Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Karbynė @ 2005 04 24, 19:10)
Tai kam čia apsiskelbei. Va nepaminėjai mano vaiko - dabar aš tau atkeršysiu. Ar čia tik pėdas mėtai? laugh.gif


Mano irgi nepaminėjo - davai susivienijam? aggressive.gif Kieno dar nepaminėjo?
Atsakyti
4u.gif Fantastiškos nuotraukytės,fainulkos---žiūriu vėl ir vėl...Trijų balsų per maža,bet kažkaip reiks apsispręst kurios pačios pačiausios... g.gif
Beje,Erszebeth,mielai prisijungsiu į CO,tų,kurios vaikas nepaminėtos... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nuuuuu,ir kaip galėjo nepastebėt,ane??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 04 24, 19:47)
Kieno dar nepaminėjo?

Mano dar nepaminėjo mad.gif O kad aš jo nerodžiau – tai ne pasiteisinimas ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 04 24, 20:33)
Mano dar nepaminėjo mad.gif O kad aš jo nerodžiau – tai ne pasiteisinimas ph34r.gif


Ir mano ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 24, 20:42)
Ir mano ne blink.gif


tavo tai turbūt tas don žuanas ar ne? schmoll.gif
Jei taip, tai labai thumbup.gif foto wub.gif

P.S. Karbyne, mano foto irgi niekas nepaminėjo doh.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 24, 20:46)
P.S. Karbyne, mano foto irgi niekas nepaminėjo doh.gif  cry.gif

Tai aš ir sakau - baisu blink.gif Susivienijam ir atkeršijam. Žinos kaip mūsų nuotraukyčių neįvertint. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 24, 20:42)
Ir mano ne blink.gif


vat ir minėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 24, 20:46)
tavo tai turbūt tas don žuanas ar ne? schmoll.gif
Jei taip, tai labai  thumbup.gif foto wub.gif


biggrin.gif
QUOTE(INKOGNITO @ 2005 04 24, 21:00)
vat ir minėjo  mirksiukas.gif



Tu nepamynejai ax.gif bet tavo fotke jezau marija laugh.gif isimk , nes per ja neziuresiu i kitu fotkes laugh.gif juokas mane ima laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 04 24, 20:56)
Tai aš ir sakau - baisu  blink.gif Susivienijam ir atkeršijam. Žinos kaip mūsų nuotraukyčių neįvertint. rolleyes.gif


g.gif
reiktų apsvarstyt keršto planą blink.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
ai mano foto irgi neminejo ir neimu i galva tongue.gif , pries tai buvusiam konkurse irgi neminejo, o laimejau 3 vieta rolleyes.gif
Atsakyti
Tas vaikiukas su pajuodusiom akim tai šiurpą kelia blink.gif Net atėjau čia paskaityti ar nėra nieko parašyta, kas ten jį taip padažė huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikė: 24 balandžio 2005 - 20:48
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 24, 21:08)
g.gif
reiktų apsvarstyt keršto planą blink.gif  laugh.gif laugh.gif laugh.gif



QUOTE(Dikė @ 2005 04 24, 21:47)
Tas vaikiukas su pajuodusiom akim tai šiurpą kelia  blink.gif  Net atėjau čia paskaityti ar nėra nieko parašyta, kas ten jį taip padažė  huh.gif


Keršto planas nr. 1 - visoms nepaminėtosioms susitarus balsuoti už vaikiuką su corpsepaintu laugh.gif Tik už tą vieną nuotrauką laugh.gif Va čia tai būtų kerštas.

Gal kas geresnių planų turite? mirksiukas.gif
Atsakyti