Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(maltakava @ 2009 02 08, 16:20)
O gal kas turite kenwood km266labai reiketu lietuviskos instrukcijos.Gal kas galetu pagelbet?Dekoju.

km266
desinej pusej paspausit ant instrukcija lt ir rasit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Masciau masciau ir sumasciau kad reikia man kenwood 560 modeliuko, o ne 760. Tai va hobby hall radau toki, taciau nzn ar geras. labai idomu pasirode, kad komplektacijoje be plakimo sluoteliu, minkymo kabliu, yra mesmale, darzoviu kapoklis.. g.gif Ar verta?
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2009 02 24, 20:21)
Sveikos,

  Masciau masciau ir sumasciau kad reikia man kenwood 560 modeliuko, o ne 760.  Ar verta?


manau tikrai geriau 560, nes 760 yra didesnis, o jau ir 560 su primontuotais priedais nezemas tampa g.gif
mes pirkom cirtusiniu vaisiu sulciaspaude, maluneli, darzoviu sulciaspaude ( isivaizduoju, kad cepelinams bulves per ja praleist galetu g.gif bet nebandem dar), darzoviu pjaustykle ir ta prieda, kur persijoja miltus, ar uogas 'persijoja' i dzema lotuliukas.gif ( nezinau kaip cia ta prieda pavadint doh.gif
sitam yra 8greiciai, bet praktiskai visi priedai reikalauja minimalaus greicio, arba nedidesnio kaip 2greitis; tai sakykim, pilnai uztenka ir 1000vatu.
mes savo km560 susikomplektavom gana pigiai, bendrai gavosi apie 1400lt g.gif

paziurek puslapiu atgal, kazkur buvau idejus UK nuoroda, jie ir pacius kombainus ir priedus siuncia i LT, pasiskaiciuok kas gautus ir palygink smile.gif

o siaip sitie kenwood'ai tikrai geri, maloniai nustebinta esu wub.gif va reikejo pyragui stiklines cukraus pudros, supylem cukru i maluneli, nemeluoju, nei 10 sekundziu neprireike cukraus pudrai isgaut bigsmile.gif kepem tarkuotas bulves - pilnai keptuvei, bulves sutarkavo per 1.06min bigsmile.gif as jau nesulaukiu konservavimu lotuliukas.gif
Atsakyti
beje, ka tik ten paziurejau, kazko jie kainas pakele g.gif
arba cia yra labai geromis kainomis priedai, bet jie siuncia tik UK ir i Airija. ( bet jei draugu ten turit, manau imanoma sugalvot ka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 25 vasario 2009 - 05:43
Jau kurį laiką ir aš galvoju apie virtuvinį kombainą, tik visiškai neįsivaizduoju koks būtų pats geriausias, gal patarsit rolleyes.gif man nebutina kad tarkuotu bulves ( nes turim bulviu tarkavimo mašiną ), pagrinde reiktu susmulkinti daržoves ( tyrelė vaikui ) , padaryti tešlą , spausti sultis, ledu kokteiliaims ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 02 25, 05:24)
paziurek puslapiu atgal, kazkur buvau idejus UK nuoroda, jie ir pacius kombainus ir priedus siuncia i LT, pasiskaiciuok kas gautus ir palygink smile.gif

lotuliukas.gif


ziurejau tam puslapyje, taciau neradau (bent jau kai vakar ziurejau) darzoviu pjaustykles sitam modeliui, yra tik 010 ir pan., kai buvau ziurejus pries koki men. tai daugiau priedu buvo. na bet nieko, vis geriau nei lt pirkti. dar galetu svaras nukristi tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paskaiciavau, kad is hobby hall apsimoka labiau nei is to uk puslapiuko, jei hobby hall komplektacijoj mesmale ir darzoviu pjaustykle. taciau radau km 003 user posted image
ka manot kuris geresnis kmc 560 ar km 003 g.gif
jau nebezinau doh.gif
Atsakyti
Gal kas papasakos kokiai teslai ruosti naudojamas K formos kablys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 25 vasario 2009 - 20:51
QUOTE(zalia_22 @ 2009 02 25, 19:42)
ka manot kuris geresnis kmc  560 ar km 003  g.gif
jau nebezinau  doh.gif


ten pagal aprasyma, tai km 003 visiskai toks pat kaip km 560 g.gif arba as ko nors nematau g.gif
sakykim, as turbut apsistociau ties 560, jau vien todel, kad 003 yra 'limited edition model', manau remontuojant ar keiciant susidevejusias detales geriau tureti modeli, kuris ne 'limited' g.gif

turbut as tik vieno dalyko pasigendu sitam kombaine - kokio tai pomidoru pjaustymo priedo, misrainems unsure.gif 760 tai kazkoki toki lyg ir turi smile.gif
beje, labai gerai, kad sitie yra neblogo dizaino, gali ant spinteles laikyt, nes jei kisciau ji i kokia spintele, tai, matyt, jis ten ir tunotu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ryyd @ 2009 02 25, 19:51)
Gal kas papasakos kokiai teslai ruosti naudojamas K formos kablys?


as su juo misraines maisau lotuliukas.gif
yra youtube filmukas apie kenwood chef'us, ten trumpai apibudina tuos antgalius unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dominyka3 @ 2009 02 25, 11:22)
pagrinde reiktu susmulkinti daržoves ( tyrelė vaikui ) , padaryti tešlą , spausti sultis, ledu kokteiliaims ax.gif


turbut visi kombainai turi sias funkcijas smile.gif lieka tik rinktis kokio norit ir uz kokia kaina mirksiukas.gif
pirma man sitas lb patiko g.gif

nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 26 vasario 2009 - 21:59
QUOTE(emuxxx @ 2009 02 25, 07:24)
manau tikrai geriau 560, nes 760 yra didesnis, o jau ir 560 su primontuotais priedais nezemas tampa g.gif mes pirkom cirtusiniu vaisiu sulciaspaude, maluneli, darzoviu sulciaspaude ( isivaizduoju, kad cepelinams bulves per ja praleist galetu g.gif bet nebandem dar), darzoviu pjaustykle ir ta prieda, kur persijoja miltus, ar uogas 'persijoja' i dzema lotuliukas.gif ( nezinau kaip cia ta prieda pavadint  doh.gif
sitam yra 8greiciai, bet praktiskai visi priedai reikalauja minimalaus greicio, arba nedidesnio kaip 2greitis; tai sakykim, pilnai uztenka ir 1000vatu.
mes savo km560 susikomplektavom gana pigiai, bendrai gavosi apie 1400lt g.gif

paziurek puslapiu atgal, kazkur buvau idejus UK nuoroda, jie ir pacius kombainus ir priedus siuncia i LT, pasiskaiciuok kas gautus ir palygink smile.gif

o siaip sitie kenwood'ai tikrai geri, maloniai nustebinta esu wub.gif va reikejo pyragui stiklines cukraus pudros, supylem cukru i maluneli, nemeluoju, nei 10 sekundziu neprireike cukraus pudrai isgaut bigsmile.gif kepem tarkuotas bulves - pilnai keptuvei, bulves sutarkavo per 1.06min bigsmile.gif as jau nesulaukiu konservavimu lotuliukas.gif


560 ir 760 yra vinodų išmatavimų... tik 760 yra galingesnis ir turi didesnį indą, be to jam tinka daugiau priedų

Jūs turit daržovių uslčiaspaudę, gal kada bandėt spausti obuolių sultis? Labai domina ar išeina ne tyrelė smile.gif
Po mėnesiuko atvyks (esu užsakius pas lietuvos atstivus) mano 760 bulvių skutimo priedas (be to jis tinka tik 760), galėsiu pasidalinti rezultatais smile.gif
Dabar turiu tik pjaustyklės priedą, vienintelis trūkumas, kad visos į indaplovę negaliu sumesti.
O tešlos darymui neturiu jokių priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 27 vasario 2009 - 10:28
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 02 27, 09:22)
560 ir 760 yra vinodų išmatavimų... tik 760 yra galingesnis ir turi didesnį indą, be to jam tinka daugiau priedų

Jūs turit daržovių uslčiaspaudę, gal kada bandėt spausti obuolių sultis? Labai domina ar išeina ne tyrelė smile.gif
Po mėnesiuko atvyks (esu užsakius pas lietuvos atstivus) mano 760 bulvių skutimo priedas (be to jis tinka tik 760), galėsiu pasidalinti rezultatais smile.gif


matyt apsigavau del didesnio indo, nes parduotuvej man jis vizualiai didesnis pasirode blush2.gif

sulciaspaude tikrai patinka, nors tik morkas ir obuolius tespaudem biggrin.gif obuoliu tirsciai nebuna sausi, bet sultys tikrai tirstos nebuna, tik putu plutele susidaro, bet asotis sultims toks, kad ispilant sultis, puta palieka inde. tik, zinau, yra dvieju rusiu sulciaspaudes, plastikine ir metaline, mes pirkom metaline, i jos padavimo vamzdeli telpa visas obuolys. o ta plastikine yra siek tiek kitokia g.gif
lauksim ziniu apie bulviu skutimo prieda thumbup.gif siaip, ir 560 ir 760 turi bulviu skutimo priedus, vizualiai irgi jie vienodi, bet perkant reikia gerai atkreipt demesi i priedu kodus, jie skiriasi smile.gif ir tas galioja ne tik bulviu skutimo priedui smile.gif


tiesa, mane labai nustebino parduotuves konsultantes ( ne LT ), kai nusipirkom is ju 560, ir po keliu dienu atejom klaust del priedu, jos mums pasake, kad jokie priedai jam netinka lotuliukas.gif atseit zmones joms taip skundes doh.gif o pasirodo, zmones nepasiziuri i kodukus ir knygutes dezese, ir sumaiso priedus, nes daugumos isvaizda visiskai vienoda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 28 vasario 2009 - 22:50
Kokie atsiliepimai apie Philips HR 7775/00 Virtuvės kombaina? Jis kaip suprantu daugmaz viska turi tik neturi mesmales ar klystu?
user posted image
Atsakyti