Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Spinduliux @ 2008 05 07, 11:06)
O as susinervinau visai. Labai reikia bulviu tarkavimo masinos. Drauge patare pirkti kombaina, nes ir ten buna tokia funkcij plius dar daug geru dalyku. Viena pardaveja man issaikino, kad kombainuose bulviu tarkavimo funkcijos normalios nebuna. Tipo, tarkuoja visai kitaip, nes  visame pasaulyje beveik niekas, isskyrus lietuvius tokiu patiekalu, kaip bulviniai blynai, cepelinai, ar plokstainis, nevalgo. Tai gal patarsit, kas turit kombainus, ar tikrai ne taip tarkuoja kombainas bulves? Gal geriau pirkti normalia atskira bulviu tarkavimo masina? Tikrai buciau dekinga, nes atsibodo tarka naudotis... verysad.gif

Labukas, galiu pasiūlyti stebuklą, kuriuo jau metus naudojuosi tai Philips Essence hr7768, viską daro, esu labai patenkinta. Mėsą mala, bulves tarkuoja, sultis spaudžia, daržoves pjausto ir tt. O cepelinai kokio skanumo thumbup.gif , tarkius smulkiai sutarkuoja tai tešla guminė niammm thumbup.gif . Tikrai siūlau, labai super kombainas.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 03 12, 10:53)
Aš pirkau berods prieš 2 ar 3 metus. Mokėjau 850 Lt (čia giminaitis nuolaidą padarė). Naudojuosi dažnai. Išsidėvėjo maišymo puodo dangtelis, užsukus iki galo neįsijungia variklis, taigi tenka paieškoti padėties, kad variklis įsijungtų. Tas pats maišymo puodas įskilo, nors niekur nemėčiau, netrankiau. Blenderį sugadinau jau antrą kartą, nes įmečiau šaldytų uogų. Galėtų būti stambesnių tarkavimo diskų. Sulčiaspaudė neypatingai gerai išspaudžia, tuos pačius tirščius dar kartą perspaudžiu. Na, surašiau viską iš blogosios pusės. Tai tikrai geras pagalbininkas, bet dabar gal jau rinkčiausi pigesnę, pvz. Braun. Nors palyginti jų tikrai negaliu, nes naudojuosi Philips 7768/13. Negi per 2-3 metus Philipsas neišleido nieko naujo?


Nu nzn,gal pasitaike nekokybiskas,mano sulciaspaude taip isspaudzia,kad vos ne miltai lieka thumbup.gif Beje,o apie kokia sulciaspaude sneka g.gif ,pas mane ne citrusiniu vaisiu.
QUOTE(Spinduliux @ 2008 05 07, 11:06)
O as susinervinau visai. Labai reikia bulviu tarkavimo masinos. Drauge patare pirkti kombaina, nes ir ten buna tokia funkcij plius dar daug geru dalyku. Viena pardaveja man issaikino, kad kombainuose bulviu tarkavimo funkcijos normalios nebuna. Tipo, tarkuoja visai kitaip, nes  visame pasaulyje beveik niekas, isskyrus lietuvius tokiu patiekalu, kaip bulviniai blynai, cepelinai, ar plokstainis, nevalgo. Tai gal patarsit, kas turit kombainus, ar tikrai ne taip tarkuoja kombainas bulves? Gal geriau pirkti normalia atskira bulviu tarkavimo masina? Tikrai buciau dekinga, nes atsibodo tarka naudotis... verysad.gif

Bulves sutarkuoja taip kaip normalios tarkavimo masinos,nu gal lieka ant galo keletas ploksteliu,bet esmes nesudaro rolleyes.gif

QUOTE(Ingabi @ 2008 05 07, 16:28)
Labukas, galiu pasiūlyti stebuklą, kuriuo jau metus naudojuosi tai Philips Essence hr7768, viską daro, esu labai patenkinta. Mėsą mala, bulves tarkuoja, sultis spaudžia, daržoves pjausto ir tt. O cepelinai kokio skanumo thumbup.gif , tarkius smulkiai sutarkuoja tai tešla guminė niammm thumbup.gif . Tikrai siūlau, labai super kombainas.

drinks_cheers.gif
Beje,maniske HR7768,mokejom per pazystamus 800lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 07 gegužės 2008 - 15:40
Aciu uz nuomones, tikrai padejote apsispresti 4u.gif Ta pardaveja, kur sake, kad kombaine nera normalios tarkavimo funkcijos, turbut labai man norejo isprudinti savo tarkavim masina unsure.gif

Kazkur supermamoje skaiciau, kad yra mamu, kurios gali padeti nusipirkti pigiau buitine technika, tik dabar neberandu, kur skaiciau... verysad.gif Gal kam uzkliuvo uz akiu toks skelbimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spinduliux: 08 gegužės 2008 - 11:20
O as turiu Zepterio mini kombaina,mikseri be kurio gyvent negaliu rolleyes.gif ir bulves tarkuoju ir darzoves, mesa, riesutus, kava, pipirus malu, kokteilius, pastetus darau, sriubas, uogas trinu......o kas svarbiausia darau savo namini majoneza!!!nerealus skonis.nedidelis, lengva plauti
Atsakyti
Vyras padovanojo Philips kombaina, esu be galo juo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2008 06 02, 18:43)
Vyras padovanojo Philips kombaina, esu be galo juo patenkinta  thumbup.gif


hmm begalo patenkinta kuom?? vyru ar kombainu? biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi nusipirke HR7768, man tai super dalykelis! good.gif Tik va, kad as dar tikejausi, kad sitas aparatas sutarkuotas bulves dar ir isspaus kaip tos tarybines blush2.gif
Nu bet pagreitina darba virtuvej man tai tikrai, dabar nieko beveik jau nepjaustau rankom, salotoms sukraunu viska, pora prasukimu ir gatava! tongue.gif blynu ir tu tesla su juo darau. Tirsta sriuba labai skani gaunasi essen.gif Na gal sulciaspaude reciau naudoju, bet siaip tai ji labai gerai isspaudzia, tirsciau sausut sausuteliai. Mano nuomone geras daiktas uz logiska kaina, as pirkau uz 680 per pazistamus, bet jau senokai, tada parduotuvej 900 kainavo, jei gerai pamenu. Dabar jau gal atpigo kiek. Sekmes renkantis visoms.
Atsakyti
Nu nezinau, merginos, ka jus ten spaudziate, bet man tiek juoduosius serbentus, tiek vysnes prastai isspaude, reikejo pakartoti procedura. Maniskis Philips Essence 7768.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 06 08, 21:19)
Nu nezinau, merginos, ka jus ten spaudziate, bet man tiek juoduosius serbentus, tiek vysnes prastai isspaude, reikejo pakartoti procedura. Maniskis Philips Essence 7768.

na nežinau - aš niekada uogų nespaudžiu - mes jas šiaip valgom, bet va iš morkų ir obuolių - super gerai spaudžia - kiek prasčiau apelsinus - drėgnesni tirščiai lieka, bet čia gi ne citrusinių vaisių sulčiaspaudė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 08 birželio 2008 - 21:58
QUOTE(niedulis @ 2008 06 08, 22:19)
Nu nezinau, merginos, ka jus ten spaudziate, bet man tiek juoduosius serbentus, tiek vysnes prastai isspaude, reikejo pakartoti procedura. Maniskis Philips Essence 7768.


Mes irgi tik morkas, obuolius ir apelsinus isbandem. O uogu tai dar nebuvo poreikio
rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
Man irgi reikia jusu nuomones apie sios daikciukus ax.gif
Philips HR 7765 ir Philips HR 7764
Ar seip koki kita blush2.gif
Aisku noriu viska viename tureti(mesmale,citr. ir darz. sulciaspaude , kad tarkuotu,pjaustytu,smulkintu,minkitu tesla,nereikia tik kokteiliu plaktuvo blush2.gif )
Dar svarstau apie Kenwood Prospero КМ266 ,bet jo kaina truputi kanda blush2.gif
Ar geriau viska atskirai pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatrice28: 10 birželio 2008 - 17:37
QUOTE(Beatrice28 @ 2008 06 10, 18:31)
Sveiki,
Man irgi reikia jusu nuomones apie sios daikciukus  ax.gif
Philips HR 7765 ir Philips HR 7764
Ar seip koki kita  blush2.gif
Aisku noriu viska viename tureti(mesmale,citr. ir darz. sulciaspaude , kad tarkuotu,pjaustytu,smulkintu,minkitu tesla,nereikia tik kokteiliu plaktuvo  blush2.gif  )
Dar svarstau apie Kenwood Prospero КМ266 ,bet jo kaina truputi kanda  blush2.gif
Ar geriau viska atskirai pirkti?

g.gif Stai ka radau ir is to nusprendziau rinktis
Prokit 777 399lt
Philips HR 7765 695lt
Bosch MCM5514 329lt
Philips HR 7774/90 589lt
Kainos ir gamintojas skirtingi , bet jie visi turi butent tai ko man reikia blush2.gif Til liko apsisprest kuri pirkt doh.gif
Taigi , noreciau isklausyti jusu nuomene 4u.gif
Atsakyti