Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

šiandien kaip reikiant maniškis pasidarbavo, surado nagų laką ant stalo, atsuko, ir palakavo savo naujus šviesius batukus blink.gif ir grindim teko doh.gif :cry
jau kaip griebiau tvarkyt, fotkinimas net nė į galvą doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2005 04 20, 15:51)
šiandien kaip reikiant maniškis pasidarbavo, surado nagų laką ant stalo, atsuko, ir palakavo savo naujus šviesius batukus  blink.gif ir grindim teko  doh.gif  :cry
jau kaip griebiau tvarkyt, fotkinimas net nė į galvą doh.gif

hah.gif tures "lakierkas", ir grindys bus "nulakuotos" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As smile.gif vakar uzpildziau paraiska -taciau foto neisisdejo cry.gif (turbut buvo per didele) -bet buvo prirasyta prasikoje : "Jei nuotraukos aukštis ar plotis viršija 640 pikselių, ji bus automatiškai sumažinta"
Noriu paklausti -kada ta nuotrauka bus sumazinta?
Kaip zinoti ar nuotrauka patvirtinta konkursui? ax.gif

Paraiskoje dar buvo parasyta g.gif "Norint dalyvauti konkurse nepamirškite išsiųsti ją patvirtinimui!!!"
- O KAIP JA ISSIUSTI PATVIRTINIMUI"?
Atsakyti
QUOTE(Audrelija @ 2005 04 20, 15:03)
Sveikos 4u.gif
As  smile.gif vakar uzpildziau paraiska -taciau foto neisisdejo  cry.gif (turbut buvo per didele) -bet buvo prirasyta prasikoje : "Jei nuotraukos aukštis ar plotis viršija 640 pikselių, ji bus automatiškai sumažinta"
Noriu paklausti -kada ta nuotrauka bus sumazinta?
Kaip zinoti ar nuotrauka patvirtinta konkursui?  ax.gif

kai nuotrauka patvirtina, ji tiesiog atsiranda tarp kitu fotkiu smile.gif

Paraiskoje dar buvo parasyta  g.gif "Norint dalyvauti konkurse nepamirškite išsiųsti ją patvirtinimui!!!"
- O KAIP JA ISSIUSTI PATVIRTINIMUI"?



kai uzpildai paraiska, spaudi issaugoti pakeitimus, atrodo, o paskui tai parodo, kaip tavo fotke ir tekstukas atrodys, tipo preview, ir ten desinaim sone bus keli mygtukai, tai vienas is ju ir bus "tvirtinti"
nepamirsk, kad tekstukas turi buti su visom lietuviskom raidem š. ž ir t.t., bo bus kaip man, uzsisioplinau ir pavariau be ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2005 04 20, 15:17)
kai uzpildai paraiska, spaudi issaugoti pakeitimus, atrodo, o paskui tai parodo, kaip tavo fotke ir tekstukas atrodys, tipo preview, ir ten desinaim sone bus keli mygtukai, tai vienas is ju ir bus "tvirtinti"
nepamirsk, kad tekstukas turi buti su visom lietuviskom raidem š. ž ir t.t., bo bus kaip man, uzsisioplinau ir pavariau be ju smile.gif


Nu kai paspaudziu issaugoti pakeitimus -man neparode prewiew cry.gif -kaip atrodys foto cry.gif o mano parasika nukelia prie neuzpildytu paraisku g.gif
Atsakyti
bandyk dar mazinti foto
Atsakyti
chilli, taip lengvai nepasislepsi, ir as zinau kuri tavoji tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 04 20, 17:49)
chilli, taip lengvai nepasislepsi, ir as zinau kuri tavoji tongue.gif  biggrin.gif

ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Nerandu avo "tvarkdario" nuotraukos.Kodėl nepatvirtinat? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Denisa @ 2005 04 21, 10:12)
Nerandu avo "tvarkdario" nuotraukos.Kodėl nepatvirtinat? cry.gif

ji prie nepatvirtintu ar prie neuzpildytu?
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif
Na kaip gaila kad neimanoma su nuotraukom kvapus perduoti, o tai manoji vakar taip pasidarbavo išpeties. Puse buteliuko mano geriausiu kvepalu išpurškė barbės baldus tipo nuo dulkiu valydama. Iškarto atsiminiau konkursa tik su nuotrauka neperteiksi to vaizdo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilonėlė @ 2005 04 21, 20:13)
Sveikutės biggrin.gif
Na kaip gaila kad neimanoma su nuotraukom kvapus perduoti, o tai manoji vakar taip pasidarbavo išpeties. Puse buteliuko mano geriausiu kvepalu išpurškė barbės baldus tipo nuo dulkiu valydama. Iškarto atsiminiau konkursa tik su nuotrauka neperteiksi to vaizdo. biggrin.gif



joooooo, sitas vaizdelis nuotraukoj taip neatrodys, ka tu radai pati biggrin.gif
Atsakyti