Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Niu va atlikau šventą pareigą - prabalsavau. 4u.gif
Atsakyti
mes irgi Jau pioneer.gif neminesiu uz ka,nes cypausit cia visos,kad nepaminejau biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš prabalsavau jau 4u.gif
Atsakyti
Ir as jau atidaviau savo balsus tongue.gif buvo tikrai nelengva doh.gif
Atsakyti
As prabalsavau dar nakti, beje daugumos nustebimui-balsavau uz ta maza pulinuka pajuodusiom akim tongue.gif ta nuotrauka man kelia sypsena, todel nusprendziau jai atyduoti savo balsa thumbup.gif
Atsakyti
O man 5 nuotraukos lygiavertės buvo, tai siaubas kol apsisprendžiau doh.gif
Labai gaila, kad už tas dvi likusias negaliu balsuot, o taip norėtūsi rolleyes.gif
Atsakyti
Prabalsavau. 4u.gif Man labiausiai patiko nuotraukos, kur vaikas cigaretes lamdo ir kur susivinjojo į tualetinį popierių.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 26, 10:14)
As prabalsavau dar nakti, beje daugumos nustebimui-balsavau uz ta maza pulinuka pajuodusiom akim tongue.gif  ta nuotrauka man kelia sypsena, todel nusprendziau jai atyduoti savo balsa thumbup.gif

man ne sypsena, sleikstuli kelia kazkodel ir gailesti sioki toki..

o siaip bendras vaizdas nuotrauku labai nuotaikingas,vakar visas saziningai perziurejau,tai vitamino prisigaminau is to juoko,net neisivaizduoju kas laimes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 26 balandžio 2005 - 09:36
o as pasakysiu uz ka balsavau tongue.gif
uz vaika su raugintu kopustu trilitriaku thumbup.gif
uz vaika, grasinanti papugai thumbup.gif
uz dvynuku porele, kur sese kandzioja brolio galva thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Manau, kad daug šansų laimėti turi ta mergytė, norinti susiurbti papūgą ax.gif
Šiaip gera fotkė thumbup.gif Dar gera ta, kurioje saldžioji porelė wub.gif
O paskui yra labai daug fainų: mezgėjėlė, porytė, barstanti mišinuką ir dar daug kitų ax.gif Gaila, kad tik 3 balsai duoti sad.gif
Atsakyti
Mergytė, kuri nori susiurbti papūgą thumbup.gif Ir aš tokios mergytės norėčiau rolleyes.gif Fantastiškas vaikas toje nuotraukoje..visa nuotaika veide thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 04 26, 10:48)
Mergytė, kuri nori susiurbti papūgą thumbup.gif Ir aš tokios mergytės norėčiau rolleyes.gif Fantastiškas vaikas toje nuotraukoje..visa nuotaika veide thumbup.gif  wub.gif

tau savos panos negana? umn.gif biggrin.gif
Atsakyti