Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Mėgstu "zbitkininkus" wub.gif Esu solidari su vaikais (ir ypač išdykusiais) ir visuomet užstoju prieš mamas sunkią valandą biggrin.gif Pvz. Mano merga pašėlusi ir tai man laaaabai patinka..jei antrą tokį vaikį turėsiu, tai būsiu laimingiausia mama pasaulyje biggrin.gif taigi žiūriu į tą papūgos siurbėją ir thumbup.gif Foto šiame konkurse man labai daug patiko..dar labai ilgam nuotaika pataisė nuotrauka kur "čia turbūt ne bulvės" thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi su papūga pati pati thumbup.gif thumbup.gif Čia jau ilgai nesvarsčiau ar balsuoti, ar ne tongue.gif O su bulvėm į mano 5 įėjo, bet deja tik trys balsai, labai norėčiau ir už ją balselį atiduot rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi prabalsavau. bet prieš tai vėl peržiūrėjau visas nuotraukas ir galiu pasakyti kad peržiūrėjau visai kitom nuotaikom. nepatiko surežisuotos, nors ir įdomios (bet už vieną tokią vis tik prabalsavau 4u.gif ) ir nepatiko tos, kur bardakų bardakas. iki šiol aš nesuprantu mamų g.gif
aš savo panos vienos negaliu palikti ne dėl to kad zbitką iškrės, bet maža kas jai pačiai atsitiks. jau ir taip ausytės spenelį prasirėžė beisukdama į užuolaidą krito ant radijatoriaus, kojytės kai susipynė krito į sofos kampą - lūpytę prasiskėlė.
o čia vaikus palieka ir eina į vonią gražintis g.gif nu nesuprasti man to schmoll.gif
Atsakyti
Aš jau irgi prabalsavau, bet vis dėlto balsavau už tokias "su polėkiu". Už favorites nebalsavau, vis tiek daug balsų surinks. O dėl visiško betvarkės sutinku, nesaugu palikti vieną vaiką. Bet pateisinu tokias nuotraukas, kur pvz. išsivertė miltus ant galvos. Čia tikrai sekundės reikalas. Ir vikrumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 04 26, 11:30)
Jau ir taip ausytės spenelį prasirėžė beisukdama į užuolaidą krito ant radijatoriaus, kojytės kai susipynė krito į sofos kampą - lūpytę prasiskėlė.
o čia vaikus palieka ir eina į vonią gražintis g.gif nu nesuprasti man to  schmoll.gif

Vajei blink.gif blink.gif O tai kaip tu čia dabar palikai savo vaiką, kad net ausytę prasirėžė??? blink.gif Lūpytę prasiskėlė blink.gif Siaubas. Nu tikrai nesuprantu tavęs schmoll.gif
Neįsižeisk, jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 26, 11:34)
Vajei  blink.gif  blink.gif  O tai kaip tu čia dabar palikai savo vaiką, kad net ausytę prasirėžė??? blink.gif Lūpytę prasiskėlė blink.gif Siaubas. Nu tikrai nesuprantu tavęs  schmoll.gif
Neįsižeisk, jei ką  mirksiukas.gif



As norejau to pacio paklausti, bet tu pirma biggrin.gif

krika blink.gif nu tikrai kaip cia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 26, 11:34)
Vajei  blink.gif  blink.gif  O tai kaip tu čia dabar palikai savo vaiką, kad net ausytę prasirėžė??? blink.gif Lūpytę prasiskėlė blink.gif Siaubas. Nu tikrai nesuprantu tavęs  schmoll.gif
Neįsižeisk, jei ką  mirksiukas.gif

jei tai būtų įvykę man nematant, tai turbūt jau save būčiau užsigraužus negyvai. aišku ir graužiau, bet neilgai, kol raminamieji suveikė. bet viskas įvyko prie mano akių blink.gif o jei žinočiau kad tuo momentu mano vaikas kris, tai pagalvę po užpakaliu ar galva padėčiau sad.gif
Atsakyti
Reiškiasi mano irgi nepatiko "bardakų bardakas" smile.gif
O aš niekada vaikui nieko nedrausdavau, ypač mažam, kažkur iki 2 metukų nebuvo jokių stabdžių daryti ką nori smile.gif Ir ko čia nesuprasti smile.gif Leisdavau daryti "bardaką" ir kai jau mažylei širdutė apsaldavo, kad viską peržiūrėjo, išmėtė ir išbandė, sutvarkydavau..ir taip po kelis kartus per visą dieną, visą butą. Nes būdavo tik sutvarkai ir reikia iš naujo pasauliu domėtis smile.gif O tiek kiek sugadino visko, tai vyras dar bambėdavo, bet aš nė sykelio dėl jokio daikto namie nevirptelėjau..daiktai tarnauja man, o ne aš jiems biggrin.gif
Ir turbūt pasiteisina taisyklė, kuo daugiau saugai, tuo dažniau kažkas lyg tyčia ir nutinka..mano dukrelė pati ir kepdavo omletą prie viryklės, nors jai dar nebuvo nė 2-ų..Dabar mėgsta lyginti..tiesa svetainės baldus dėl šio pomėgio teko pakeist, nes lova iki žemės išdegė, kai pamiršo karštą lygintuvą biggrin.gif Leisdavau ir dabar leidžiu viską. Ai tiesa ,vienąkart neleidau..nukirpti pelytei ausytės, nes jau buvo paisruošus operacijai su mano manikūro įrankiais blush2.gif Užtat dabar savarankiškumas namie thumbup.gif Nutikę ne tiek ir daug..nusidegino pirštą kepdama ir vienąkart man padėdama tvarkyti balkoną krito ir prasiskėlė galvą į balkono duris..vaikai be traumų neužauga, aš pati kiek jų turėjusi, tai nemanau, kad visą gyvenimą pavyks be jokių sužeidimų išlikt rolleyes.gif
Atsakyti
Fotokonkursas persirito į "II turą", tad pats laikas išsirinkti būsimų fotokonkursų temas, kviečiam užsukti į šią temą - apklausa ir balsuoti! Ačiū!
Atsakyti
Siaubas, Rasma. Žinai aš tau gal šiek tiek pavydžiu - atlaidumo, kantrybės, stiprių nervų, jeigu ištikrųjų yra taip kaip tu sakai. Aš tada su tavimi palyginus esu Hitleris su sijonu ph34r.gif Buvo aišku ir pas mus visko, rašiau anksčiau, bet ne iki tokio lygio. Saugau vaiką, nebaisiai be proto, bet ribos mano manymu turi būti ir tokiam pypliui duoti žaisti su lygintuvu... Fignia ta sofa ar sugadinti daiktai, bet jei nusidegins žandą ar dar kokia kita nelaimė. Nenoriu prikarksėti, bet manau geriau jau netampyti likimo už ūsų.
Atsakyti
Kas sako, kad aš ją palieku vieną mirksiukas.gif Aš jos vienos nepalieku, lieku budri kiekvieną akimirką, bet absoliučiai nedraudžiu nieko imt, pabandyt ką daryti, apžiūrinėti, junginėti smile.gif Vaikas nėra lyg medūza be jutimų (čia tik "išsireiškimas" toks smile.gif ), kaip jūs to lygintuvo prie žando nededat, taip ir vaikas žino kad karšta, kad galima nusideginti..Aš visada perspėju, bet neatimu smile.gif O dėl sofos jai sakiau "nelaikyk ilgai lygintuvo paguldyto, o tai tavo maikutė sudegs", netikėjo- sudegė..ir maikutė, ir sofos gobelenas iki porolono ax.gif
Su vaikais aš esu kantri iki paskutinio kraujo lašo smile.gif
Atsakyti
Nu tada tikrai belieka pasakyti BRAVO clap.gif thumbup.gif Ir palinkėti kantrybės sau huh.gif
Atsakyti