavau is juoko....tiksliau - pavelavau)
Atsakyti
MAN asmeniskai visos visos nuotraukytes liuks. thumbup.gif thumbup.gif
Yra, kurios tikrai isimenamos labiau. Kai kurios super meniskos, kai kurios nelabai...bet visvien labai grazios. O , kad ir babkese vaikai maudosi, ka? Man tai nekliuva. Taigi ir yra tam konkursas, renkate, kas Jums patinka. Kaip teveliams isejo tai ir isejo.... PO teisybei.....xixixxixi....as irgi paskaiciavau + - kiek ten pinigeliu ir pamaniau sau - mano vaikas puse seniai butu suplesiusi arba begtu i savo zaisline parduotuve pardavineti ir pinigus nemokamai dalineti:) smile.gif smile.gif
SEKMES VISIEMS wink.gif first.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AIHELI @ 2005 04 18, 16:11)

Neseniai buvo super geras kadras, valgant banana bande lupomis siekti nosi, siekdama sake man - mamyte,  paziurek, mano nosis kokia didele:) Gaila.....kadro nepagavau is juoko....tiksliau - pavelavau)

Bet cia ne isdaiga smile.gif

TAURE, kam tu klijuoji stalcius, juk galima spec.laikikliu nusipirkti, juos itaisius vaikas neatidarys... Jie is vidaus prisitvirtina.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 04 18, 16:20)
Bet cia ne isdaiga smile.gif

TAURE, kam tu klijuoji stalcius, juk galima spec.laikikliu nusipirkti, juos itaisius vaikas neatidarys... Jie is vidaus prisitvirtina.

Mes tuos laikiklius visoms spintelems ir visiems stalciams naudojam thumbup.gif Bet dabar jie jau moka atsidaryti(iskyrus Tomuka, kuris dar net neropoja), gerai kad jau isauge spinteliu kraustymo amziu thumbup.gif Uztai karstosi visur kaip bezdziones, gal pagausiu koki kadra kada g.gif
Atsakyti
Labai grazi nuotraukyte, kur leliukas tuoletiniu popieriu apsivyniojes laugh.gif thumbup.gif Tik va kazin, ar jis pats galejo taip apsivynioti, ytariu mamyte padejo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 18 balandžio 2005 - 16:36
QUOTE(TauRe @ 2005 04 18, 15:54)
Aš esu nurinkusi visus pavojingus daiktus, tai ji ir vaikštinėja sau laisvai po butą  smile.gif "Pasišluoja" neprašyta, kartą ateinu pažiūrėti įtartiną garsą išgirdus, o ji išpilus ant grindų butelį vandens grindis plauna laugh.gif  Tokia laiminga, šlapia iki bambos, matomai dar pasedėjo vandenyje laugh.gif Nu negi drausiu vaikui tvarkytis ???

Tu dar papasakok, kaip ji su aliejum grindis plove megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 04 18, 09:20)
Bet cia ne isdaiga smile.gif

TAURE, kam tu klijuoji stalcius, juk galima spec.laikikliu nusipirkti, juos itaisius vaikas neatidarys... Jie is vidaus prisitvirtina.

Virtuvės stalčiuose ir spintelėse buvo tokie įtaisyti, tai šiom dienom išlikęs tik vienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2005 04 18, 09:57)
Tu dar papasakok, kaip ji su aliejum grindis plove megalol.gif

aha laugh.gif ir kaip po to galva tik po kelių plovimų išsiplovė, kaip rūbus su indų plovikliu skalbiau ir grindis šveičiau laugh.gif Tai nutiko man gaminant maistą, ji tuo metu kraustė spinteles ir išliejo aliejaus butelį, po to pati į jį įgriuvo smile.gif
Atsakyti
mane tai erzina vis noriu pasakyt,ale susilaikau ,visos tokios ponios,nueikit i skyreli apie namus,jei pasakai ,kad
1.nama pasistatei uz 160.000 tai tavo namas sudinas
2.jei laiptai ne uz 20.000 tai jus durneliai nieko nesuprantat
3.jei nedarai ventiliacijos ,tu ubagas
kitam skyreli
4.jei tavo zaislai kitajski tai uzaugs blogas vaikas
5.jei tavo vezimas lenkiskas irgi kreivai ziuri
nueik i skyreli,kiek isleidziat maistui,tai jei kokius 500lt.tai nesakyk,isjuoks,gi visos tai po 1500lt

,zodziu o cia pamate 4tuktancius,tai visos issizioja skaiciuoja ,svarsto,tikri ar ne ,ar nuotrauka nesurezisuota

dar pasakysiu ,kad cia musu savaitine tik alga,nu ir ka tongue.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti