Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

noriu noriu kenwood chef rolleyes.gif apsiziurejau, kad man reiktu 3 - 4priedu g.gif malunelio, pjaustykles, sulciaspaudes ir gal citrusu sulciaspaudes g.gif tik nelabai randu kur pirkt tuos priedus ( lietuvoj itariu labai brangu ), jei neklystu, airijoj sulciaspaude apie 48eurus g.gif dar mastom, bet laaaabai jo noreciau doh.gif
Atsakyti
hmm atrodo cia ir daliu radau ir paciu kombainu, o ir i LT siuncia g.gif bet kombaina bijociau siustis is cia g.gif jauciu reikia man to chef rolleyes.gif ei, gal kas naudojat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 20, 05:13)
hmm  atrodo cia ir daliu radau ir paciu kombainu, o ir i LT siuncia g.gif bet kombaina bijociau siustis is cia g.gif jauciu reikia man to chef rolleyes.gif ei, gal kas naudojat? unsure.gif

Elektromarkt'uose jie gyvena. Rekomenduoju pirm apžiūrėti juos gyvai. Jei turi planų minkyti mielinę tešlą, teks pirkti KMM 760 versiją, nes joje tešlai minkyti indas jau tinkamos išmieros - 6,7 l (žemesnėse versijoje apie 4 l). Dėl didesnio indo device'as irgi išauga, ir, bent man, pasidaro per didelis ir ne toks gražus, kaip, tarkim, KMC 560. Dėl šios priežasties ir dar dėl to, jog abejoju, jog jis įgalus tinkamai išminkyti mielinę tešlą, šio kombaino atsisakiau. Neseniai KMM 760 kombainą turinti forumietė rašė, jog ant tokio dičkio prisukus daržovių pjaustyklę, pasidaro nepatogu iš aukštai į ją dėti daržoves. Žodžiu, nepirk vien pasižiūrėjus paveiksliukų bei paskaičius aprašymų. Gyvai pamatai daugiau tiek gėrio, tiek blogio...

Papildyta
O šiaip jau, iš to ką skaičiau, Kenwood kombainai yra geriausi iš mums prieinamų. Nežinau, ar jie tokiais ir paliks, kai mus pasieks naujausieji Bosch MUM'ai...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 20 sausio 2009 - 14:11
Skaiciau apie tuos Kenwood kombainus ir nezinau koki rinktis. juk ir chef serijos yra tiek daug modeliu, i ka reiktu atkreipti demesi renkantis, kaina skiriasi, o komplektacija ta pati, na dar galongumas, bet modeliu tai daug.
o kodel mielines teslos negalima minkyti 4,3l puode. jei jos nedaug reikia, ar ten kiti priedai 760 modelyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 15, 22:01)
Kazkaip keista uz tokia kaina tik tokia komplektacija. atrodo kad modeliukas 266 turi daugiau priedu g.gif . gaila  verysad.gif

Taip, bet turit rimtą daiktą ne plasmasė į plasmasę, o metalas į metalą.
Prieš tai turėjau Philips uiversalų... tai nėra ką lyginti, man susidėvėjo plasmasės, be to kočiojamos tešlos jis nepadarydavo, tekdavo minkyti rankomis.
Kaina tikrai namaža, bet daiktas to tikrai vertas smile.gif jei esat linkusios į konditeriją ax.gif
Papildyta:
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 20, 05:39)
noriu noriu kenwood chef rolleyes.gif apsiziurejau, kad man reiktu 3 - 4priedu g.gif malunelio, pjaustykles, sulciaspaudes ir gal citrusu sulciaspaudes g.gif tik nelabai randu kur pirkt tuos priedus ( lietuvoj itariu labai brangu ), jei neklystu, airijoj sulciaspaude apie 48eurus g.gif dar mastom, bet laaaabai jo noreciau doh.gif


KMM760 Premier ir KMC560 Chef skiriasi tik indo dydžiu ir galingumu.
Priedai tinka tokie pat. Kainos skirtumas nėra didelis (kai jau perki tokio lygio daiktą) apie 150-200 Lt
Vis tik siūlyčiau pirkti sulčiaspaudę atskirai, o ne priedą. (Teko girdėti, kad labai neblogos kenwood ir kaina gausis panaši).
Priedus reiktų užsakyti ten kur perkat kombainą. Į komplektą visada ir kainos siūlomos patrauklesnės smile.gif
Pjaustyklės priedas Lietuvoje apie 300 Lt
Bulvių skutimo priedas apie 150 Lt
Kiti menęs nedomino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 01 20, 19:23)
Prieš tai turėjau Philips uiversalų... tai nėra ką lyginti, man susidėvėjo plasmasės, be to kočiojamos tešlos jis nepadarydavo, tekdavo minkyti rankomis.
Kaina tikrai namaža, bet daiktas to tikrai vertas smile.gif jei esat linkusios į konditeriją  ax.gif

Tai ar pavyko su KMM 760 išminkyti tokią mielinę tešlą, kad priplojus iškeptą bandelę, ji vėl sugrįžo į pradinę padėtį (kokybiškos mielinės tešlos privaloma savybė)?

Atsakyti
na maciau kaip atrodo KM560 gyvai smile.gif philipsu isvaizda nublanksta unsure.gif kiek ziurejau tai sitame galima mieline tesla minkyti, bet iki 1litro g.gif man uztektu rolleyes.gif pas mus db ( as ne LT ) KM560 apie 800lt kainuoja ( akcija ), o visi man reikalingi priedai dar apie 500lt kainuotu ( tiesa, juos internetu pirkt reiktu, nes cia nera ) bet tai priedu kainos LT ziuriu dvigubai nei uk kainuoja, vagys blink.gif pjaustykles priedas, raset, apie 300lt LT, o uk 150lt g.gif

Donatas ir Monika o jus jau turit bulviu skutimo prieda, ar tik ruosiates pirkt? snd su mb ziurejom per youtube kaip skutamos tos bulves, bet sakom gal tik sviezias skuta, o jau su storesne zieve nebeiveikia g.gif kaip is tikro? g.gif
Papildyta:
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 20, 16:53)
o kodel mielines teslos negalima minkyti 4,3l puode. jei jos nedaug reikia, ar ten kiti priedai 760 modelyje g.gif



realiai tai tuos abu modelius perki 'plikus', visus priedus, kurie tau butini, susiperki atskirai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 21, 00:30)
na maciau kaip atrodo KM560 gyvai smile.gif philipsu isvaizda nublanksta unsure.gif kiek ziurejau tai sitame galima mieline tesla minkyti, bet iki 1litro g.gif man uztektu rolleyes.gif pas mus db ( as ne LT ) KM560 apie  800lt kainuoja ( akcija ), o visi man reikalingi priedai dar apie 500lt kainuotu ( tiesa, juos internetu pirkt reiktu, nes cia nera ) bet tai priedu kainos LT ziuriu dvigubai nei uk kainuoja, vagys blink.gif pjaustykles priedas, raset, apie 300lt LT, o uk 150lt g.gif

Taip jau, stebuklų šalis ta mūsų tėvynė... Čia aš apie kainas.

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 01 20, 22:49)
Taip jau, stebuklų šalis ta mūsų tėvynė... Čia aš apie kainas.



tas tiesa verysad.gif elektromarkte km560 + svarstykles, jei neklystu 1449lt blink.gif hobby hall turi zymiai geresni pasiulyma rolleyes.gif tik man komplektacija netinka jo unsure.gif reiks bandyt pirkt cia, o po to kaip nors parsigabent i lt doh.gif tiksliau pati nepirksiu, nebent mb nupirks biggrin.gif as pirkciau pigesni rolleyes.gif gaila man png geram daiktui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 01 20, 23:54)
Tai ar pavyko su KMM 760 išminkyti tokią mielinę tešlą, kad priplojus iškeptą bandelę, ji vėl sugrįžo į pradinę padėtį (kokybiškos mielinės tešlos privaloma savybė)?

Tai, kad aš nekepu mielinės tešlos blush2.gif
Dėl to negaliu ką pakomentuoti.
Papildyta:
QUOTE(emuxxx @ 2009 01 21, 01:30)
Donatas ir Monika o jus jau turit bulviu skutimo prieda, ar tik ruosiates pirkt? snd su mb ziurejom per youtube kaip skutamos tos bulves, bet sakom gal tik sviezias skuta, o jau su storesne zieve nebeiveikia g.gif kaip is tikro? g.gif

Dar tik "ruošiuosiu", tokių priedų paprastai nebūna, tenka užsakyti ir palukėti kokį mėn. (šio priedo "gyvai" net patys importuotojai dar nematę)
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 01 21, 15:05)
Dar tik "ruošiuosiu", tokių priedų paprastai nebūna, tenka užsakyti ir palukėti kokį mėn. (šio priedo "gyvai" net patys importuotojai dar nematę)


kai uzsisakysi, pasidalink informacija drinks_cheers.gif visgi mb nupirko km560 yahoo.gif kadangi neturim jokiu priedu, o isbandyt norejom, tai mb su K antgaliu uzmaise farsa kotletams, o as ryziu misraine, pridejus majonezo ir prieskoniu maisiau lotuliukas.gif bet db visad misraines darysiu tam inde rolleyes.gif lb patogu ax.gif blyn, kad as patenkinta clap.gif tikiuos kiti jo priedai nenuvils biggrin.gif
Papildyta:
db truputi palauksiu kol svaras nukris ir tada siusiuos priedus is anglijos blush2.gif
Atsakyti
O gal kas turite kenwood km266labai reiketu lietuviskos instrukcijos.Gal kas galetu pagelbet?Dekoju.
Atsakyti