Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Turiu Magimix Cuisine Sisteme 5200. Naudoju ji labai daznai jau daugiau nei metus ir neturiu jokiu nusiskundimu thumbup.gif Yra 3,6L, 2,6L ir 1,2L indai, citrusiniu vaisiu sulciaspaude (tik sio priedo nei kart nepanaudojau), 5 skirtingi pjaustymo diskai, 2 smulkinimo peiliukai, priedai teslai maisyti ir kiausiniams plakti. Be to dar galima atskirai nusipirkti daugybe peiliu ir priedu. Kaina apie £200. Nuostabus daiktas wub.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2009 03 16, 21:45)
Aciu visom uz atsiliepimus ir patarimus, man irgi svarbu kad butu kompaktiskas, nedaug vietos uzimtu, o dar pasirodo kad ir funkcijas sauniai atlieka  4u.gif

ireneri, gal kartais maximoj jam kokia akcija taikoma?  blush-anim-cl.gif


savaitgali buvo 50proc. nuolaida, bet grizta i maximos korta.
tikiuos su garantija viskas bus ok.
ermitaze 30proc. bet nzn ar toks yra, HR7774 tikrai maciau.

siandien tarkavau morkas ,cukinijas. gan gerai. visai nedaug nesutarkuotu liko, bet l.garsiai dirba
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2009 03 15, 01:18)
Atsiliepimai patys geriausi- turim nuo naujų metų, tai labai šauniai naudojam. Mėsmalės neturi, tas tiesa. Bet visa kita-  thumbup.gif  Sultys spaudžiasi gerai, tarkavimui ir smulkinimui keli peiliai, kokteiliams didelis indas. Ir kas svarbaiusia- kompaktiškas  thumbup.gif
Rinkomės tarp šito ir identiško beveik Kenwood, tai pardavėja atkalbėjo, nes būktai pas Philips'us mažiau šiūkšlių lieka tarkuojant ir spaudžiant sultis. Tai praktika tai ir įrodė  mirksiukas.gif

O kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
[quote=dominyka3,2009 02 25, 14:22]
pagrinde reiktu susmulkinti daržoves ( tyrelė vaikui ) , ax:
[/quote

kudikiui tyreles su kombainu neparuosi, nebent tik labai dideli kieki, pati turiu kombaina, o del kudikio tyreliu teko isigyti ir blenderi. schmoll.gif
Atsakyti
taip kombainas dideliam kiekiui.
blush2.gif
Atsakyti
Aš turiu Philips Essence HR7768. Jau virš trijų metų, aš juo patenkinta, viską jis daro, visko užtenka, niekas nelūžo. Faktas yra tik vienas, jei reikia vieną morką sutarkuoti sriubai, tai tarkuoju rankom, nes tingiu surinkti, o tada išplauti, vėl surinkti, taip paprasčiau. Kadangi mėgstu pyragus, tad labai gerai plakti, maišyti ir pan. Susimalu mėsą, kai netingiu blush2.gif , pieno kokteliukus mėgstam. Aš jį pirkčiau vėl, tik daug visokių rakandų, tai vietos spintelėje reikia jam turėti lentynėlę.
Atsakyti
QUOTE(vig @ 2009 03 19, 21:47)
kudikiui tyreles su kombainu neparuosi, nebent tik labai dideli kieki, pati turiu kombaina, o del kudikio tyreliu teko isigyti ir blenderi.  schmoll.gif


nebutinai, as turiu malimo prieda prie kombaino ir aprasyme parasyta, kad juo galima gaminti kudikiams maisteli 4u.gif

na, cia jau priklauso nuo to, koks kombainas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 20 kovo 2009 - 16:32
dar cia yra info apie kombainus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2008 03 12, 17:42)
Tai va kad reikalinga ir mėsmale ir sulciauspaude  g.gif


neskaitysiu visu 16 spl:)
man irgi reikejo ir mesmales ir 2 sulciauspaudziu (citrusiniu ir universalios), ir man galejo pasiulyti tik KENWOOD,

http://www.eurobuiti...id=300&pid=2809

bet gaila tiek atiduot:) Topocentre jis 100lt brangesnis

tavo Phillips cia pigiau kainuoja:

http://www.eurobuiti...id=300&pid=2803

kadangi nusipirkau blenderi ir Moulinex mesmale kartu su citr.vaisiu sulciaspaude, kenwoodo nebereikia:)) nors dar nemaliau mesos su sia mesmale: ))
Atsakyti
As turiu Philips. Ten nera mesmales,bet sukapoja taip lyg butu sumalta mirksiukas.gif kazkaip pas musu beveik viskas Philips ir
nesiryzau imti kitokio ax.gif kol kas neapsirikom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida g.: 24 kovo 2009 - 15:34
Sveikos! Aš dar apie tą Philips Essence HR7768... Kaip su juo padaryti kūdikiui košyčių?! Dabar maitinamės Hipp'o košėmis kai virtuvėje stovi toooks prietaisas doh.gif Visaip aš į jį žiūriu.. kur sudėti morkytę, bulvytę ir dar ką nors, kad jis man sumaltų iš jų tyrelę? Patarkit, mielosios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**pepe** @ 2009 03 24, 16:53)
Sveikos! Aš dar apie tą Philips Essence HR7768... Kaip su juo padaryti kūdikiui košyčių?! Dabar maitinamės Hipp'o košėmis kai virtuvėje stovi toooks prietaisas  doh.gif  Visaip aš į jį žiūriu.. kur sudėti morkytę, bulvytę ir dar ką nors, kad jis man sumaltų iš jų tyrelę? Patarkit, mielosios  4u.gif


kiek suprantu is sio kombaino nuotraukos internete, reikai sudeti viska i kokteiline:)
Atsakyti