Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(babuska @ 2005 04 17, 18:15)
jeigu leliukas dar mazas tai kazin ka jis ten gali iskresti, nebent apsi...iki kaklo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
man ir jos visai nemaiso, tik zvilgsnis sustoja paieskot temos g.gif


taip, maži leliukai dar geručiai ax.gif wub.gif
kol nerėkia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 17, 17:17)
taip, maži leliukai dar geručiai ax.gif  wub.gif
kol nerėkia laugh.gif


maniskis net nerekdavo, iki 3 men, buvo silkinis wub.gif
Atsakyti
yra keleta labai sauniu nuotraukyciu thumbup.gif bet tos kurios matosi, kad tikrai surezisuotos schmoll.gif (nors vaikuciai ir l.faini)
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 04 17, 18:55)
maniskis net nerekdavo, iki 3 men, buvo silkinis wub.gif


Mūsiškis tai geras buvo ax.gif Ypatingai nė garselio neišleisdavo, kai ant rankyčių wub.gif Visa laimė, kad pilvelis mažai kankino - tai tik keli vakarai sunkūs buvo ax.gif
Bet čia ne apie tai tema 4u.gif
Jaučiu ir šiame konkurse daaaug FOTO bus rolleyes.gif
Atsakyti
Ei, ekspertai mieli, o katros ten nuotraukos surežisuotos? smile.gif Tai žiūrėjau žiūrėjau, nežinau - nieko labai įtartino neradau. Gal neįsigilinau kaip reikiant...

Tas su babkėm? Nu gallll... Vienok mano kūdikis irgi ne kartą yra mano piniginę išrakinėjęs, ir vaizdas buvo dar baisesnis - kai kas ir paglamžyta, vos ne suėsta smile.gif Tik aišku, sumos ne tokios ir ne tokiom kupiūrom smile.gif Kiek primečiau, ten apie 5 štukas, tai paprastai žmonės štukas laiko banke smile.gif Labai patogu, ir net palūkaną vieną kitą gauni smile.gif Ir kūdikiai gali nebent kortelę per pusę perlaužt, kas, be abejo, irgi kiauliška... Dar, kai pagalvoji, kiauliškiau smile.gif

O kita vertus, na gal žmogus parėjo nusiėmęs tas babkes banke, pirkt ką nors susiruošęs, ir padėjo rankinę... Ant sopkės smile.gif Na arba gavo babkes ir į banką nešė smile.gif O kūdikis, kur buvęs, kur nebuvęs, perskaičiuot sugalvojo...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 17, 19:30)
Ei, ekspertai mieli, o katros ten nuotraukos surežisuotos? smile.gif Tai žiūrėjau žiūrėjau, nežinau - nieko labai įtartino neradau. Gal neįsigilinau kaip reikiant...

Tas su babkėm? Nu gallll... Vienok mano kūdikis irgi ne kartą yra mano piniginę išrakinėjęs, ir vaizdas buvo dar baisesnis - kai kas ir paglamžyta, vos ne suėsta smile.gif Tik aišku, sumos ne tokios ir ne tokiom kupiūrom smile.gif Kiek primečiau, ten apie 5 štukas, tai paprastai žmonės štukas laiko banke smile.gif Labai patogu, ir net palūkaną vieną kitą gauni smile.gif Ir kūdikiai gali nebent kortelę per pusę perlaužt, kas, be abejo, irgi kiauliška... Dar, kai pagalvoji, kiauliškiau smile.gif

O kita vertus, na gal žmogus parėjo nusiėmęs tas babkes banke, pirkt ką nors susiruošęs,  ir padėjo rankinę... Ant sopkės smile.gif Na arba gavo babkes ir į banką nešė smile.gif  O kūdikis, kur buvęs, kur nebuvęs, perskaičiuot sugalvojo...


Visko tie 2.gif prigalvoja laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Aureja gal galiu paklausti kuo skiriasi nuotrauka "ir vel man vienam tvarkytis " nuo tos kuria norejau ideti?????Izvelgiu korupcija nono.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 17 balandžio 2005 - 19:09
QUOTE(Noa @ 2005 04 17, 19:30)

tai paprastai žmonės štukas laiko banke smile.gif

O kita vertus, na gal žmogus parėjo nusiėmęs tas babkes banke,


cia vagis,huliganas,turbut apiplese banka,nuvargo,prigule,o cia vaikas bac ir isbarste doh.gif
is kur pas paprasta zmogeli 5000lt ooo blink.gif doh.gif
arba yra kitas variantas,turbut norejo pries SM pasirodyt,tai surinko kokias 12 piniginiu is draugu,isklojo grindis pafotkijoir vsio, dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 04 17, 19:51)
cia vagis,huliganas,turbut apiplese banka,nuvargo,prigule,o cia vaikas bac ir isbarste doh.gif
is kur pas paprasta zmogeli 5000lt ooo blink.gif  doh.gif
arba yra kitas variantas,turbut norejo pries SM pasirodyt,tai surinko kokias 12  piniginiu is draugu,isklojo grindis pafotkijoir vsio, dirol.gif


meduza, nesinervink 4u.gif mirksiukas.gif
Šiaip faina foto, tik gal kiek keista, kad vaikui taip nsunkiai prieinama piniginė unsure.gif Na, maniškis tai kupiūrų čiupinėt negauna - metalus tik blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 17, 19:56)
meduza, nesinervink 4u.gif  mirksiukas.gif
Šiaip faina foto, tik gal kiek keista, kad vaikui taip nsunkiai prieinama piniginė unsure.gif

biggrin.gif as rami,nes bagota biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tokios kruveles i pinigine netelpa,stampuojam ir gumytem risam tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduza: 17 balandžio 2005 - 19:01
kas del nuotrauku ne i tema ,tai kiekvienam is konkursu yra 90% nuotrauku ne i tema blink.gif Konkurse "man su mamyte smagiausia" dauguma foto kur vaikas ir mama ziuri i objektyva,aisku kad jiems smagu kartu,bet konkurso sumanimas buvo ne toks, atrodo kai kurios mamytes tik nori parodyti save mirksiukas.gif nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 17 balandžio 2005 - 19:14
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 04 17, 20:13)
kas del nuotrauku ne i tema ,tai kiekvienam is konkursu yra 90% nuotrauku ne i tema blink.gif Konkurse "man su mamyte smagiausia" dauguma foto kur vaikas ir mama ziuri i objektyva,

o jei mama sonu ziuri su sypsenna i vaika be jokio veiksmo,tai jau atitinka tongue.gif g.gif
Atsakyti