Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

BODY ART labai grazi nuotraukyte. Musiske irgi taip darydavo: ne tik ******, bet ir visa kuna kiek tik imanoma apsipaisydavo:)) na, o paskui mama tik plauk:)))
Dar vaikiukas ant sniego privercia net nuo salcio sudrebeti:)))) graziai atrodo salia esantis kunelio antspaudas sniege:)))

O tas vaikiukas su pajuodusiom akim irgi pasibaisejau, Dievuliau pagalvojau, kas jam?smile.gif O pasirodo tai pokstas..... tongue.gif
Atsakyti
Nu jau tas vaikiukas su pajuodusiom akim blink.gif blink.gif ,net nupurte visa nuo tokio vaizdzelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 04 25, 08:23)
Nu jau tas vaikiukas su pajuodusiom akim blink.gif  blink.gif ,net nupurte visa nuo tokio vaizdzelio unsure.gif

Chebra, gal čia koks Adamsų šeimynėlės jaunėlis, a?
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 04 25, 09:46)
Chebra, gal čia koks Adamsų šeimynėlės jaunėlis, a?

Gali būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 04 25, 09:46)
Chebra, gal čia koks Adamsų šeimynėlės jaunėlis, a?


Aha, skaitai mano mintis - aš pagalvojau, kad reikėjo nuotrauką pavadinti "Dėdės Pūlinio vaikystė", bet garsiai nesakiau, kad netyčia neįžeisti autorės, bet jau kai ne vien man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
man tai patinka visos foto be isimties, kiekviena savaip juokinga, taigi balsuosiu vos ne burtu keliu.... ax.gif

Adamsu seimyneles jaunelis hah.gif: gerai cia apiudinta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip laukiu balsavimo ax.gif Nors dar neapsisprendžiau už ką čia reiks balsuoti, nes daug gražių ir juokingų foto yra smile.gif
Atsakyti
ot zvengciau jei laimetu tas Adamsas prizine vieta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2005 04 24, 21:47)
Tas vaikiukas su pajuodusiom akim tai šiurpą kelia  blink.gif  Net atėjau čia paskaityti ar nėra nieko parašyta, kas ten jį taip padažė  huh.gif

Tai aš suprasčiau, kad čia vyresnėlio kokio fokusai? Nu tipo kol mama nemato, iš brolio padarysiu princesę... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 25, 11:17)
ot zvengciau jei laimetu tas Adamsas prizine vieta laugh.gif


Nenustebciau jei ir uzimtu. Pasiziurekit kaip visu aki patrauke, nors ir kaip Adamsu seimos atstovas, bet VISI ATKREIPE DEMESI. tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AIHELI @ 2005 04 25, 14:07)
Nenustebciau jei ir uzimtu. Pasiziurekit kaip visu aki patrauke, nors ir kaip Adamsu seimos atstovas, bet VISI ATKREIPE DEMESI.  tongue.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


O aš nustebčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Ajetus, kaip tas Pulinukas mane isgasdino blink.gif Net slapdesres gabalas gerklej uzstrigo doh.gif Uz ka gi ta vaika taip sad.gif Kad ir tevam ant smagumo, bet jis gi kvailiukas nesupranta, kad is jo tik pasijuokti nori, nusivalyt dar irgi negali sad.gif
Atsakyti