Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Mano plaukai trumpi, ale kadangi esu flegma, tai vonioj uztrunku gerus 10 minuciu blush2.gif Siryt per ta laika buvo suvalgyta visa puokstele zibuciu nuo stalo doh.gif Tai daba vakare laukiu pamperyje sugryztant cool.gif
Taip kad , krika, mazi dar musu vaikai mirksiukas.gif Reiks palaukt koki pusmeti iki tikru bajeriuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 18, 08:42)
Bet jis labai gudriai ziuri man i akis ir vistiek lenda biggrin.gif


Pazistama situacija. Shiandien va visa ryta bande gele paskabyti, sakau NEGALIMA, pasiziuri, nusishypso tokia gudria shypsenele ir vel tiesia rankyte. Ir taip 100 kartu gali, kantrybes pas vaika doh.gif tikrai daugiau nei pas mama ax.gif

O shiaip man labai patiko nuotraukyte su ishverstu vazonu "Klausyk, brolau, manau, kad čia - ne bulvės" thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Užtai aš ir nežinau, kokią nuotrauką čia įdėt. Todėl, kad turbūt visas čia įdėtas nuotraukas aš turiu biggrin.gif Ir visose - maniškiai biggrin.gif Ir cukrų barsto, ir tašes krausto, ir alų geria, ir bliūde sėdi, ir laidus graužia, ir kompu dirba, ir terliojasi, ir unitaze maišosi, ir svaidosi, ir tvarko, ir valgyt daro, ir indus plauna, ir alieju ragauja, tik va nosies nekrapšto smile.gif Praktiškai kitaip kaip eibes darant jį ir užtikt sudėtinga... Vat kiek turiu nuotraukų kur jis elegantiškai sėdi gėlių fone - tai visos šitos ir supozuotos. O tos tokios kaip iš konkurso - cha, šitos kuo natūraliausios biggrin.gif

Užtai ir pykstu, kad fotomontažo naudot neleidžia. Sudėčiau kelias į vieną, kokias aštuonias... Pavadinčiau - Viktorėlio diena biggrin.gif
Atsakyti
Uf *****- pirma išsiunčiau nuotrauką, o dabar tik pasižiūrėjau, kad beveik tokia pati jau yra doh.gif
Atsakyti
Noa, tai gal tau Lėją savaitei paskolint, bo Viktė į ją kaip į šventą abrozdą žiūri ir žiūri ilgai, netgi labai ilgai ir tuo metu jokiais pašaliniais darbais neužsiminėja. Pasodintum vieną prieš kitą ir žiūrėtų kaip saulytės kiaurą dieną wub.gif wub.gif Ir tvarka ir švara namie smile.gif A blogai, ką?
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 04 18, 12:14)
Noa, tai gal tau Lėją savaitei paskolint, bo Viktė į ją kaip į šventą abrozdą žiūri ir žiūri ilgai, netgi labai ilgai ir tuo metu jokiais pašaliniais darbais neužsiminėja. Pasodintum vieną prieš kitą ir žiūrėtų kaip saulytės kiaurą dieną  wub.gif  wub.gif Ir tvarka ir švara namie  smile.gif A blogai, ką?

Gerai... Tą pusvalanduką biggrin.gif O paskui Lėja imsis Viktės juodų darbų, garantuoju - dar nemačiau vaiko, kuris neišmoktų juodų darbų. Įtariu, atgal nebeimtum laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Oi Noa, maniškė jau tiek tų juodų darbų moka, kad vargu ar labai jau Viktė pagelbėtų jai šitam reikale doh.gif doh.gif
Nu gal truputuką ir pagelbėtų g.gif g.gif Bet kol galvą plautum, ramiai sau žiūrėtų viens į kitą ilgesingai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 04 18, 12:16)
Uf *****- pirma išsiunčiau nuotrauką, o dabar tik pasižiūrėjau, kad beveik tokia pati jau yra doh.gif


ką darom? ax.gif Jei norėsi keisti, parašyk až, tada aš ją perkelsiu prie "Neužpildytų", kur galima pakeisti nuotrauką, pavadinimą. Kaip sugalvosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 18, 11:37)
ką darom?  ax.gif  Jei norėsi keisti, parašyk až, tada aš ją perkelsiu prie "Neužpildytų", kur galima pakeisti nuotrauką, pavadinimą.  Kaip sugalvosi  rolleyes.gif

Kol kas, kol rasiu ir sutvarkysiu kitą- tegu pabūna. Jei galima vėliau pakeisim...
Atsakyti
O man tai uzstrigo tie sposininkai kur babkes sklaido. Tiksliau tiek daug babkiu uzsrigo, seniai bemacius vienoj vietoj tiek simtiniu blush2.gif
Atsakyti
Gal reikia paskolą kokią banke paimti ir nuotraukų konkursui "surežisuoti" laugh.gif laugh.gif wink.gif Nes visos į krūvą pinigų nori paspoksoti tongue.gif Bet maniškė tai tikrai kelias štukas būtų suėdusi per kelias sekundes tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičiau komentarus, peržiūrėjau dar kartą nuotraukas .... nu dievaži mūsiške tikrai kaip surežisuota atrodo ir visai neįdomi kitų kontekste sad.gif sad.gif sad.gif . Žodžiu paskubėjau įdėti .... Ką padarysi, kad duotuoju momentu man didžiausias zbitkas atrodo suplėšytas laikraštis .... gi amžius toks, o režisūros tai tikrai nėra, nes ir nuotrauka daryta beveik prieš pora mėnesių kai apie tokį konkursą ir minčių nebuvo.
Žodžiu, šį kartą, per mamytės norą pasirodyti, atitraukiam konkurso auditorijos dėmesį nuo rimtų šedevrų, kokių labai tikiuosi iš savo kleckučio ateityje nesulauksiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti