Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Turiu dabar ir as kombainiuka thumbup.gif Super daikciukas KENWOOD FP920 thumbup.gif
Pats labai mazai vietos uzima,dar ir graziai atrodo pastatytas ant spinteles(darbo stalo) Priedai irgi visi kompaktiskai susideda i spec inda kuris ieina i komplekta thumbup.gif Tai kad vietos reikes tik plaktuvui,tam indui ir paciam agregatui thumbup.gif
Vakar sutarkavau darzoves sriubai,supjausciau vaikams morka grezineliais thumbup.gif Vos per 3 min. uzmaise man tesla varskeciams thumbup.gif Ir seip,labai praktiskas daiktas.
Cia galima jo visus pribambasikus paziureti ax.gif
KENWOOD MULTIPRO 920
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sati: 21 birželio 2008 - 07:04
QUOTE(Sati @ 2008 06 21, 06:00)
Turiu dabar ir as kombainiuka  thumbup.gif Super daikciukas KENWOOD FP920  thumbup.gif
Pats labai mazai vietos uzima,dar ir graziai atrodo pastatytas ant spinteles(darbo stalo) Priedai irgi visi kompaktiskai susideda i spec inda kuris ieina i komplekta  thumbup.gif Tai kad vietos reikes tik plaktuvui,tam indui ir paciam agregatui  thumbup.gif
Vakar sutarkavau darzoves sriubai,supjausciau vaikams morka grezineliais  thumbup.gif Vos per 3 min. uzmaise man tesla varskeciams  thumbup.gif Ir seip,labai praktiskas daiktas.
Cia galima jo visus pribambasikus paziureti  ax.gif
KENWOOD MULTIPRO 920



idomus dalykelis thumbup.gif bent jau taip atrodo, ax.gif is nuotrauku 4u.gif toks nedidelis.as kuri turejaupalikau lt,tai griozdas buvo doh.gif butum galvojes ka det i bagaza ar pati inda su varikliuku ar tik dalis g.gif as su savo bandziau tik darzoves sutarkuot.morkos dar kaip ir nieko,bet kitkas tai vos ne tyrele gavosi blink.gif ir peiliukai tinkami,tik gal pats manau buvo kaskiek su broku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaaarlet @ 2008 06 16, 10:44)
Man jis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  as jau puse metu del jo svaigau  wub.gif Net vyrui taip atsibodau su savo kombainu,kad tas net sapnuot ji pardejo.Galu gale nuvaziavojm pirkt,bet pamacius jo priedus nusivyliau  verysad.gif Tikejausi kazko kitko  g.gif
Bet ir nesiginciju ,nes nesu jo isbandzius  4u.gif  mirksiukas.gif

Tai nereik varyt, kad visa kita yra nieko gero.
Jei priedų mažai - gali pirkti brangesnį kenwood'ą lygiai tos pat serijos.
Rinkausi tarp Braun'o ir Kenwood prospero;
Aš kaip tik įsigijau pastarąjį - šiaip nusiskundimai minimalūs - pats pagrindinis - tai man spintelės per aukštos kokiais 7 cm su juo dirbti. Tenka rankas aukščiau pakelti. biggrin.gif Bet grožis reikalauja aukų - kombainas bent jau prie virtuvės dera. biggrin.gif
Ir sultis spaudžia - liuks. Tiek citrusų, tiek kietų vaisių ar daržovių.
Vienintelis dalykas ko man jame trūksta - šiek tiek daugiau pjaustymo/tarkavimo peilių. Bulvių fri jau nepapjaustysi. ax.gif
Beje, Kenwoodų bėda - ypač pigesnių - nepilnas daržovės sutarkavimas, kadangi tarp tarkavimo peilio ir daržovės metimo angos yra tarpas, ten ji ir užsilieka. Šitame lieka nedaug, jei teisingai pavyksta įmesti ir visai nelieka;
O šiaip tai pakankamai vykęs mano pirkinys. Džiaugiuosi. Bet nebandžiusi kitų - nedrįsčiau sakyti, kad mano pats geriausias biggrin.gif
Atsakyti
Superinis mini kombainiukas.Atrodo nedidelis, bet kiek daug su juo galiu nuveikti thumbup.gif O ypac dabar kai prasidejo braskes!per pora min kibiriuka susitrinu.
http://www.zepter-ho...index.php?m=300
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2008 06 27, 11:51)
Superinis mini kombainiukas.Atrodo nedidelis, bet kiek daug su juo galiu nuveikti thumbup.gif O ypac dabar kai prasidejo braskes!per pora min kibiriuka susitrinu.
http://www.zepter-ho...index.php?m=300


Labai panašus yra Braun smile.gif , tik perpus pigesnis: viską tą patį daro ir dar papildomas indas didesnis yra thumbup.gif .
Atsakyti
mes ir buvome sugalvoje kombaina pirkti, bet pardaveja patare geriau viska atskirai susipirkti... taip ir padarysim, kazkaip manau, kad kas tinka viskam, tai netinka niekam... g.gif
Atsakyti
perskaiciau visa sia tema ir niekur neradau parasyta apie pagrindiniu indu turius.

paziurejau kad Phillips, Moulinex tiek ir Kenwood daznai skirtingi kombainai buna su tomis paciomis funkcijomis, bet skirtingais indu turiais smile.gif .

Kokio turio kombainu indai pas Jus ir ar uztenka to turio? Gal dar turite kokiu nors komentaru? ax.gif smile.gif
Atsakyti
ir mes dairomes nediduko kombaino...siaip man reikia gero mikserio, sulciu nespaudziam, noreciau dar kokio priedo, kad man pjaustytu misrainems ir salotoms darzoves
Atsakyti
ziurinejau internete ir mane uzkabino Kenwood FP 920 wub.gif
reiks siandien apziureti ir greiciausiai isigysiu, nes patiko kainos ir funkciju santykis bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu "Ronic" Bulviu netarkoja, tik sukapoja iki begalybes - bet tai ne tarkiai, Kavos nemala. O visa kita daro. Patenkinta, naudoju. Minusas - brangus, pirktas parodoje per pristatyma, detales nerealiai brangios, jei ka pakeist reikia.
Atsakyti
praeitoj temoj perskaiciau, kad Kenwood FP 920 nelabai....
tai vel renkames tarp BOSCH, PHILIPS...
man Bosch patinka, tuo, kad metalinis indas ir labai geri teslos minkymo kabliai, o Philips indai plastmasianiai...
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 07 18, 17:32)
praeitoj temoj perskaiciau, kad Kenwood FP 920 nelabai....
tai vel renkames tarp BOSCH, PHILIPS...
man Bosch patinka, tuo, kad metalinis indas ir labai geri teslos minkymo kabliai, o Philips indai plastmasianiai...



Kai mes rinkomės tarp bosch ir philips, tai mum pažįstama konsultante patare philips pirkt, nes boch dauguma tarku peiliuku ir tt reikia pirkti atskirai, apie kenwood sake kad jis iki galo nesutarkuoja darzoves gana nemazas galiukas pvz bulves krinta i tarkius, philipsu siaip esu patenkinta nepatinka tik vienas dalykas, kad gana maža anga pro kuria dedamos daržovės pvz dauguma bulvių,obuolių reikia pjaustyt gabaliukais.
Atsakyti