Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

joooooooooooooo, sis konkursa tikrai superinis, tiek daug graziu nuotrauku, nors savo favoritus jau turiu wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 20:56)
O katros čia neskūpios mamytės? laugh.gif

Šiaip man regis, kad šikpopierius čia nesusigadino. Gi nuvynioji nuo kūdikio, suvynioji atgal ir naudoji sau kaip kad niekur nieko smile.gif Šitos mamytės išlaidumo nematau biggrin.gif

Tai katros čia neskūpois? Išvien godžios mamytės biggrin.gif



Turiu visas nuraminti, sikpopierius tikrai nesusigadino, svelniai svelniai, kaip elniai isvyniojom ta karbunkula ir tulika begte. Ir tai didziulis nuostolis gavosi, nes tris lapelius netycia idreskem.
O nuotraukos nerezisavom, tevas su vaiku siulai siulai susivykit zaide. Ko pasekoje apsisuko tevui galva, ir tuos tris minetus lapelius sumaitojo. Teko jam isklausyti eiline paskaita "Inventoriaus apsauga zaidimo metu".

Atsakyti
Cha Cha Cha, linksmai paskaičiau šitą temelę. Jūs Noa ir Meduza nu ir pavarot blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nu forumietės duokit audros dar šitoj temoj spam.gif, tikrai bus faina paskaityt thumbup.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, dingo intrigos doh.gif - nebeįdomu schmoll.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2005 04 23, 13:56)
Aurėja, nežinau ar užteko man parašyti kad noriu pakeisti ar reikėjo ir nuotraukos pavadinimą parašyt  blush2.gif [/color]

Susiradau, per "Dalyvių" paiešką ax.gif mirksiukas.gif


QUOTE(Erszebeth @ 2005 04 23, 14:03)
Va va, pradingo kažkur mūsų Aurėja, aš irgi jau nuo vakar laukiu, kada galėsiu pakeisti  unsure.gif

sorry, 4u.gif pasidariau atostogų dieną mirksiukas.gif

QUOTE(Scarlett @ 2005 04 23, 14:36)
o aš kol patvirtins  smile.gif

atsakiau į až smile.gif
Atsakyti
fsio,apsisprendziau uz ka balsuosiu biggrin.gif kadangi uz save negalima, tai uz:
1.ko mama is tuliko taip saukia?
2.Dingti per 60 sekundziu
3.uzkluptas tarp laidu

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

dar kelis favoritus turiu,bet balsai tik trys, bet galiu pamineti,kad labai liuks fotke "kancaru rinkejas", visi tie mazieji "gelininkai",isvarte vazonus,pesiojantys geles thumbup.gif

vat vienos foto tai nesupratau, kur mazius su pajuodusiom akimis blink.gif blink.gif kas ten jam padaryta idomu g.gif nabagelis.. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 24 balandžio 2005 - 11:14
QUOTE(Chilli @ 2005 04 24, 11:15)
vat vienos foto tai nesupratau, kur mazius su pajuodusiom akimis blink.gif  blink.gif kas ten jam padaryta idomu g.gif nabagelis.. sad.gif [/color][/font]


Mane net šiurpas nupurtė šią nuotrauką pamačius unsure.gif
Atsakyti
Ale gi rimtai. Neblogas corpsepaintas, bet aiškiai ne paties darytas. Jeigu išdaiga kito mažylio (sesės, brolio), sugebančio nulaikyti ir valdyti atitinkamą priemonę, tuomet nuotraukoje pagal taisykles turėtų matytis ir išdaigos autorius... Juk ir suverstą kambarį nepakanka nufotkinti, reikalingas ir kaltininkas... Tiesiog mįslė, kas taip žiauriai pajuokavo su mažyliu, kol mama nematė? g.gif

O labiausiai patinka foto, kur suvedinėjamos sąskaitos su papūga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 04 24, 13:20)
Mane net šiurpas nupurtė šią nuotrauką pamačius unsure.gif

is pradziu nepadidinus foto pamasciau,kad vaikiukas razbainikas su melynem paakiuose, bet atrodo,kad ne schmoll.gif biggrin.gif
autore,paaiskinkit mums prasme sitos foto biggrin.gif
Atsakyti
man atrodo kad ten kokia vyresnė sesė ar brolis pasidarbavo ir padažė mažylį mamos šešėliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 04 24, 12:20)
Mane net šiurpas nupurtė šią nuotrauką pamačius unsure.gif


Aš jau galvojau čia mano vienos tokie nervai jautrūs wacko.gif Pirma mintis šovusi į galvą, kad toks makijažas galėjo nekaip pasibaigti, jei modelis būtų sukrutėjęs, bet paskui pagalvojau, kad ratilai ko gero mažų purvinų rankyčių darbas (net gi sakyčiau tikiuosi, kad taip yra). Tikrai būtų įdomu išgirsti autorės komentarą.

O nuotraukos tai visos thumbup.gif Kiek žiūriu tiek favoritai keičiasi, vienas tik stabiliai užsifiksavo "Nejaugi tikrai tik 5 kg. telpa". Visi gėlininkai ir kulinarai irgi super. Oi sunku bus apsispręsti.
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 24, 12:15)
fsio,apsisprendziau uz ka balsuosiu biggrin.gif kadangi uz save negalima, tai uz:
1.ko mama is tuliko taip saukia?
2.Dingti per 60 sekundziu
3.uzkluptas tarp laidu

Tai kam čia apsiskelbei. Va nepaminėjai mano vaiko - dabar aš tau atkeršysiu. Ar čia tik pėdas mėtai? laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 24 balandžio 2005 - 18:11