Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 17:55)
o kodel taip pasirode is mano kalbos, kad galvoju jog geresne kokybe gausiu? man patiktu ir hr 7774, bet jis neturi sulciaspaudes priedo (ne citrusiniams). As gal noriu hr 7775 ir sutinku moketi uz dizaina  mirksiukas.gif  tiesiog sakiau, kad mokejimas uz varda nera tuscias reikalas, nes vardas daug ka sako, o 7771, 2 ar 5 cia jau kiekvieno apsisprendimo reikalas. Tas pats klausimas. Kodel zmogus perka 1997m. masina, 2000 metu ar 2008?  rolleyes.gif

Jūs rašėte "matyt moki didesnius pinigus ne vien uz varda, jie dirba "ant to", kad ju vardas pasiteisintu ir klientu kazka akytu apie daikto kokybe". Pagal tai ir pasirodė, kad galvojate jog geresnę kokybę gausite. O toks palyginimas su automobiliais čia visai netinkamas. Turėtų būti tų pačių metų, tos pačios firmos, tas pats modelis, tik kitos komplektacijos. Kokybė juk dėl to nesiskirs.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 18:11)
Jūs rašėte "matyt moki didesnius pinigus ne vien uz varda, jie dirba "ant to", kad ju vardas pasiteisintu ir klientu kazka akytu apie daikto kokybe". Pagal tai ir pasirodė, kad galvojate jog geresnę kokybę gausite. O toks palyginimas su automobiliais čia visai netinkamas. Turėtų būti tų pačių metų, tos pačios firmos, tas pats modelis, tik kitos komplektacijos. Kokybė juk dėl to nesiskirs.


apskritai apie philipsus kalbejau, o ne apie ju modelius mirksiukas.gif
automobiliu buna pvz WV passat imk iki 1996, nuo 1997, nuo 2000m ir naujus limuzino klases tas pats gamintojas, modelis, bet kokybe... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 08 lapkričio 2010 - 17:32
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 18:20)
apskritai apie philipsus kalbejau, o ne apie ju modelius  mirksiukas.gif
automobiliu buna pvz WV passat imk iki 1996, nuo 1997, nuo 2000m ir naujus limuzino klases tas pats gamintojas, modelis, bet kokybe...  bigsmile.gif

Tai kad jūs maximinį 7771 labai prastu laikote, o pati norėtumėt 7775. Tai aš jums ir rašau, kad jų kokybė ta pati, tik skiriasi komplektacija. O hr 7771 visai normalus kombainas, kaip už tokią kainą. Philips servisas neblogas, galima papildomų priedų užsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 18:33)
Tai kad jūs maximinį 7771 labai prastu laikote, o pati norėtumėt 7775. Tai aš jums ir rašau, kad jų kokybė ta pati, tik skiriasi komplektacija.  O hr 7771 visai normalus kombainas, kaip už tokią kainą. Philips servisas neblogas, galima papildomų priedų užsisakyti.


man yra skirtumelis tarp 700w ir 1000w, o Jums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 18:34)
man yra skirtumelis tarp 700w ir 1000w, o Jums?  g.gif

Man ne. biggrin.gif Jei dubuo tokio pačio dydžio ir tiek pat produktų galima įkrauti, ir jei 700 W susitvarko su užduotimi, tai kam jis 1000 W reikalingas? Jei dubuo didesnis būtų ir produktų daugiau įkrauti galėtų, tai ir variklis tada turėtų būti galingesnis. Paskaitykit instrukcijas ir pamatysit, kad ir viename ir kitame modelyje maksimalus rekomenduojamas apdirbamų produktų kiekis yra vienodas.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 19:00)
Man ne. biggrin.gif  Jei dubuo tokio pačio dydžio ir tiek pat produktų galima įkrauti, ir jei 700 W susitvarko su užduotimi, tai kam jis 1000 W reikalingas? Jei dubuo didesnis būtų ir produktų daugiau įkrauti galėtų, tai ir variklis tada turėtų būti galingesnis. Paskaitykit  instrukcijas ir pamatysit, kad ir viename ir kitame modelyje maksimalus rekomenduojamas apdirbamų produktų kiekis yra vienodas.


Man turbut yra skirtumas. As jau turejau 800w kombaina, nors ne philips'a, sikart imsiu galingesni. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 10 15, 15:24)
ir iš principo neimsiu nieko už tuos lipdukus, nes ten - "total obman" gaunasi. 120 lipdukų - vadinasi, turit maxėj prapirkt 3000lt. Primeskit, kiek parduotuvė užsideda antkainio ant kiekvienos prekės ir suprasit, kad permokėsit žiauriai. Ir už tai ... gausit teisę dar sumokėti  doh.gif  Jei jau akcija, tai ir turi būti akcija (už 1lt, na, tebūnie kad ir už 10lt) bet ne taip, kad vos ne pilną kainą sumokėt surinkus šiiiiiiiiiiitiek lipdukų  doh.gif  Pasižvalgykit po temas apie nuolaidas - pradžioje buvo kalbėta ir, berods, prie parduotuvių apgaulės (jei nemaišau)

Šį sakinį reiktų taikyti toms, kurios specialiai važiuos į maximą apsipirkinėt vien dėl lipdukų mirksiukas.gif .. Tarkim, aš visada apsipirkinėju maximoje, yra ten tų lipdukų, ar nėra.. Tai mano akimis, čia tie lipdukai tikrai smagi įdėja.. Kad visa tai yra apgaulė mane įtikintų nebent tai, jei kuri užrodytumėt, kad kitoje parduotuvėje normali jo kaina yra 200-300lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 08, 15:44)
700 W yra nemažai. Bulvių tarkavimo mašinų galia didesnė nei 200 W ir kuo puikiausiai tarkuoja ir ne vieną kg. Turėjau philips hr7772, galia ir 700 W. Ir bulves tarkuodavo (daugiau nei 3 kg.), tik aišku likdavo nesutarkuotų gabaliukų, bet čia jau visų kombainų liga. Mėsos pridėdavau apie 1 kg ir sukapodavo. Ir koldūnams tešlą minkė, užtenka jam to galingumo. O dėl plastmasinių detalių, tai visų kombainų tešlos minkymo ir plakimo antgaliai būna plastikiniai, gal tik pačio plastiko kokybė skiriasi.


Su pirma dalim sutinku 100%. Mano kombainas Philips HR 7768, galingumas jo 800/1000W (taip ir nesuprantu kodel taip raso), tai peeeeer akis uztenka.
O vat su antra jusu nuomones dalim nesitunku mirksiukas.gif mano kombaino visi minkymo ir pjaustymo peiliai, plakimo sluoteles yra metalines (nerudijancio plieno turbut, nelabai as suprantu tam metale) biggrin.gif

QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 18:18)
Man turbut yra skirtumas. As jau turejau 800w kombaina, nors ne philips'a, sikart imsiu galingesni.  rolleyes.gif


Nezinau koki turejote, gal jis buvo koks kinietiskas (raso viena, o is tikruju yra kitaip) g.gif Kaip auksciau minejau mano kombaino galingumas 800/1000W. Zinokite ir bulves (kokiems cepelinams) po 3kg tarkuoju be pertraukos. Ir praeita savaite is kokiu 5kg mesos farso primaliau. Kita diena is panasaus kiekio farso desreliu pridariau - prikimsau. Tfu, tfu, tfu - dirba kaip bitute, tik duok dar jam padirbt bigsmile.gif Nei jis sokineja, nei kratosi, nei dar kas nors su juo darosi, stovi kaip ikaltas ir "ryja" viska ka i ji dedi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 10 lapkričio 2010 - 23:04
QUOTE(Renata123 @ 2010 11 11, 00:01)
Su pirma dalim sutinku 100%. Mano kombainas Philips HR 7768, galingumas jo 800/1000W (taip ir nesuprantu kodel taip raso), tai peeeeer akis uztenka.
O vat su antra jusu nuomones dalim nesitunku  mirksiukas.gif mano kombaino visi minkymo ir pjaustymo peiliai, plakimo sluoteles yra metalines (nerudijancio plieno turbut, nelabai as suprantu tam metale)  biggrin.gif

Pasižiūrėjau jūsų modeliuką, minkymo antgalis plastikinis. Jei čia tas?
http://www.imk.lt/VI...PS-HR-7768.html
Maksiminiame tik kitoks plakimo antgalis, o daugiau visi peiliai irgi plieniniai.
Atsakyti
QUOTE(Šmukštukė @ 2010 11 08, 23:34)
Šį sakinį reiktų taikyti toms, kurios specialiai važiuos į maximą apsipirkinėt vien dėl lipdukų mirksiukas.gif .. Tarkim, aš visada apsipirkinėju maximoje, yra ten tų lipdukų, ar nėra.. Tai mano akimis, čia tie lipdukai tikrai smagi įdėja.. Kad visa tai yra apgaulė mane įtikintų nebent tai, jei kuri užrodytumėt, kad kitoje parduotuvėje normali jo kaina yra 200-300lt  4u.gif


Pritariu visiškai, pati visad perkuos maksimoje ir kad ir lipdukų daug reikia surinkti bet nuolaida prekėms yra, o ir gauni juk lipdukus ne uz 3000 lt, o kaip priedą. Pasiėmem maksimoje su lipdukais virtuvinį kombainą ir esam kolkas viskuo labai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2010 11 08, 15:10)
Oraia, aciu uz issamu posta  4u.gif beje del kenwoodo detales nebandet kreiptis i Arte Domestica, jie yra tiesioginiai atstovai Lietuvoje ir tikrai nera bankrutave... brolis dirba su technika, sake, kad veiksmas vyksta...  g.gif

Visada prašom 4u.gif
Ačiū už ingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 11 10, 23:13)
Pasižiūrėjau jūsų modeliuką, minkymo antgalis plastikinis. Jei čia tas?
http://www.imk.lt/VI...PS-HR-7768.html
Maksiminiame tik kitoks plakimo antgalis, o daugiau visi peiliai irgi plieniniai.


Taip, modeliukas tas bigsmile.gif Bet nuotraukoje siokie tokie neatitikimai yra. Minkimo peiliukas pas mane irgi plieninis kaip ir kapojimo (kur salia guli). Pas juos net aprasyme parasyta: "minkymo įrankis su metalinėmis mentėmis" mirksiukas.gif
Atsakyti