Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Karbyne @ 2005 04 18, 22:38)
Tau tik babkės rūūpi...nu imk
user posted image
Valgyk ir nesiožiuok...
user posted image

noa,jau suskaiciavai kiek cia tau siulo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 04 18, 18:36)
mane tai erzina vis noriu pasakyt,ale susilaikau  ,visos tokios ponios,nueikit  i skyreli apie namus,jei pasakai ,kad
1.nama pasistatei uz 160.000 tai tavo namas sudinas
2.jei laiptai ne uz 20.000 tai jus durneliai nieko nesuprantat
3.jei nedarai ventiliacijos ,tu ubagas
kitam skyreli
4.jei tavo zaislai kitajski tai uzaugs blogas vaikas
5.jei tavo vezimas lenkiskas irgi kreivai ziuri
nueik i skyreli,kiek isleidziat maistui,tai jei kokius 500lt.tai nesakyk,isjuoks,gi visos tai po 1500lt 

,zodziu o cia pamate 4tuktancius,tai visos issizioja skaiciuoja  ,svarsto,tikri ar ne  ,ar nuotrauka nesurezisuota 

dar pasakysiu ,kad cia musu savaitine tik alga,nu ir ka tongue.gif  blink.gif  doh.gif

nu tu čia gerai pavarei thumbup.gif mirksiukas.gif , tu matei kokios tos mamos, tai blyn mano uošvis sau laiptus pats pasidarė už 6000 litų gal g.gif , tai jau čia tada visai šūdas blink.gif , bet tų laiptų savo masyviu grožiu, dizainu, kokybe thumbup.gif net nedrįsčiau lyginti su padarytais už 20 000 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 19 balandžio 2005 - 08:55
Ale ziuriu lens.gif dabar madoj vaikus ne su gelytem ar pintinese fotografuot, bet ant pinigu kruvos blink.gif Lekit, mamkos, i banka dar euru nebuvo uzfiksuota hah.gif O man graziausioa fotkes, kur vaikai laidus grauzia ax.gif Tokios naturalios, ypac tas akis isputes vaikiukas, net i kazinkoki uzpecki uzlindes laugh.gif Va maniske dabar irgi sedi ir belaukdama pusryciu i laida danis galanda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2005 04 19, 09:54)
sau laiptus pats pasidarė už 6000 litų

mes uzsisakem laiptus dar pigiau,tik neklausk uz kiek,nes nefaina busiu su savo pigiena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduza: 19 balandžio 2005 - 09:31
QUOTE(AIHELI @ 2005 04 19, 09:13)
Super nuotraukyte, kur berniukas su desryte:))) Taip ir norisi jos atsikasti smile.gif  tongue.gif


šiaip tai čia mergytė mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
nesuprantu, bet kažkodėl man neleidžia įdėt nuotraukos į konkursą, iš kart meta error langą g.gif Nuotraukos dydis mažas, pagal visas taisykles.
Atsakyti
[quote=Strielka,2005 04 17, 22:45]
prajuokinot laugh.gif surežisuotos foto laugh.gif
Mamkos, baikit daryt namie bordelius, mėtyt pinigus, barstyt mišinius ir t.t. ir pasodint vaikus nusikaltimo vietoj, tipo jie čia taip padarė, arba išpaišyt ir sakyt kad tai jie patys išsipaišė nono.gif tongue.gif doh.gif
laugh.gif

ziurejau ziurejau as tas fotkes, nu bet kaip gali buti nesurezisuota ta, kur vaikas sedi kriaukleje?????????? ir kokia cia zbitka, juk ji kazkas ten ikele????? ar as neteisi?????? neatrodo, kad vaikis toks didelis, kad galetu pats ten tilpti g.gif
be to, ten kur vaikas susivyniojes i tualetini popieriu????? kazkaip vis tiek nesitiki, kad jis pats tai padare g.gif g.gif g.gif g.gif nesakau simtu procentu, bet kokiais 99 tikrai.... be to, kaip tokias tvirtina, nesuprantu............. nors cia ne mano reikalas, bet..........
mano manymu, tikriausios fotkes yra tos, kur vaikas ant grindu, vaikstyneje, savo keduteje, ant lovos, bet jau ta, kur vaika skriaukleje arba voniej dar viena yra tokia, tai kokios cia zbitkos???? jus man paaiskinkit, gal as ko nors nesuprantu?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauskalyte: 19 balandžio 2005 - 11:52
QUOTE(AIHELI @ 2005 04 19, 08:13)
Super nuotraukyte, kur berniukas su desryte:))) Taip ir norisi jos atsikasti smile.gif  tongue.gif


Aha, nuotraukytė tai thumbup.gif , tik jei neklystu čia mergytė, ne berniukas mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
1) dėl surežisuotų kadrų vis nerimsta kalbos: niekas niekad nesakė, kad negalima režisuoti nuotraukų fotokonkursams, viename konkursų netgi skatinama buvo. Konkurse dalyvauja ir tikros išdaigos, ir pokštai, "bendradarbiaujant" tėveliams. Ir tos, ir kitos susilaukia vienų ar kitų vertintojų dėmesio, balsų. Tad viskas ok.

2) dėl kategoriškumo vertinant išdaigas: negalim vertinti vienodai tiek mažiausių leliukų, tiek paaugusių išdaigininkų pridarytų aibių...( pvz. leliukui nusičiupus mob. telefoną, ar sudraskius žurnalą, nusitvėrus užuolaidą ar pataršius gėlę, jau vakare pasakojam tėčiui, grįžusiam iš darbo, ką jis šiandien "nuveikė" - kaip dideliausią įvykį. O kai jis ima ropinėt, vaikščiot ir t.t. nutinka vis didesnių ir įspūdingesnių nuotykių. Tad nepamirškim ir tų ankstesnių "leliukiškų" laikų).
Todėl labai kategoriškai negalim teigti "na kokia čia išdaiga?", be to, kas vienoms mamoms yra didžiausia išdaiga, tas kitoms - tik ranka numojus pasakyt: "et, smulkmena, o va maniškis tai...."
Atsakyti
o man ta su "sikpopieriu" tokia faina,kad negaliu thumbup.gif r nesvarbu kas ten ta klecka suvyniojo-vistiek gera baika, "kol mama nemato" - vadinasi gal cia tetis ji suvyniojo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o mama nemate. vadinasi fotke atitinka tema ax.gif biggrin.gif
mamkos, daugiau tolerancijos ax.gif
va sivakar paleisiu savo direktore pasilakstyt po namus-dar ne tokiu kadru idesiu ax.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aureja teisi ax.gif 7 men kudikis, paciupinejes gelyte yra tikras isdaigininkas, tik gal nuotraukose ne taip efektingai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
O dar galima det??? Turiu cia viena tokia blush2.gif
Atsakyti