Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Alls @ 2008 08 18, 16:11)
Tai gal nespresk tik pagal mano nuomone. Cia buvo atsiliepimu ir labai geru apie si kombaina.  Gal cia tik as tokia priekabi...


Tai kad tavo nuomone tik patvirtina tai, kas jau buvo daznai mineta...Be to, pjaustymas ir tarkavimas yra tarp pagrindiniu man reikalingu funkciju... Tiesa sakant, visai pasimeciau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2008 06 21, 08:00)
Turiu dabar ir as kombainiuka  thumbup.gif Super daikciukas KENWOOD FP920  thumbup.gif
Pats labai mazai vietos uzima,dar ir graziai atrodo pastatytas ant spinteles(darbo stalo) Priedai irgi visi kompaktiskai susideda i spec inda kuris ieina i komplekta  thumbup.gif Tai kad vietos reikes tik plaktuvui,tam indui ir paciam agregatui  thumbup.gif
Vakar sutarkavau darzoves sriubai,supjausciau vaikams morka grezineliais  thumbup.gif Vos per 3 min. uzmaise man tesla varskeciams  thumbup.gif Ir seip,labai praktiskas daiktas.
Cia galima jo visus pribambasikus paziureti  ax.gif
KENWOOD MULTIPRO 920


Mes irgi pries savaite toki issigijom kombaina, visu funkciju dar neisbandem, bet bulves jau tarkavau tai lieka bulviu ploksteles tai jau susinervinau ispradziu doh.gif bet paskaitinejau dabar sia temele tai matau cia daugumos kombainu beda smile.gif o siaip tai tikrai labai gerai kad jis kompaktiskas thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas turi Philips 7775??? Dizainas grazus, funkciju gal maziau negu 7768, bet pagrindinis skirtumas, kiek pastebejau, kad nera mesmales, o jos man kol kas nereikia, o kai prireiks, manau, nusipirksiu atskirai. Idomu kaip del kokybes? Gal kas gali pasidalinti patirtimi? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ElenuteV @ 2008 08 19, 10:29)
O gal kas turi Philips 7775??? Dizainas grazus, funkciju gal maziau negu 7768, bet pagrindinis skirtumas, kiek pastebejau, kad nera mesmales, o jos man kol kas nereikia, o kai prireiks, manau, nusipirksiu atskirai. Idomu kaip del kokybes? Gal kas gali pasidalinti patirtimi? wink.gif


Philips yra Philips. Kiek esu jo įrangos pirkusi, neteko nusivilti. Kaina didesnė paprastai, bet ir kokybė būna geresnė. Turiu Philips senolį (3 metų) kombainą. Neturiu kuo skųstis.
Atsakyti
Prisikalbejau. doh.gif Vakar vaikas nuo spinteles numete naujojo kombaino sulciaspaudes dangti plastmasini ir gabalas nuskilo. doh.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 08 18, 22:33)
Mes irgi pries savaite toki issigijom kombaina, visu funkciju dar neisbandem, bet bulves jau tarkavau tai lieka bulviu ploksteles tai jau susinervinau ispradziu  doh.gif  bet paskaitinejau dabar sia temele tai matau cia daugumos kombainu beda  smile.gif o siaip tai tikrai labai gerai kad jis kompaktiskas  thumbup.gif

kokia jo kainelė?
Atsakyti
QUOTE(volare @ 2008 08 27, 17:26)
kokia jo kainelė?



mes mokejom 629 lt. 4u.gif
Atsakyti
g.gif o gal yra kombainu kurie gerai tarkuotu ir bulves g.gif
Mama padovanojo bulviu tarkavimo masina, deja, ji tarkuoja su gabalais, kadangi garantija 30 menesiu, galvoju eisiu pasikeisti i kombaina su priemoka g.gif
Atsakyti
Pas mus Bosch'as,specialiai ėmiau,.kad būtų be bulvių tarkavimo,nes turiu atskirai,tai patenkinta,kad yra mėsmalė,3 šluotelės,4 daržovių pjaustymo diskai,ir dar smulkintuvas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, beveik metai turim Kenwood 266. Šiaip viskas būtų labai gerai, bet nepraėjus nė pusmečiui, jau teko į garantinį remontą vežti, o paskui praėjus savaitei - antrą kartą, gal pirmą kartą blogai suremontavo, o gal vėl sugedo... Dabar kol kas keli mėnesiai veikia, tfu tfu fu... Gal mums toks egzempliorius papuolė, bet tiesą sakant nusivyliau sad.gif
Atsakyti
O gal kas turi Bosh MUM8 - labai grazaus dizaino. Kenwood ispeikete, tai kaip sis modelis, gal kas turi ir gali pasidalinti pliusais ir minusais. Netikiu, kad Philips vienitelis geras kombainas sad.gif(
Papildyta:
QUOTE(Tango @ 2008 10 27, 09:41)
O gal kas turi Bosh MUM8 - labai grazaus dizaino. Kenwood ispeikete, tai kaip sis modelis, gal kas turi ir gali pasidalinti pliusais ir minusais. Netikiu, kad Philips vienitelis geras kombainas sad.gif(


cia grazuolio aprasymas
http://www.bosch.lt/...ml/734_3720.htm
Atsakyti
QUOTE(ElenuteV @ 2008 08 19, 11:29)
O gal kas turi Philips 7775??? Dizainas grazus, funkciju gal maziau negu 7768, bet pagrindinis skirtumas, kiek pastebejau, kad nera mesmales, o jos man kol kas nereikia, o kai prireiks, manau, nusipirksiu atskirai. Idomu kaip del kokybes? Gal kas gali pasidalinti patirtimi? wink.gif


Neseniai nusipirkau būtent šį kombainą - Phillips 7775/00. Kolkas esu juo patenkinta. smile.gif Bandžiau kaip ir viską, tik nedidelėmis porcijomis. Tai gal dar ir sunku ką spręsti.
Sulčiaspaudė akimirksniu ir regis iš vis be pastangų išspaudžia sultis. Gabaliukų jokių nelieka, tirščiai pakankamai sausi. Na neturiu su kuo palyginti, nes neturėjau sulčiaspaudės. Pvz. iš obuolio gavosi pusė stiklinės sulčių. Na tik valymas sudėtingesnis. Pagrindiniam inde yra tokių užlenkimų, kur tik su šepeteliu galima išvalyt. Na bet jei turit indaplovę, tai išvis ne problema. O išsiardo ir susideda lengvai.
Citrusinė sulčiaspaudė man nepatiko. Nėra atbulinio sukimosi režimo ir sietellio tankumas nereguliuojamas.
Bulvių tarkavimas. Na lieka tų bulvių gabaliukų... Tiek smulkiai, tiek stambiau tarkuojant. Bet tų galiukų išėmimas - akimirkos reikalas. O jie nėra dideli. Panašius aš palieku su rankine tarka tarkuojant.
Pjausto kombainas gerai, galima reguliuoti plotį. Bulvės fri.. Na taip gražiai, kaip reklamoj, man taip nesigavo. Bet aš labai ir nesipraktikavau.
Kapoja tikriausiai irgi gerai. Aš su dešra bandžiau. Tai taip greit ten viskas įvyko, kad nespėjau suvokti. smile.gif
Kokteilinė labai galinga, daro daug ką. Žalias daržoves į tyrę akimirskiu suplakė.
Pirmą kartą aš tą kombainą gal porą valandų maigiau. Niekas neužkaito, niekas nepradėjo svilti.
Vienu žodžiu, nesitikėjau, kad viskas bus idealu, todėl mano poreikius pilnai patenkina. Be to, galingas, o ant stalo nešokinėja ir garsiai nekriokia. O dar nedaug vietos ir visai gražiai atrodo ant spinteles. tongue.gif

Atsakyti