Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Spinduliux @ 2008 05 08, 12:18)
Aciu uz nuomones, tikrai padejote apsispresti 4u.gif Ta pardaveja, kur sake, kad kombaine nera normalios tarkavimo funkcijos, turbut labai man norejo isprudinti savo tarkavim masina unsure.gif




QUOTE(Beatrice28 @ 2008 06 10, 18:31)
Sveiki,
Man irgi reikia jusu nuomones apie sios daikciukus  ax.gif
Philips HR 7765 ir Philips HR 7764
Ar seip koki kita  blush2.gif
Aisku noriu viska viename tureti(mesmale,citr. ir darz. sulciaspaude , kad tarkuotu,pjaustytu,smulkintu,minkitu tesla,nereikia tik kokteiliu plaktuvo  blush2.gif  )
Dar svarstau apie Kenwood Prospero КМ266 ,bet jo kaina truputi kanda  blush2.gif
Ar geriau viska atskirai pirkti?



Jus visos kalbat apie Philips kombaina. Galiu pasiulyti dar toki modeli BRAUN K 700, kaina apie 600 lt. Yra bulviu tarka, normali sulciaspaude, spaudzia labai skaidrias sultys, beveik be minkstymo, pjausto grezineliais, siaudelais, bulves fry, Yra peilis miesai, jei toks farsas patinka, plaktuvas skystai ir kietai teslai, mazas smulkintuvas (ji galima naudoti ir kaip blenderi). Kombainas labai kompaktiskas, labai labai geros kokybes. Pati naudoju nuo 1999 metu. Per ta laika tik sulciaspaudes dangti nusipirkau, nes senas siek tiek sudylo, labai daug sulciu spaudem is kietu darzoviu. Daugumai savo pazistomu siuliau pirkti butent si kombaina, visi labai patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 06 12, 22:46)
Jus visos kalbat apie Philips kombaina. Galiu pasiulyti dar toki modeli BRAUN K 700, kaina apie 600 lt. Yra bulviu tarka, normali sulciaspaude, spaudzia labai skaidrias sultys, beveik be minkstymo, pjausto grezineliais, siaudelais, bulves fry, Yra peilis miesai, jei toks farsas patinka, plaktuvas skystai ir kietai teslai, mazas smulkintuvas (ji galima naudoti ir kaip blenderi). Kombainas labai kompaktiskas, labai labai geros kokybes. Pati naudoju nuo 1999 metu. Per ta laika tik sulciaspaudes dangti nusipirkau, nes senas siek tiek sudylo, labai daug sulciu spaudem is kietu darzoviu. Daugumai savo pazistomu siuliau pirkti butent si kombaina, visi labai patenkinti. thumbup.gif

As ir vis dairausi koki kombainiuka nusipirkt g.gif
Bet ar nepermazai galios 600 w g.gif noreciau kokiu 800-1000w ax.gif
(tarp kitko,jis dabar te 495lt kainuoja) mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Beatrice28 @ 2008 06 11, 18:13)
Prokit 777                  399lt


Man butu idomu apie si modeliuka nuomoniu pasiskatyt ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaaarlet: 13 birželio 2008 - 15:21
QUOTE(Skaaarlet @ 2008 06 13, 16:21)
As ir vis dairausi koki kombainiuka nusipirkt  g.gif
Bet ar nepermazai galios 600 w  g.gif noreciau kokiu 800-1000w  ax.gif
(tarp kitko,jis dabar te 495lt kainuoja)  mirksiukas.gif


Papildyta:
Man butu idomu apie si modeliuka nuomoniu pasiskatyt  ax.gif  g.gif


Tai dar geriau, kai kaina mazesne, o galios tikrai uztenka. Superinis daiktas. Su mazu indeliu ir mesa vaikui kapuoju, viresni isauginau, visada tirstas sriubas, koses su mesa maliau. thumbup.gif
Prokit 777, ar cia kartais ne Arnica? nepatariu, aisku, jei kas toki turi, tai tikrai ne akmuo i ju darza, bet palyginus su kitomis firmomisjis labai garsiai veikia, nors ir priedu daug turi, ir kaina ne auksta. Kai norit naturoje isgirsti, nueikit i parduotuve ir sulyginkit, paprasykit ijungti Arnica ir tarkim Braun. Is karto skirtuma pamatysite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 13 birželio 2008 - 15:41
Na ka, siandien nuvaziavau pirkt, bet dziaugiosi kad nenupirkau si grozi doh.gif
user posted image
Pats aparaciukas thumbup.gif mikseris butu superinis thumbup.gif Na gal dar mesmale bieko butu g.gif bet visa kita tai doh.gif doh.gif doh.gif iskart mest lauk doh.gif Bet kaip uz mikseriuka stukyte tai man jau perbrangu blush2.gif
Nusprendziau ,kad gal as geriau paimsiu Kenwood FP 735 ar Philips HR 7774/30 arba kaska panasaus ir atskirai nupirksiu gera mesmale ir gera sulciaspaude.
Apsieis gal siek tiek brangiau negu 999lt ,bet uztat turesiu tikrai gerus ir galingus prietaisus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na cia tik mano mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaaarlet: 15 birželio 2008 - 21:13
QUOTE(Skaaarlet @ 2008 06 15, 22:10)
Na ka, siandien nuvaziavau pirkt, bet dziaugiosi kad nenupirkau si grozi  doh.gif
user posted image
Pats aparaciukas  thumbup.gif  mikseris butu superinis  thumbup.gif  Na gal dar mesmale bieko butu  g.gif  bet visa kita tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif iskart mest lauk  doh.gif Bet kaip uz mikseriuka stukyte tai man jau perbrangu  blush2.gif
Nusprendziau ,kad gal as geriau paimsiu Kenwood FP 735 ar Philips HR 7774/30 arba kaska panasaus ir atskirai nupirksiu gera mesmale ir gera sulciaspaude.
Apsieis gal siek tiek brangiau negu 999lt ,bet uztat turesiu tikrai gerus ir galingus prietaisus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Na cia tik mano  mirksiukas.gif

As tai zepterio mixsi turiu.Tikrai nesiskundziu ir papildomu neieskau.Aisku sulciu nespaudzia ax.gif Bet malu, plaku, trinu, smulkinu....Ir savo namini majoneza gaminuosi smile.gif su paprastu neisena...ir bulves tarkuoju, pipirus riesutus...neuzima daug vietos ir plaut labai lengva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2008 06 15, 22:28)
As tai zepterio mixsi turiu.Tikrai nesiskundziu ir papildomu neieskau.Aisku sulciu nespaudzia ax.gif Bet malu, plaku, trinu, smulkinu....Ir savo namini majoneza gaminuosi smile.gif su paprastu neisena...ir bulves tarkuoju, pipirus riesutus...neuzima daug vietos ir plaut labai lengva lotuliukas.gif

Mano sesute turi Zepterio Mixsi ,irgi yra patenkinta thumbup.gif ,bet tam kad pjaustyti griezineliais arba tarkuoti siaudeliais ji pirko irgi is Zepterio 2 tarkas tarkuoti rankomis.
Na o as aisku noreciau ,kad kombainiukas visa tai darytu pats blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaaarlet @ 2008 06 16, 10:22)
Mano sesute turi Zepterio Mixsi ,irgi yra patenkinta  thumbup.gif  ,bet tam kad pjaustyti  griezineliais arba tarkuoti siaudeliais ji pirko irgi is Zepterio 2 tarkas tarkuoti rankomis.
Na o as aisku noreciau ,kad kombainiukas visa tai darytu pats  blush2.gif

Na as irgi tas tarkutes turiu smile.gif Man tikrai uztenka.kiek skaitau, tos kur turi didelius kombainus tingi issitraukt is spineteles.Daug tvert, plaut, o cia visada po ranka.Galima sakyt naudoju vos ne kaip sauksta lotuliukas.gif paskui tik po kranu pakisu ir isplauta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaaarlet @ 2008 06 15, 23:10)
Na ka, siandien nuvaziavau pirkt, bet dziaugiosi kad nenupirkau si grozi  doh.gif
Pats aparaciukas  thumbup.gif  mikseris butu superinis  thumbup.gif  Na gal dar mesmale bieko butu  g.gif  bet visa kita tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif iskart mest lauk  doh.gif Bet kaip uz mikseriuka stukyte tai man jau perbrangu  blush2.gif
Nusprendziau ,kad gal as geriau paimsiu Kenwood FP 735 ar Philips HR 7774/30 arba kaska panasaus ir atskirai nupirksiu gera mesmale ir gera sulciaspaude.
Apsieis gal siek tiek brangiau negu 999lt ,bet uztat turesiu tikrai gerus ir galingus prietaisus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Na cia tik mano  mirksiukas.gif



na as turiu si grozi ir labai dziaugiuosi juo. daug dirbu su juom ir dar nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyti- ar galima užsisakyti atskiras kombaino dalis, nes mano sūnelis išmetė į šiukšlių dėžę, o mes neapsižiūrėjom ir išmetėm doh.gif
Atsakyti
na kiek zinau pagal savo kenwwod tai taip galima tik reikia kreiptis i pagrindini aptarnavimo serviza ju. i pagrindini ju atstova lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 06 16, 11:02)
na as turiu si grozi ir labai dziaugiuosi juo. daug dirbu su juom ir dar nenusivyliau  smile.gif

Man jis wub.gif wub.gif wub.gif as jau puse metu del jo svaigau wub.gif Net vyrui taip atsibodau su savo kombainu,kad tas net sapnuot ji pardejo.Galu gale nuvaziavojm pirkt,bet pamacius jo priedus nusivyliau verysad.gif Tikejausi kazko kitko g.gif
Bet ir nesiginciju ,nes nesu jo isbandzius 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inetum @ 2008 06 16, 11:05)
na kiek zinau pagal savo kenwwod tai taip galima tik reikia kreiptis i pagrindini aptarnavimo serviza ju. i pagrindini ju atstova lietuvoje.

Aga,mums vakar senukuose sake ,kad tikrai galima. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes,as ir turiu kombaina bet ji palikau lietuvoj,kaskaip nesinorejo jo vestis i uk.tik dabar nepamenu koks pavadinimas ar mulinex ar tefal,bet zodziu buvo proga ji isbandyt ir nusivyliau,bulviu nesutarkuoja tik truputi paskuta,morkas ar kopustus sumala i kose o apie kitka ne nekalbu doh.gif gerai kad kitoms pasiseke su tokiu pirkiniu thumbup.gif
Atsakyti