Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Maniskis kol kas efektingiausiai pora piesimui skirtu kreideliu sumaumojo, bet nei nuotraukoj to nesimatytu - nu, roziniai dantys, nu, ka? Be to, efekto didumas tik sauskelnese atsiskleide - iprastai rudas kakutis su roziniais ir sviesiai zaliais gumuliukais tongue.gif Gerai, kad nefotografavau, tikriausiai irgi netvirtintu.
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 19, 11:54)
šiaip tai čia mergytė mirksiukas.gif  wub.gif


Sorry blush2.gif tongue.gif , maniau, kad berniukas:))) Vistiek grazu, dar graziau, kad mergyte, nes pati turiu mergyte:)
tongue.gif SEKMES
Atsakyti
QUOTE(AIHELI @ 2005 04 20, 08:46)
Sorry blush2.gif  tongue.gif , maniau, kad berniukas:))) Vistiek grazu, dar graziau, kad mergyte, nes pati turiu mergyte:)
tongue.gif SEKMES


Na, ši mergaičiukė ne mano 4u.gif Bet iš tiesų būtų thumbup.gif martelė rolleyes.gif
Ačiū už palinkėjimus.
Atsakyti
paleidau merga po kambarius duotis,ir ka jus manot-atrodo gera kadra pagavau,nes nedraudziau nieko knisti biggrin.gif laukiu patvirtinimo biggrin.gif
oi,nepatebejau,kad reaktyviskai patvirtino biggrin.gif dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 20 balandžio 2005 - 10:53
Chili, nuotrauka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Viena iš favoričių 4u.gif Ale, kad jau tų favoritų gal kokie 6 yra, vėl už bilia ką nubalsuosiu susinervijus cry.gif
Atsakyti
tai kad neina pazint kuri mano foto biggrin.gif biggrin.gif nu bet tikiuosi bent sikart atsakem i tema,ir niekas baisiai nekritikuos umn.gif
Atsakyti
man tai topine nuotrauka kur vaikas kazkur nulindes tarp laidu, o kita pavadinimu "dingti per 60 sekundziu" thumbup.gif priena Mijos bardakus namie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš turbūt žinau, kur Mijukas ax.gif Veidelis nelabai matosi, bet foto tikrai viena iš geriausių thumbup.gif
Mano mažiui anksčiau tokia veikla irgi patiko, tik nebuvo įamžinta mirksiukas.gif
Atsakyti
tik neisduodam,gerai? smile.gif bus neidomu...
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 20, 12:24)
tik neisduodam,gerai? smile.gif bus neidomu...


tyliu kaip žemę pardavus 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu maniškė mielu noru irgi tokį darbą darytų, bet, kad priemonių tokių namie nerasta rolleyes.gif
O šiaip darbas turiningas ir ilgai trunkantis smile.gif
Tik kuo ilgiau vaikutis užsiiminės tuo mamytei bus sunkiau priemonę panaudoti pagal paskirtį doh.gif doh.gif
Atsakyti
nu fainos fotkės, jėga... biggrin.gif tikrai iškadnikai mažyliai matyti thumbup.gif panašu, kad ne mes vieni auginam mažą dūkstaliuką. o juk ramiu apsimeta kai mama į jį žiūri... rolleyes.gif nu sėkmės mamkos, kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti