Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Zanetux @ 2005 04 17, 18:56)
meduza, nesinervink 4u.gif  mirksiukas.gif
Šiaip faina foto, tik gal kiek keista, kad vaikui taip nsunkiai prieinama piniginė unsure.gif Na, maniškis tai kupiūrų čiupinėt negauna - metalus tik blush2.gif



QUOTE(Agotukas @ 2005 04 17, 19:30)
Nugi nesupratot jus nieko  schmoll.gif Taigi babkes fotkino, o vaikas tik tarp kitko pasimaise hah.gif



jus nieko nesupratot, tai tik gerai patirbti slamantys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
krika, jei nematei tikro bordelio, kai rūbai iš stalčių išversti lauk, kaikas pasimatuota, kaikas šiukšlių dėžėn išmesta, piniginė iškrapštyta iš mamos kuprinės, batai "išsivaikščioje" po visą butą, virtuvės spintelėse pravestas "šmonas" ieškant ko nors skanaus,visos švarios sauskelnės išmėtytos, nes prašiau atnešti vieną, servetėlėmis "plaunamos grindys" ir tt. tai galiu tau Gretą dienelei paskolinti laugh.gif rolleyes.gif
Šiuo metu mergina turi naują ,mėgstamą užsiėmimą, ale nesakysiu kokį, ba iškart suuosit kuri mūsų fotkė mirksiukas.gif
Atsakyti
....žinot mamytės, aš kartais jūsų nesuprantu...nesuprantu tų, kurios užuot moteriškai pasiplepėję, taip viena kitą botagėliais talžot, kad ojojoj...Ir tiek pavydo, pas kai kurias...ir kažkokios pagiežos...Ar jūs nelaimingos, ar...????????

P.S. Šiam konkursui nuotraukėlė „atsirado“ visai netyčia...tiesiog netekusi kantrybės su savo mergička, pažadėjau paskųsti ją tėčiui...ir su įrodymais...nes kartais tikrai užtenka tik minutės, kad pamatytum...ko nemačius...

P.P.S. Toms mamytėms kurių vaikučiai nekrečia šunybių - džiaukitės savo geručiais, jums jau pasisekė, „ne tokioms laimingoms“ (nors gal jos ir pačios lamingiausios) tik galbūt pasiseks konkurse.

Visoms sėkmės!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytuke: 17 balandžio 2005 - 21:20
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 04 17, 20:13)
kas del nuotrauku ne i tema ,tai kiekvienam is konkursu yra 90% nuotrauku ne i tema blink.gif


Kokias tvirtina, tokias deda... O kokiais kriterijais remiasi tvirtindami - bog znajet g.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2005 04 17, 21:42)
Na, visi vaikai skirtingi ax.gif  Aš net budama viename kambaryje kartais nespėju reagot į vaiko veiksmus, ką jau kalbėt apie tai, kas buna kai jis lieka vienas... doh.gif Krika, tikrai išsigastum... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Tai turbut i SM buni iklimpus ax.gif
Saulytuke, as laminga mirksiukas.gif Kartais net labai laugh.gif O botageliai pas mus silkiniai, musiesi ir dar norisi nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 17, 21:36)
pas mus irgi nebloga betvarkė būna blush2.gif sutvarkau - ir vėl tas pats doh.gif
tik šiam konkursui didelių išdaigų nesam prikrėtę ir įamžinę unsure.gif Todėl įdėjome kuklesnę nuotraukėlę 4u.gif


As siam konkursui norejau idet butent tokia fotkia apie kuria ir rasiau krikai, kur ldidelis bardakas su isverstais rubais, bet kaip tik ant dienu nufotkino tai ka idejus esu-kazkodel labiau man ji patiko, tokiu gal net nera ideta biggrin.gif
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 17, 22:38)
Saulytuke, as laminga  mirksiukas.gif  Kartais net labai laugh.gif O botageliai pas mus silkiniai, musiesi ir dar norisi nail.gif


laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 17, 21:38)
Tai turbut i SM buni iklimpus  ax.gif
Saulytuke, as laminga  mirksiukas.gif  Kartais net labai laugh.gif O botageliai pas mus silkiniai, musiesi ir dar norisi nail.gif

Tai vat kad visa bėda, kad aš su kompu vienam kambary, o vaikas dažniausiai kitam... doh.gif blink.gif blink.gif Savarankiška auginu... schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 21:46)
As siam konkursui norejau idet butent tokia fotkia apie kuria ir rasiau krikai, kur ldidelis bardakas su isverstais rubais, bet kaip tik ant dienu nufotkino tai ka idejus esu-kazkodel labiau man ji patiko, tokiu gal net nera ideta biggrin.gif
laugh.gif

Nėra, nėra... ax.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2005 04 17, 22:53)
Nėra, nėra... ax.gif  ax.gif  biggrin.gif


O tu ka vel zinai kuri g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 21:55)
O tu ka vel zinai kuri g.gif

O tai ne galvoji 4u.gif Atpazinau, atpazinau... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 04 17, 22:03)
krika, jei nematei tikro bordelio, kai rūbai iš stalčių išversti lauk, kaikas pasimatuota, kaikas šiukšlių dėžėn išmesta, piniginė iškrapštyta iš mamos kuprinės, batai "išsivaikščioje" po visą butą, virtuvės spintelėse pravestas "šmonas" ieškant ko nors skanaus,visos švarios sauskelnės išmėtytos, nes prašiau atnešti vieną, servetėlėmis "plaunamos grindys" ir tt.  tai galiu tau Gretą dienelei paskolinti laugh.gif  rolleyes.gif
  Šiuo metu mergina turi naują ,mėgstamą užsiėmimą, ale nesakysiu kokį, ba iškart suuosit kuri mūsų fotkė  mirksiukas.gif


ir taip man atrodo žinau biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 22:55)
O tu ka vel zinai kuri g.gif


aš tai tiksliai negaliu pasakyti, kur Domcė, bet įtariu, kad jis biški iš profilio fotkėj matosi, o ne iš priekio ax.gif
Atsakyti