Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Strielka @ 2005 04 24, 21:43)
ai mano foto irgi neminejo ir neimu i galva  tongue.gif , pries tai buvusiam konkurse irgi neminejo, o laimejau 3 vieta  rolleyes.gif


aš tik juokauju apie keršto planus mirksiukas.gif Neverta, pi neverta čia su niekuo pyktis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 24, 21:57)
aš tik juokauju apie keršto planus mirksiukas.gif Neverta, pi neverta čia su niekuo pyktis biggrin.gif  4u.gif


O ar yra kas nejuokauja? blink.gif blink.gif fear.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 04 24, 21:52)
Keršto planas nr. 1 - visoms nepaminėtosioms susitarus balsuoti už vaikiuką su corpsepaintu  laugh.gif Tik už tą vieną nuotrauką  laugh.gif Va čia tai būtų kerštas.


blink.gif blink.gif blink.gif
Nežinau dėl šito schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 24, 19:42)
Ir mano ne blink.gif


ar viska skaitei??? g.gif


QUOTE(Dikė @ 2005 04 24, 20:47)
Tas vaikiukas su pajuodusiom akim tai šiurpą kelia  blink.gif  Net atėjau čia paskaityti ar nėra nieko parašyta, kas ten jį taip padažė  huh.gif



o , dieve, ir mane isgazdino ta nuotrauka doh.gif pagalvojau gal fanarai unsure.gif

manes ir nieks neminejo sad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Minėjo, neminėjo, minėjo, neminėjo...........

Ko čia nervuojatės, vistiek aš laimėsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hah.gif lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 08:55)
Ateik, Krika, pas mus į svečius. Ateik ir pamatysi biggrin.gif Čia priklauso nuo kūdikio sugebėjimo apsisukti... smile.gif

Įsivaizduoji, variantas. Mamytė... Na, plauna galvą vonioj. Plaukai trumpi, 7 minutės. Padėtis apleidžiant gyvenamas patalpas: švara, tvarka. Sukamasi taip: pirmiausia išverčiama žaislų dėžė. 20 sekundžių. Viskas gana neblogai pabyra. Toliau - prie lentynos. Perėjimas ir apgalvojimas - 10 sekundžių. Knygelės pabyra ant grindų ir byra dar 30 sekundžių. Tokiau - virtuvė (pas mus sujungta). Perėjimas per sofą numetant pagalves žemyn (nes ant grindų praeiti jau sudėtinga) - 20 sekundžių. Pamąstymas ką daryti ir kaip - 5 sekundės. Į trasą išeina šiukšliadėžė arba maišiukų stalčius, kas abiem atvejais atrodo efektingai. 2 minutės, grindys uzimtos pilnai smile.gif Tada toliau. Atrišamos kėdės, kurios šiaip jau būna surištos (o manot, kad problema atrišt? biggrin.gif Jis ir jūreivišką mazgą atrištų...) Kėdė stumiama prie lentynų ir taršomi sunkiau pasiekiami daiktai - mamos rankinė, mobilūs telefonai (jie pas mus maždaug kokių 1,60 aukšty, taigi jei pasistiebi ant taburetės ir ištiesi ranką ir gerai pagrabalioji - neblogai pasiekiami smile.gif ). 3-4 minutės. Dar tiek pat lieka apdailos darbams smile.gif Tada jau pagal nuotaiką - cukraus barstymas, brolio flomasterių knisimas ir išbandymas, indų/stalo įrankų įvedimas eksploatuoti, šaldytuvo turinio revizija ir degustacija, duonos- bulkos gaminių knisimas ir pametimas po sofa... Skalbiniai, šampūnai ir šikpopierius gyvi lieka tik todėl, kad juos saugo budri mamytė smile.gif
Ir štai -  greitai ir gerai jau būna pasiekta maloni kūrybiška aplinka, kurioje vaikas gali atsipalaiduoti ir ką nors maloniai knebinėti, pvz. iš šiukšliadėžės išsitrauktą alaus butelį arba indų šveistuką. Viskas baigiasi mamytės atodūsiu išėjus iš vonios, kuris išreiškia nuoširdų susižavėjimą jaunėlio organizuotumu ir vikrumu.

Beje, manęs tai visai nešokiruoja. Mano mažiukas, palyginus su vyresnėliu, - flegma smile.gif Vyresnėlis tokio amžiaus bent 30 proc. greičiau susisukdavo  cool.gif


O tai ką, mama visai vėpla, kad palieka vaiką tvarkdariauti vieną, kai pažįsta jo polėkius unsure.gif ? Mano vyresnysis nerealiai šūstras, tai vieno niekad ir nepalikdavau, kad sbitkoms neliktų vietos. O galvą eidavau plautis, kai jis saugiai lovytėj miegodavo arba vyras jį prižiūrėdavo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Č. Giedrė @ 2005 04 24, 22:43)
Ko čia nervuojatės, vistiek aš laimėsiu

O tu bent nuotrauką konkurse pakabinai? hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 04 24, 22:30)
O tu bent nuotrauką konkurse pakabinai?  hah.gif


Tai ne galvoji, nebūčiau tikra, kad laimėsiu first.gif , nekabinčiau hah.gif hah.gif hah.gif
Atsakyti
aha ilindau prabalsuot, ogi parasyta, nuo 26
laukiu toliau, ir tikrai mazai 3 balsu, noriu bent 10 cry.gif
ir kaip bebutu, favoritu matau kaip min. 10, tad kas laimes visai neaisku
ir kadangi 3 balsai balsuosiu pagal nuotaika, nes sunku tik 3 isrinkt.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 04 24, 19:10)
Tai kam čia apsiskelbei. Va nepaminėjai mano vaiko - dabar aš tau atkeršysiu. Ar čia tik pėdas mėtai? laugh.gif

aisku metau-negi isduosiu,kad uz savus balsuoju ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Imale @ 2005 04 24, 22:43)
O tai ką, mama visai vėpla, kad palieka vaiką tvarkdariauti vieną, kai pažįsta jo polėkius unsure.gif ? Mano vyresnysis nerealiai šūstras, tai vieno niekad ir nepalikdavau, kad sbitkoms neliktų vietos. O galvą eidavau plautis, kai jis saugiai lovytėj miegodavo arba vyras jį prižiūrėdavo smile.gif .

blink.gif Nu tada aš visai vėplų vėpla, nes vaiką labai dažnai palieku vieną ir einu į vonią praustis ax.gif Ir nematau čia nieko blogo, jei palieku vietos jo zbitkoms tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 25, 07:54)
blink.gif Nu tada aš visai vėplų vėpla, nes vaiką labai dažnai palieku vieną ir einu į vonią praustis ax.gif Ir nematau čia nieko blogo, jei palieku vietos jo zbitkoms  tongue.gif  mirksiukas.gif

jo,as irgi vepla ax.gif palikau svetainej savo bauba, pati tuo tarpu dariausi kavyte smile.gif kai sitas neropojantis padaras (nieko saugesnio atrodo ir nebuna biggrin.gif ), ramiai sedejusi prie lango ir varciusi knygele,kazkokiu budu sugebejo nusiirti per kambari,atsistoti isikibus i stala ir nuo jo "parusiuoti" daiktus ax.gif gerai,kad kava trumpai ruosiama,tai spejau pagauti betempiancia servetele su geliu vaza doh.gif o jei buciau galva plovus doh.gif
Atsakyti