Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(rutelyte @ 2008 07 18, 17:39)
Kai mes rinkomės tarp bosch ir philips, tai mum pažįstama konsultante patare philips pirkt, nes boch dauguma tarku peiliuku ir tt reikia pirkti atskirai, apie kenwood sake kad jis iki galo nesutarkuoja darzoves  gana nemazas galiukas pvz bulves krinta i tarkius, philipsu siaip esu patenkinta nepatinka tik vienas dalykas, kad gana maža anga pro kuria dedamos daržovės pvz dauguma bulvių,obuolių reikia pjaustyt gabaliukais.

jo šitas dalykas man irgi užkliuvo, bet analogiškai ir Moulinexe buvo man
Atsakyti
QUOTE(rutelyte @ 2008 07 18, 17:39)
Kai mes rinkomės tarp bosch ir philips, tai mum pažįstama konsultante patare philips pirkt, nes boch dauguma tarku peiliuku ir tt reikia pirkti atskirai, apie kenwood sake kad jis iki galo nesutarkuoja darzoves  gana nemazas galiukas pvz bulves krinta i tarkius, philipsu siaip esu patenkinta nepatinka tik vienas dalykas, kad gana maža anga pro kuria dedamos daržovės pvz dauguma bulvių,obuolių reikia pjaustyt gabaliukais.


kaip gerai, kad parasei, mums vistik philips labiausiai patinka, tik galvojam ar pirkti nauja modeli 7774 ar laukti pora menesiu kol pasirodys 7775 ar iskart pirkti 7768
Atsakyti
na va, ilgai svarsciau - deliojau pliusus ir minusus, vistik man labiausiai tinkamas Kenwood 266 wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rutelyte @ 2008 07 18, 17:39)
Kai mes rinkomės tarp bosch ir philips, tai mum pažįstama konsultante patare philips pirkt, nes boch dauguma tarku peiliuku ir tt reikia pirkti atskirai, apie kenwood sake kad jis iki galo nesutarkuoja darzoves  gana nemazas galiukas pvz bulves krinta i tarkius, philipsu siaip esu patenkinta nepatinka tik vienas dalykas, kad gana maža anga pro kuria dedamos daržovės pvz dauguma bulvių,obuolių reikia pjaustyt gabaliukais.

idomu apie kuriuos modelius ji sitaip kalbejo g.gif
Atsakyti
Nauduojuosi maisto kombainu Kenwood KM266. Esu patenkinta. Sutinku, kad darzoviu gabaleliai nedideli lieka. Svarbu pjaustyti darzoves vienu metu, t.y. deti i detuve viena po kitos be pertraukos, tuomet maziau gabaliuku lieka. Taip pat nespausti darzoves, nes galingumo pakanka, o jei ne tinkamai pjausto, tai padidinkite apsukas. Keitesniems vaisiams reikia didesniu apsuku. Daug priedu ir pats prietaisas nedidelis, puikiai dera virtuveje. Jei planuosite kokiu papildomu diskeliu isigyti Kenwood kombainui, tai kreipkites i Kenwood servisa 852105716. Tiesa Kenwood pasirinkimas, gan platus. Maciau lietuviska internetini puslapi: www.kenwoodworld.com/lt.
Atsakyti
Kažkaip tylu šioj temoj...
Bandau ir aš išsirinkt agregatą virtuvei. Lietuvoj, kaip suprantu, karaliauja Philips'ai. Čia jų ne itin matyti. Po ilgų skaitymų susiaurinau kandidatų ratą iki kenwood fp250, fp 698 ir 730. Gal kas turit apie juos ką pasakyti? jau ima galvelė suktis nuo mąstymų apmstymų... doh.gif
Atsakyti
vakar lankiausi Ogminoj Siaures miestelyje, konsultavausi del virtuves komabino su berniuku, siaip is vyriskos puses jis laiko nepatikimais Philips (nes gaminami Vengrijoj) ir Kenwood. Siulo Bosch ir Siemens
as vel pasimetusi umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 31 liepos 2008 - 10:05
As pasirinkau Kenwood 920 thumbup.gif Jis pas mane jau du men ir nei sekundes as nepasigailejau,kad pasirinkau butent ji thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Isbandziau jau visas jo funkcijas ir likau be galo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Jau du metai laiko turiu boschą. Ne tik turiu, bet ir dažnai naudoju. Ir tešlą maišau, ir daržoves pjaustau, ir kokteilius šaldytų uogų su pienu plaku. Va galingumo jam gal ir truksta, tačiau jis nepramoninis. Stipriai bespausdama morkas, sulaužiau ne peiliuką, bet tokią detalę po peiliuku. Siunčiau vyrą su dalimis į garantinį. Tai iškart vietoj ištraukė, padavė vyrui ir pasakė, kad originalas. Nesitikėjau, kad toks momentinis boscho servizas, nors girdejusi buvau. Va kai dukrai pirksiu kombainą, tai būtinai boschą. Pirkčiau brangesnį su metaliniu indu.
Atsakyti
Musu Philipsas su kietos teslos maisytuvu ir kt. dalykais du metus saziningai atidirbo ir uzverte kojas... verysad.gif Nors tas, kuris taiso, sako, kad tikrai sios firmos daiktu l. retai pasiotaiko... Matyt naudojau per daug lotuliukas.gif - juk nepramoninis doh.gif
Papildyta:
Juk kietos teslos minkymas istiesu sunkus darbelis nepramoniniam kombainui......
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2008 07 31, 14:34)
Musu Philipsas su kietos teslos maisytuvu ir kt. dalykais du metus saziningai atidirbo ir uzverte kojas... verysad.gif Nors tas, kuris taiso, sako, kad tikrai sios firmos daiktu l. retai pasiotaiko... Matyt naudojau per daug  lotuliukas.gif - juk nepramoninis  doh.gif
Papildyta:
Juk kietos teslos minkymas istiesu sunkus darbelis nepramoniniam kombainui......

butent teslos minkymui yra Bosch su metaliniais indais ir Kenwood
Atsakyti
Ieskau virtuvinio kombaino. Gal galite man patarti. 4u.gif

Noriu, kad butinai butu:
1. vaisiu ir darzoviu sulciaspaude
2. darzoviu ir kt pajaustymas stambiai/vidutiniskai/smulkiai
Butu didelis privalumas, jei butu peilis mesai kapoti (arba mesmale, bet nebutinai)
Dar noreciau kad butu mikseris - plakimui, maisymui....
Gali nebuti ( nes turiu) citrusiniu vaisiu sulciaspaudes, kokteilines, bulviu tarkavimo.

Noreciau galingo prietaiso (nes jau turejau mikseri, kuris tik ora sugebejo plakti- jokiu skysciu nepasukdavo doh.gif ). Manau maziausias galingumas turi buti 800W.

Nusiziurejau Kenwood FP 735. Gal kuri turite toki, parasykite ar patenkintos.
Gal kazka dar galite parekomenduoti/pakomentuoti.4u.gif
Atsakyti
O gal turite tokį kombainą?
Įdomu ar kokybė atitinka kainą g.gif
Atsakyti