Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(meduza @ 2005 04 18, 17:36)
mane tai erzina vis noriu pasakyt,ale susilaikau  ,visos tokios ponios,nueikit  i skyreli apie namus,jei pasakai ,kad
1.nama pasistatei uz 160.000 tai tavo namas sudinas
2.jei laiptai ne uz 20.000 tai jus durneliai nieko nesuprantat
3.jei nedarai ventiliacijos ,tu ubagas
kitam skyreli
4.jei tavo zaislai kitajski tai uzaugs blogas vaikas
5.jei tavo vezimas lenkiskas irgi kreivai ziuri
nueik i skyreli,kiek isleidziat maistui,tai jei kokius 500lt.tai nesakyk,isjuoks,gi visos tai po 1500lt 

,zodziu o cia pamate 4tuktancius,tai visos issizioja skaiciuoja  ,svarsto,tikri ar ne  ,ar nuotrauka nesurezisuota 

dar pasakysiu ,kad cia musu savaitine tik alga,nu ir ka tongue.gif  blink.gif  doh.gif

Geeeeras first.gif prisijuokiau iš dūšios doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 18 balandžio 2005 - 17:42
QUOTE(meduza @ 2005 04 18, 18:36)

,zodziu o cia pamate 4tuktancius,tai visos issizioja skaiciuoja  ,svarsto,tikri ar ne  ,ar nuotrauka nesurezisuota 

dar pasakysiu ,kad cia musu savaitine tik alga,nu ir ka tongue.gif  blink.gif  doh.gif


Tai aš taip suprantu, kad išsižiojimas yra tame, kad vaikas tais tūkstančiais apibarstytas smile.gif Geriau reikėjo rašyt, kad čia vaiko pašalpa, todėl jis ją naudoja, kaip nori. Arba alimentai kokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 18:52)
Tai aš taip suprantu, kad išsižiojimas yra tame, kad vaikas tais tūkstančiais apibarstytas smile.gif

tikrai thumbup.gif
as va irgi stebiuosi,kokie dosnus zmones ax.gif ,leidzia vaikui zaisti su visu ruloniuku tooletinio popieriaus blink.gif oho negaila,o jei sugadins doh.gif
arba su nan 2 reklama,ajna sau doh.gif ,gi maistelis tai koki 20lt kainavo,o cia bac vaikas su tokia prabanga kajp su smeliuku zaidzia ax.gif ,netikiu kad po to ta maisteli i kibira ispyle schmoll.gif ,visgi pinigai g.gif ,turbut del konkurso pabarste,po to sumaitino ax.gif imitacija 4u.gif


(atsiprasau jei ka ,man danti skauda 4u.gif,mentai nubuozino,o cia dar mano pinigus kazkas suskaiciavo blink.gif )
butent ir balsuosiu uz dvi neskupiu mamu fotkes wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meduza, Noa, man jūsų stilius patinka thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 04 18, 20:12)
tikrai thumbup.gif
as va irgi stebiuosi,kokie dosnus zmones ax.gif ,leidzia vaikui zaisti su visu ruloniuku tooletinio popieriaus blink.gif oho  negaila,o jei sugadins doh.gif
arba su nan 2  reklama,ajna sau doh.gif ,gi maistelis tai koki 20lt kainavo,o cia bac vaikas su tokia prabanga kajp su smeliuku zaidzia ax.gif ,netikiu kad po to ta maisteli i kibira ispyle schmoll.gif ,visgi pinigai g.gif ,turbut del konkurso pabarste,po to sumaitino

butent ir balsuosiu uz dvi neskupiu mamu fotkes wub.gif  drinks_cheers.gif


O katros čia neskūpios mamytės? laugh.gif

Šiaip man regis, kad šikpopierius čia nesusigadino. Gi nuvynioji nuo kūdikio, suvynioji atgal ir naudoji sau kaip kad niekur nieko smile.gif Šitos mamytės išlaidumo nematau biggrin.gif

Dėl maistelio tai jo, čia paleistuvystė. Antra vertus, taigi jis skirtas vaikams misti. Tai jie ir minta... Susišluoja ir minta. Paskui gal vandeniu užsigeria, o koks skirtumas, kai pagalvoji, kada užgert? Ir šitos mamytės išlaidumo nematau. Dar kaip tik praktiška, skatina vaikus pačius valgyt... O dar pala - gal iš viso ėst neduoda laugh.gif Todėl tie vaikai iš bado taip... laugh.gif

Dar va, viena godi mamytė savo vaiką laidais maitina. Todėl, kad anie daugkartiniai, ilgam užtenka laugh.gif

Tai katros čia neskūpois? Išvien godžios mamytės biggrin.gif
Atsakyti
Čia tema kaip suprantu apie mitybos įpročius ar kaip? laugh.gif O ką pasiūlyti jei vaikas nevalgus? blink.gif
P.S. aš tai neskūpi gi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 18 balandžio 2005 - 21:11
QUOTE(Karbyne @ 2005 04 18, 22:10)
Čia tema kaip suprantu apie mitybos įpročius ar kaip?  laugh.gif O ką pasiūlyti jei vaikas nevalgus?  blink.gif
P.S. aš tai neskūpi gi ax.gif

Babkių pasiūlyk, nu. Primokėk, kad valgytų smile.gif Man primokėtų - tai aš valgyčiau rolleyes.gif
Atsakyti
meduza, nesnervyk, juk visada atsiras skaičiuojančių svetimas babkes unsure.gif ir nieko tu čia nepadarysi deja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 18, 22:21)
Babkių pasiūlyk, nu. Primokėk, kad valgytų smile.gif Man primokėtų - tai aš valgyčiau rolleyes.gif

Tau tik babkės rūūpi...nu imk
user posted image
Valgyk ir nesiožiuok...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 18 balandžio 2005 - 21:40
man labai faina nuotrauka " ateik brangioji, kol mama nemato pasibuciuosim" thumbup.gif
Atsakyti
man thumbup.gif " mažieji santechnikai" thumbup.gif
Atsakyti
Super nuotraukyte, kur berniukas su desryte:))) Taip ir norisi jos atsikasti smile.gif tongue.gif
Dar labai patiko...tsssss...tik niekam nesakykit; Labai grazus lelius ir pati nuotrauka: per ta foruma ir badu gali numirti thumbup.gif wink.gif
Ko gero balsuociau uz sias tris....bet dar balsuoti negaliu cry.gif
Atsakyti