Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(meduza @ 2005 04 17, 19:57)
biggrin.gif as rami,nes bagota biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
tokios kruveles i pinigine netelpa,stampuojam ir gumytem  risam tongue.gif  biggrin.gif

Nugi nesupratot jus nieko schmoll.gif Taigi babkes fotkino, o vaikas tik tarp kitko pasimaise hah.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 04 17, 19:20)
o jei mama  sonu  ziuri su sypsenna i vaika be jokio veiksmo,tai jau atitinka tongue.gif  g.gif


kokia tu protinga tease.gif o gal esi mano gerbeja kad visas nuotraukas perziurejai ir taip paprastai atpazisti?dirol.gif biggrin.gif
bent jau matosi kad jiems smagu good.gif juoktis irgi veiksmas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 17 balandžio 2005 - 19:32
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 04 17, 20:13)
atrodo kai kurios mamytes tik nori parodyti save  mirksiukas.gif nono.gif



Aha atspejai-as norejau parodyti savo papus tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 19:51)
Aha atspejai-as norejau parodyti savo papus tongue.gif  laugh.gif

nu bent jau yra ka rodyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 19:51)
Aha atspejai-as norejau parodyti savo papus tongue.gif  laugh.gif

wub.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 04 17, 20:58)
nu bent jau yra ka rodyti  thumbup.gif


aha, turiu shpygutes laugh.gif

QUOTE(lika @ 2005 04 17, 21:02)

biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi atrodo kai kurios nuotraukos surežisuotos. niekada aš neleiščiau daryti tokio bardako, kaip kuriose nuotraukose ax.gif mano vaikas auksinis - spintelių nekrausto, stalčius nedarinėja. o jei vaikas dingsta iš kambario ir patampa bute tyla, tai aš tyliai pasėlinu ir pažiūriu kuom užsiima mažoji - taip ji ir buvo pagauta nusikaltimo vietoj. toks ten ir nusikaltimas biggrin.gif su ta zbitka aš ir įdėjau ją į konkursą ax.gif

nors kiekviena mama, gali dabar pasakyti lygiai tą patį ką aš ir parašiau 4u.gif
Atsakyti
Kokia faina 'gavusi' pasidažusi mergytė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
krika, po mano mazojo prasiejimo kambarys kaip po karo, rubai isversti, zaislai ismetyti :-P surasiu fotke ir idesiu vat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 17, 21:36)
krika,  po mano mazojo prasiejimo kambarys kaip po karo, rubai isversti, zaislai ismetyti :-P surasiu fotke ir idesiu vat 4u.gif


pas mus irgi nebloga betvarkė būna blush2.gif sutvarkau - ir vėl tas pats doh.gif
tik šiam konkursui didelių išdaigų nesam prikrėtę ir įamžinę unsure.gif Todėl įdėjome kuklesnę nuotraukėlę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 04 17, 20:31)
kokia tu protinga tease.gif
o gal esi  mano gerbeja kad visas nuotraukas perziurejai ir taip paprastai atpazisti?dirol.gif  biggrin.gif

aciu 4u.gif
atpazystu pagal avatara,be reikalo pasikeitei mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, visi vaikai skirtingi ax.gif Aš net budama viename kambaryje kartais nespėju reagot į vaiko veiksmus, ką jau kalbėt apie tai, kas buna kai jis lieka vienas... doh.gif Krika, tikrai išsigastum... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 17 balandžio 2005 - 20:45