Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Agotukas @ 2005 04 19, 16:36)
O dar galima det??? Turiu cia viena tokia  blush2.gif


Balsavimas nuo 26d, tai iki 25d FOTO įdėti galima 4u.gif
Atsakyti
Aureja, o tai kam tada konkurso aprasyme rasyti "kol mamos sveicia vonia, kol gamina valgi, vaikai visokiu sunybiu prikrecia"?????? pagal toki parasyma reiketu suprasti, kad vaikutis, kokio amziaus jis bebutu, kazkokia zbitka iskrest turetu vienas pat, juk tada pats idomumas......... ir tevelis cia kaip ir niekuo detas tongue.gif ir rezisura cia kaip ir niekuo deta. nu bet tiek to, nebenoriu daugiau ta tema diskutuoti, yra kaip yra tongue.gif jeigu jus tvirtinat tokias fotkes, tai ir valio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 04 19, 09:22)
noa,jau suskaiciavai kiek cia tau siulo ax.gif


Primeciau, kad iki 1000 rolleyes.gif Uz tiek valgysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2005 04 19, 12:49)
jus man paaiskinkit, gal as ko nors nesuprantu?????

tauskalyte, visi mes žmonės ir visi tai vieno tai kito dalykėlio nesuprantam. Jei viską suprastume, jau būtų nenormalu laugh.gif beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 19, 16:36)
O dar galima det??? Turiu cia viena tokia  blush2.gif

žinoma, iki pat balsavimo pradžios galima siųsti nuotraukas.


QUOTE(tauskalyte @ 2005 04 19, 17:02)
Aureja, o tai kam tada konkurso aprasyme rasyti "kol mamos sveicia vonia, kol gamina valgi, vaikai visokiu sunybiu prikrecia"?????? pagal toki parasyma reiketu suprasti, kad vaikutis, kokio amziaus jis bebutu, kazkokia zbitka iskrest turetu vienas pat, juk tada pats idomumas......... ir tevelis cia kaip ir niekuo detas tongue.gif  ir rezisura cia kaip ir niekuo deta. 


Tai, ką tu pacitavai, yra ne taisyklės, o lyrinė įžanga smile.gif , kurios, kaip ir pavadinimo, nereikia suprasti pažodžiui. Prieš kiekvieno fotokonkurso "sausas" taisykles, kad būtų gražiau ir maloniau, stengiuosi "nesausai" pristatyti idėją. Tik tiek. O taisyklės ir reikalavimai pateikiami po įžanga. Ten jau konkretūs dalykai vardinami: lietuviškos raidės, terminai ir pan. - o ten nėra paminėta nei režisūros draudimas, nei tėvelio buvimas/nebuvimas.
Tai tiek. Manau kad dabar jau viskas aišku. smile.gif
Atsakyti
hah.gif sedziu ir mastau koum mano foto bloga, kad netvirtina, o pasirodo as paraiska uzpildziau o nesiunciau tvirtinimui ax.gif
Atsakyti
visos nuotraukele thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 19, 18:26)
Prieš kiekvieno fotokonkurso "sausas" taisykles, kad būtų gražiau ir maloniau, stengiuosi  "nesausai" pristatyti idėją. Tik tiek. O taisyklės ir reikalavimai pateikiami po įžanga. Ten jau konkretūs dalykai vardinami: lietuviškos raidės, terminai ir pan. - o ten nėra paminėta nei režisūros draudimas, nei tėvelio buvimas/nebuvimas.
Tai tiek. Manau kad dabar jau viskas aišku.  smile.gif


O kodėl mano pereitos nuotraukos atveju nepaminėti dalykai buvo laikomi paminėtais ir nuotrauka pativirtinta nebuvo? Ir net nebuvo paaiškinta, kurio konkrečiai punkto ji neatitinka? Nors tikrai įkyriai klausinėjau, tik aklas nematė? Bent į asmeninę atsakytumėt, ar ką...

Taip ir sakytumėt - kas patinka, tą tvirtinu, o kas ne, tai ne sad.gif O ne - taisyklės, ne taisyklės sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 balandžio 2005 - 17:52
QUOTE(Noa @ 2005 04 19, 18:51)
O kodėl mano pereitos nuotraukos atveju nepaminėti dalykai buvo laikomi paminėtais ir nuotrauka pativirtinta nebuvo? Ir net nebuvo paaiškinta, kurio konkrečiai punkto ji neatitinka? Nors tikrai įkyriai klausinėjau, tik aklas nematė? Bent į asmeninę atsakytumėt, ar ką...

Taip ir sakytumėt - kas patinka, tą tvirtinu, o kas ne, tai ne sad.gif O ne - taisyklės, ne taisyklės sad.gif


Nebejuokinga.

Kol kas - Forumo taisyklių priminimas. Po jo seka įspėjimas, jei ta istorija ir toliau bus rutuliojama.

 ! 
10. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą).

2. Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją.

4.Administracija neprivalo:
- Atsakyti į visus ateinančius laiškus. Pvz.: laiške yra klausimai, atsakymai į kuriuos yra šiose taisyklėse arba savaime aiškūs.
- Kur nors paaiškinti priežastis, kuriomis buvo vadovautasi, atliekant tuos ar anuos veiksmus.




Atsakyti
OK smile.gif Aš taip ir maniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 19, 19:18)
OK smile.gif Aš taip ir maniau smile.gif



Noa console.gif nesiparink wub.gif


visur korupcija biggrin.gif kas didesnį kyšį duoda tas ir laimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 04 19, 20:43)
Noa console.gif  nesiparink  wub.gif
visur korupcija   biggrin.gif  kas didesnį kyšį duoda tas ir laimi  biggrin.gif



Aš nesiparinu smile.gif Aš tiesiog taip ir maniau... Esu ekstrasensė biggrin.gif

Ai, bet aš irgi tave myliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 balandžio 2005 - 19:55