Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Denisa @ 2005 04 21, 10:12)
Nerandu avo "tvarkdario" nuotraukos.Kodėl nepatvirtinat? cry.gif


Ji patvirtinta jau, o patvirtinimas užtruko dėl to, kad ji buvo pateikta konkursui apversta šonu, todėl reikėjo dar ją sutvarkyti prieš tvirtinant.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif jau mačiau.Iš pradžiū ir pati susinervinau kad bus negerai.
Atsakyti
nu kaip idomu kas sikart laimes biggrin.gif nedaug beliko iki balsvimo ax.gif
Atsakyti
Greit prisėsiu, kad tik mama nespėtų pamatyti... - va čia tai jo blink.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik įtariu, kad ne be mamos žinios tas vaikas ant sniego nuogas prisėst užnorėjo rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane sužavėjo "atpido valanda: dabar tave susiurbsiu" biggrin.gif prisijuokiau doh.gif

Aurėja, nežinau ar užteko man parašyti kad noriu pakeisti ar reikėjo ir nuotraukos pavadinimą parašyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 23, 11:32)
Greit prisėsiu, kad tik mama nespėtų pamatyti... - va čia tai jo blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Tik įtariu, kad ne be mamos žinios tas vaikas ant sniego nuogas prisėst užnorėjo  rolleyes.gif  thumbup.gif

ryskiai is pirteles biggrin.gif
Atsakyti
Va va, pradingo kažkur mūsų Aurėja, aš irgi jau nuo vakar laukiu, kada galėsiu pakeisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2005 04 23, 12:56)
[color=green]Mane sužavėjo "atpido valanda: dabar tave susiurbsiubiggrin.gif  prisijuokiau  doh.gif


man irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2005 04 23, 13:56)
Mane sužavėjo "atpido valanda: dabar tave susiurbsiubiggrin.gif  prisijuokiau  doh.gif





Man irgi sita fotke thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 04 23, 13:03)
Va va, pradingo kažkur mūsų Aurėja, aš irgi jau nuo vakar laukiu, kada galėsiu pakeisti  unsure.gif


o aš kol patvirtins smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Superines nuotraukytes, mamulkos!!! thumbup.gif As savo atzalu dar neturiu, tai nedalyvausiu. Dabar vel problema bus - uz ka balsuot, nes jau kokias 10 issirinkau, o balsuot tai tik uz 3 galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 04 23, 10:32)
Greit prisėsiu, kad tik mama nespėtų pamatyti... - va čia tai jo blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Tik įtariu, kad ne be mamos žinios tas vaikas ant sniego nuogas prisėst užnorėjo  rolleyes.gif  thumbup.gif



mane si foto irgi suzavejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti