Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

prajuokinot laugh.gif surežisuotos foto laugh.gif
Mamkos, baikit daryt namie bordelius, mėtyt pinigus, barstyt mišinius ir t.t. ir pasodint vaikus nusikaltimo vietoj, tipo jie čia taip padarė, arba išpaišyt ir sakyt kad tai jie patys išsipaišė nono.gif tongue.gif doh.gif
laugh.gif


o šiaip tai visos fotkės priverčia bent truputėlį šyptelt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 17 balandžio 2005 - 22:53
Man labai patiko "Bubą bubą iškrapstysiu, kad mamytė nematytų" thumbup.gif thumbup.gif
Yra gerų nuotraukėlių, sunku bus išsirinkti.

Atsakyti
prisiskaičius čia komentarų apie "tvarką" darančius vaikučius, tai jau tikrai aš auginu auksinį vaiką. spintelių nekrausto, nors atidarė kartą, bet iš ten ką nors paimti nesusiprotėjo; stalčiai rūpi tik du viršutiniai, tad jie užklijuoti blush2.gif o kiti jai neegzistuoja; video kasetes norint pagraužti yra duodama ta pati ir sėkmingai ji apdorojama iki galo; pampersai iš lovytės stalčiaus per šoną ištraukiami gal kokie du, o trečias atnešamas į kitą kambarį; spintoj krausto tik savo rūbelius, nes jie sudėti lentynoj pagal jos ūgį, o ir spintos duris aš atidarau, kai neapsikenčiu lipimo ant galvos ax.gif beje jau ir batai pradėjo "vaikščioti" po kambarius.....

aš ir galvoju g.gif ar čia mamos apsileidusios ir leidžia vaikučiams viską daryti ax.gif ar vaikučiai labai vikručiai ir kol mama nemato tvarką padaro g.gif kol aš neturėsiu tokio vaiko (zbitkininko), tai turbūt tol ir nesuprasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 04 18, 08:35)
aš ir galvoju  g.gif  ar čia mamos apsileidusios ir leidžia vaikučiams viską daryti  ax.gif ar vaikučiai labai vikručiai ir kol mama nemato tvarką padaro  g.gif kol aš neturėsiu tokio vaiko (zbitkininko), tai turbūt tol ir nesuprasiu  biggrin.gif


Ateik, Krika, pas mus į svečius. Ateik ir pamatysi biggrin.gif Čia priklauso nuo kūdikio sugebėjimo apsisukti... smile.gif

Įsivaizduoji, variantas. Mamytė... Na, plauna galvą vonioj. Plaukai trumpi, 7 minutės. Padėtis apleidžiant gyvenamas patalpas: švara, tvarka. Sukamasi taip: pirmiausia išverčiama žaislų dėžė. 20 sekundžių. Viskas gana neblogai pabyra. Toliau - prie lentynos. Perėjimas ir apgalvojimas - 10 sekundžių. Knygelės pabyra ant grindų ir byra dar 30 sekundžių. Tokiau - virtuvė (pas mus sujungta). Perėjimas per sofą numetant pagalves žemyn (nes ant grindų praeiti jau sudėtinga) - 20 sekundžių. Pamąstymas ką daryti ir kaip - 5 sekundės. Į trasą išeina šiukšliadėžė arba maišiukų stalčius, kas abiem atvejais atrodo efektingai. 2 minutės, grindys uzimtos pilnai smile.gif Tada toliau. Atrišamos kėdės, kurios šiaip jau būna surištos (o manot, kad problema atrišt? biggrin.gif Jis ir jūreivišką mazgą atrištų...) Kėdė stumiama prie lentynų ir taršomi sunkiau pasiekiami daiktai - mamos rankinė, mobilūs telefonai (jie pas mus maždaug kokių 1,60 aukšty, taigi jei pasistiebi ant taburetės ir ištiesi ranką ir gerai pagrabalioji - neblogai pasiekiami smile.gif ). 3-4 minutės. Dar tiek pat lieka apdailos darbams smile.gif Tada jau pagal nuotaiką - cukraus barstymas, brolio flomasterių knisimas ir išbandymas, indų/stalo įrankų įvedimas eksploatuoti, šaldytuvo turinio revizija ir degustacija, duonos- bulkos gaminių knisimas ir pametimas po sofa... Skalbiniai, šampūnai ir šikpopierius gyvi lieka tik todėl, kad juos saugo budri mamytė smile.gif
Ir štai - greitai ir gerai jau būna pasiekta maloni kūrybiška aplinka, kurioje vaikas gali atsipalaiduoti ir ką nors maloniai knebinėti, pvz. iš šiukšliadėžės išsitrauktą alaus butelį arba indų šveistuką. Viskas baigiasi mamytės atodūsiu išėjus iš vonios, kuris išreiškia nuoširdų susižavėjimą jaunėlio organizuotumu ir vikrumu.

Beje, manęs tai visai nešokiruoja. Mano mažiukas, palyginus su vyresnėliu, - flegma smile.gif Vyresnėlis tokio amžiaus bent 30 proc. greičiau susisukdavo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 balandžio 2005 - 07:56
nea, Noa, nenoriu pas jus biggrin.gif skaičiau ir tai mane šokiravo, širdis smarkiau daužytis pradėjo doh.gif bet ar nėra pas ju žodžio "negalima". bet kaip šitaip? nu niekaip neįsivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
Na, nors aš irgi šiame konkurse dalyvauju, bet prisipažinsiu, mano mergina tikras auksas, pažiūrėjus į kai kurias nuotraukas blink.gif Tokių "fejerverkų" kaip Noa turtas niekada nėra padariusi. Aišku, į trasą eina mano lūpdažiai, šampūnai, batai, rankinukai, bet manau, kad tai gal ne taip baisu, mergina gi vis dėlto. Naujausni bajeriai - Avon rutulinė pudra buvo sutrupinta ir dalis suvalgyta, su batų tepalu pasidažytas veidas ir išsivalyti batų padai, apvalgytas kremas, naujas, pobrangis šampūnas išpiltas. Gerai, kad ant lentynos, tai dar spėjau likučius susirankioti. cry.gif Bet, tokių bajerių, ačiū dievui, nėra, nes žino, kad mama skolinga neliks (gal ir blogai, bet tvarka, nors minimali turi būti) blush2.gif
Atsakyti
aš čia giriuosi savo auksiniu vaiku kuriam tik 10 mėnesių doh.gif doh.gif kaži ar bus tas pats konkursas po metų biggrin.gif vot tada ir pakalbėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 04 18, 09:21)
nea, Noa, nenoriu pas jus  biggrin.gif skaičiau ir tai mane šokiravo, širdis smarkiau daužytis pradėjo  doh.gif bet ar nėra pas ju žodžio "negalima". bet kaip šitaip? nu niekaip neįsivaizduoju  schmoll.gif


pvz., mano vaikui žodis "negalima" nelabai ką reiškia blush2.gif Tam kartui paklauso, o paskui vistiek savo daro unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 18 balandžio 2005 - 08:44
QUOTE(krika @ 2005 04 18, 08:35)
aš ir galvoju  g.gif  ar čia mamos apsileidusios ir leidžia vaikučiams viską daryti  ax.gif ar vaikučiai labai vikručiai ir kol mama nemato tvarką padaro  g.gif kol aš neturėsiu tokio vaiko (zbitkininko), tai turbūt tol ir nesuprasiu  biggrin.gif



Aha, as apsileidusi. Kaikada tikrai leidziu daryti viska ko jis nori tongue.gif jam patinka istraukti rubelius is komodos ir detis sau ant galvos-tegu dedasi tongue.gif Va jei i siuksliu deze nori ilysti, tada sudraudziu-NEGALIMA. Bet jis labai gudriai ziuri man i akis ir vistiek lenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 18, 09:42)
Bet jis labai gudriai ziuri man i akis ir vistiek lenda biggrin.gif


thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Ir mano kleckas taip daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 18 balandžio 2005 - 08:47
QUOTE(krika @ 2005 04 18, 09:21)
nea, Noa, nenoriu pas jus  biggrin.gif skaičiau ir tai mane šokiravo, širdis smarkiau daužytis pradėjo  doh.gif bet ar nėra pas ju žodžio "negalima". bet kaip šitaip? nu niekaip neįsivaizduoju  schmoll.gif


Yra toks žodis, labai gražus, labai juokingas žodis. Yra ir žodis "Dink iš čia, paršeli" arbe net "Pšli vūn pzzzdukai kad mano akys Jūsų nematytų!!!" biggrin.gif Bet žinok, neveikia schmoll.gif

Supranta tai vyresnėlis, mat jis jau turi smegenų. O mažiukui do feni smile.gif Pasakai jam negalima - o jis žiūri, o visas toks pūkuotas, tie pūkai styro, ir juokiasi. Mol, nu tu mam prie bajerio biggrin.gif Vienintelis būdas susitvarkyt - tai pačiai imtis kubelų ir su juo žaist. Bet aš kalbu apie momentus, kai negali su juo žaist, nes plauni galvą... smile.gif

Beje, kai jiems buvo po 10 mėnesių, tai irgi tokiu būdu dėmesio nereikalaudavo. Techninių sugebėjimų tokių nebuvo... smile.gif Stovėt ant kėdės atlošo ant vienos kojos visą snapą ir rankas sukišus į virtuvės kriauklę taip, kad užupakalis tekyšo (pas mus, aukštaūgius, virtuvės spintelės paaukštintos) - taip paprastai nesusisuksi.
O dabar anas jau vikrus... Kėde apsirūpina ir vandenį atsisuka, tik nusisuk biggrin.gif Tikras namų sanitaras... Viskas, kas lūžta, sulūžo, kas dūžta, sudužo, silpnų nervų gėlytės išsikraustė į darbą, pas auklę, pas draugus ir artimuosius, natūrali atranka vadinasi... smile.gif Tik alaus butelius saugau kaip savo akį, mat juos priduot galima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 18, 09:42)
Aha, as apsileidusi. Kaikada tikrai leidziu daryti viska ko jis nori tongue.gif 


Jeigu nepavojinga, aš irgi kartais nusispjaunu. Čiem by ditia nie tiešilos, lyš by nie plakalo biggrin.gif Lietuviškai - by tik tyli. Plia jei aš bėgsiu iš paskos ir viską anam iš nagų lupsiu - tai abu į isteriją įkrisim... O paskui tyliai ramiai viską sušluoju ir išmetu, nes aš labai tvarkinga cool.gif
Atsakyti