Įkraunama...
Įkraunama...

Bartas

Kaip jums sis vardas.Zurnale perskaiciau, jod vienos dizaineres (lietuves) sunaus vardas yra Bartas.
Zinau, kad daug kas sunis pavadine, bet tai tik rodo zmoniu neisprusima, kad vadina gyvunus zmoniu vardais g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2008 03 09, 23:04)
Kaip jums sis vardas.Zurnale perskaiciau, jod vienos dizaineres (lietuves) sunaus vardas yra Bartas.
Zinau, kad daug kas sunis pavadine, bet tai tik rodo zmoniu neisprusima, kad vadina gyvunus zmoniu vardais  g.gif


kuo čia dėtas išprusimas, ar neišprusimas.
taip jau yra, kad šuniui rekomenduojama duoti skambų vardą, pageidautina su raide "r".
Bartas, Berta, Grantas ... yra ir žmonių, ir šunų.
jokios tragedijos nematau, priežasčių kažką kaltinti neišprusimu taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 03 09, 23:07)
kuo čia dėtas išprusimas, ar neišprusimas.
taip jau yra, kad šuniui rekomenduojama duoti skambų vardą, pageidautina su raide "r".
Bartas, Berta, Grantas ... yra ir žmonių, ir šunų.
jokios tragedijos nematau, priežasčių kažką kaltinti neišprusimu taip pat smile.gif


Na, bet nepavidintumete savo vaiko vardu sunio, jei jame butu raide R, ar siaip butu skambus vardas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2008 03 09, 23:27)
Na, bet nepavidintumete savo vaiko vardu sunio, jei jame butu raide R, ar siaip butu skambus vardas? g.gif


tai vis gi apie ką tema:
blogai, kai šuniui duodamas žmogaus vardas (pirmam poste rašote būtent taip)
ar
blogai kai žmogui duodamas šuns vardas?

smile.gif

bet kokiu atveju mano nuomonė nesikeičia - jokia čia tragedija ... kol SM nėra vaikų Brisiaus ar Sargio vardais lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai schmoll.gif suns vardas biggrin.gif
Atsakyti
gal dizainerei simpsonai labai patinka? g.gif
Atsakyti
Bartas tai Bartas - gal mamytei visai kitos asociacijos su situo vardu nei man... Skambesys vardo neblogas, bet primena ir Simpsonus ir kaimynu suni.
Negali zinoti koks jis bus uzauges zmogus, kaip jam tas vardas tiks. Is vienu pamenu mokykloje su normaliais vardais visi tyciodavosi, o is kitu ir su keisciausiais niekas zodzio neistardavo. Manau viskas priklauso nuo zmogaus ir kaip jis sugyvena su savo vardu.
Atsakyti
Bartas - prūsų gentis, yra ir tokia pavardė - nematau nieko bloga, kad taip vaiką pavadino.
Atsakyti
O man nepriimtinas toks vardas schmoll.gif
Nes kaip ir daugeliui pirmiausiai su Simpsonais asocijuojasi, o po to ir LT šunų pilna tokiu vardu... Gal gyvenat svetur ir tiktų, bet lietuvoj taip daugiau priimta šunis vadint biggrin.gif
Atsakyti
ne visi žiūri Simpsonus. man su jais jokių asociacijų.
vardas ne pats gražiausias, bet ir ne blogiausias lyginant su SM narių siūlomais "šedevriukais" smile.gif
Atsakyti
Grazus vardas 4u.gif
O gyvunus kas kaip nori,taip pavadina..JUK TEMA NE APIE GYVUNUS.
Atsakyti
normalus vardas.
bet irgi pirmiausiai verčia pagalvot apie Simpsonus biggrin.gif
Atsakyti