Įkraunama...
Įkraunama...

Bartas

man kazkaip atrodo, kad zmones dazniau sunis siuo vardu vadina g.gif savo vaikui tokio vardo tikrai neduociau doh.gif
Atsakyti
Šuns vardas ir tiek. doh.gif
Atsakyti
O Tau kartais "Simpsonai" nepatinka? Ten Homerio sunaus vardelis - Bartas. Man tai pirmų pirmiausia asociacija su šiuo veikėju kilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saasa @ 2008 03 10, 23:19)
man kazkaip atrodo, kad zmones dazniau sunis siuo vardu vadina g.gif  savo vaikui tokio vardo tikrai neduociau doh.gif

Sutinku doh.gif
Atsakyti
vel ta pacia nesamone kaip ir su Granto vardu varo doh.gif ir Bartas ir Grantas yra absoliuciai zmoniu vardai, ne sunu. kai kurie zmones siais vardais vadina sunis. bet zmones daug kaip gyvunus vadina.zmoniu vardais neretai.

abu vardai labai grazus wub.gif
Atsakyti
Man patinka tik Bartas Simpsonas biggrin.gif , o Barto Kazlausko neįsivaizduoju schmoll.gif .
Atsakyti
Man tai šuns vardas unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 03 10, 12:08)
Bartas - prūsų gentis, yra ir tokia pavardė - nematau nieko bloga, kad taip vaiką pavadino.


Pritariu, jei tėvams šis vardas gražus, tai vaikeliui tiks ir prilips. Man šis vardas irgi gražus.

Na o tos mamytės kurios rašo, kad tai šuns vardas, galiu pasakyti, kad šunį galima pavadinti ir Jonu, ir Asta. Kokia kieno fantazija. Ar ne? Turiu pusseserę kurios vardas Dora, labai graži ir miela mergina. Kai su ja bendrauju tikrai negalvoju, kad tai šuns vardas, o be to tai yra švento vardo Dorotėja trumpinys, tai gal klysta tie kurie savo šunims duoda žmogaus vardus? Ane? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružytė @ 2008 03 11, 13:18)
Pritariu, jei tėvams šis vardas gražus, tai vaikeliui tiks ir prilips.  Man šis vardas irgi gražus.

Na o tos mamytės kurios rašo, kad tai šuns vardas, galiu pasakyti, kad šunį galima pavadinti ir Jonu, ir Asta. Kokia kieno fantazija. Ar ne? Turiu pusseserę kurios vardas Dora, labai graži ir miela mergina. Kai su ja bendrauju tikrai negalvoju, kad tai šuns vardas, o be to tai yra švento  vardo Dorotėja trumpinys, tai gal klysta tie kurie savo šunims duoda žmogaus vardus? Ane? doh.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man irgi su Bartu Simpsonu asocijuojasi biggrin.gif neduociau savo vaikui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2008 03 11, 11:46)
Man patinka tik Bartas Simpsonas  biggrin.gif , o Barto Kazlausko neįsivaizduoju  schmoll.gif .

drinks_cheers.gif va ir man is karto Simpsonas iskyla akyse. Siaip uzsienyje gal ir normalus butu toks vardas, nors neteko UK nei vieno tokiu vardu sutikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 03 11, 10:03)
vel ta pacia nesamone kaip ir su Granto vardu varo doh.gif ir Bartas ir Grantas yra absoliuciai zmoniu vardai, ne sunu. kai kurie zmones siais  vardais vadina sunis.  bet zmones daug kaip gyvunus vadina.zmoniu vardais neretai.

abu vardai labai grazus wub.gif

bartas - žmogaus vardas, bet grantas - šuns cool.gif
Atsakyti