Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 01 09, 14:47)
Aš aguonas visada malu su blenderiu.


O ten kaip tik sito dalyko nera. Reiks itariu atskirai nusipirkti smile.gif.
Atsakyti
kaip ir nusižiūrėjau virtuvinį kombainą MOULINEX FC 64P.Ką galite apie jį pasakyti?Ar šis vertas dėmesio?man nereikia nei bulvėm tarkuot nei mėsmalės , pagrinde reiktų daržovėms kuo įvairiau pjaustyti.
Atsakyti
Prasome http://www1.kenwoodw...,PL,R,GR,AR.pdf

Cia rusu kalba, gal bus lengviau


Papildyta:
QUOTE(vi_ @ 2008 11 15, 22:27)
Daviausi šiandien po inetą teisybės apie brandus, o ypač apie jų gaminamą produkciją ieškodama. Neradau. Iki 2003 m. tokia informacija dar buvo – nepriklausomi ekspertai pateikdavo analizę, ką gerai, o ką blogai brandai (garsios kompanijos) gamina. Bet užtąsė tuos ekspertus po teismus, ir tiek žinių, t.y. dabar žinai tik kainas ir technines charakteristikas, kurias patys gamintojai pateikia. O kaip norėtųsi turėti info apie tai, kas geriausiai/blogiausiai ar kitaip gamina šaldytuvus, skalbykles, garpuodžius, virtuvinius kombainus, etc. Ir Bosch, ir Braun, ir Kenwood, ir kitos įžymios firmos skamba išdidžiai, ir viską jos gamina, tačiau vienus daiktus daro puikiai, o kitus prastai. Be to, dalį daiktų jos gamina savo šalyse, o dalį – Kinijoje ar dar kur nors. Tai kas gi gamina geriausius virtuvinius kombainus? Philips, Kenwood, Krups ar Bosch? Amerikonai savo ranking‘uose iš šių firmų pamini tik Kenwood‘ą, bet nukišę jį eilės gale. O patys labiau vertina KitchenAid ir Cuisinart kompanijas. Girdėjote apie tokias? Aš tai ne. Mūsų buitinės technikos pardavėjai, sprendžiant iš jų asortimento, matyt, irgi.

Apie virtuvinius kombainus daugiausia info ir teisybės Marijos žemėj radau mūsų forume.  drinks_cheers.gif Taigi mamytės netingėkit ir rašykit apie tai, ką turit. Gal kam tai padės nepadaryti klaidos arba atvirkščiai – pasirinkti tai, ko norėjosi, ir patirti džiaugsmą, kad ir buitinį. Juk šiais laikais to džiaugsmo ne itin daug...


Sveikutes,
Kiek skaiciau internete, tai Kenwood kombainai ( kalbame apie pusiau profesionalius, tai yra isties geras pasirinkimas, nors siek tiek brangoki ). Kai kuriems, net analogu nerasite. Paziurekite cia KM010, KMC560, KMM760 ar KM266- http://www1.kenwoodw...se.php?id=2947; http://www1.kenwoodw...ase.php?id=2948

Yra ir lietuviskas wwwkenwoodworld.com/lt bet ten tik aprasymai be komentaru.
Atsakyti
Mane jau seniai domina Kenwood KMM 760 modeliukas, taciau kokia jo sudetis, kokie priedai, nes kaina tai didoka. ar ten tik minkymo kablys, ir plakimo sluoteles su blenderiu ar kas daugiau?
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 10, 18:04)
Mane jau seniai domina Kenwood KMM 760 modeliukas, taciau kokia jo sudetis, kokie priedai, nes kaina tai didoka. ar ten tik minkymo kablys, ir plakimo sluoteles su blenderiu ar kas daugiau?

Tiek ir tedaro - minko ir plaka... Daržovių pjaustymui ir mėsos malimui tektų pripirkti priedus, kurie kainuotų dar apie 400 Lt. Brangokoka, aišku. sad.gif Gaila, kad niekas neparašo, kaip tie Kenwood'ai mielinę tešlą minko. O gal ir gerai, kad nerašo, nes mieliniai pyragai kūno lašiniais pavirsta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2009 01 02, 22:50)
gal kas turi panasu aparata? isgyjau bet man kazko biskuti sukdamasis tie kabliai kabina dugna  g.gif
negi taip turi but??  g.gif
user posted image

Įdomu kodėl? g.gif Turim tokį,bet nieko nekabina...
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 10, 17:04)
Mane jau seniai domina Kenwood KMM 760 modeliukas, taciau kokia jo sudetis, kokie priedai, nes kaina tai didoka. ar ten tik minkymo kablys, ir plakimo sluoteles su blenderiu ar kas daugiau?

man taip pat, tiek susuko galva sitas aparatas, taip suzavejo, bet tik labai idomu ar jis tikrai toks yra kaip apie ji rodo... o komplekte yra tik tie minkymo kabliai, jei dar ko nori reikia pirktis, smulkintuvas 350, makaronu vienas angalis 99 kitu kainu neoamenu, aj dar sulciaspaude 349 siaip labai noriu, bet tokie pinigai... but tikrai faina jei kas atsilieptu jei kas turi...
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2009 01 10, 19:04)
Mane jau seniai domina Kenwood KMM 760 modeliukas, taciau kokia jo sudetis, kokie priedai, nes kaina tai didoka. ar ten tik minkymo kablys, ir plakimo sluoteles su blenderiu ar kas daugiau?


Aš tokį turiu
Standartinėje komplektacijoje yra stiklinis blenderis, ir trys tešlai minkyti "kabliai"
Šiaip puikus daiktas tešlai daryti.
Tačiau nusipirkau ir pjaustyklę kuri dedasi ant viršaus... tai truputėlį nepatogu, nes ganėtinai aukštai gaunasi, nepatogu įdėti ir iš aukštai į dubenį krenta, bet yra viskas ko reikia.
Bet dar piksiu bulvės skusti priedą smile.gif dar neužsisakiau, bet tikrai užsisakysiu
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 14, 09:38)
doh.gif  po tokiu pasisakymo atrodo kad is kombaino jokios naudos... ir gal jis visai nereikalingas  g.gif
man ir dbr idomu 7775 modelis kazkaip labiau linkstu prie jo, del naujesnio ir grazesnio dizaino  ax.gif  kazin kaip su jo funkcijom  g.gif
Papildyta:
idomu va kaip tas bulves tarkuo... ar su sulciaspaude  g.gif  nes cepelinam reik nuspaust nuo tarkiu sultis? va man lb idomu ar imanoma padaryt tai su kombainu  g.gif

Atsakyti
gal kas bandet ar seip zinot atsiliepimus apie Kenwood 010 serija?dekui
Atsakyti
QUOTE(nsn @ 2009 01 14, 16:19)


Kad jis tarkuoja bulves tai tikrai, bet nuspausti teks ko gero rankom.
Niekada nusiprikė viską viename, neturėsite visko aukščiausios klasės.
Tačiau šis Philipsas tikrai turi daug priedų.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 01 14, 11:34)
Aš tokį turiu
Standartinėje komplektacijoje yra stiklinis blenderis, ir trys tešlai minkyti "kabliai"
Šiaip puikus daiktas tešlai daryti.
Tačiau nusipirkau ir pjaustyklę kuri dedasi ant viršaus... tai truputėlį nepatogu, nes ganėtinai aukštai gaunasi, nepatogu įdėti ir iš aukštai į dubenį krenta, bet yra viskas ko reikia.
Bet dar piksiu bulvės skusti priedą smile.gif dar neužsisakiau, bet tikrai užsisakysiu

Kazkaip keista uz tokia kaina tik tokia komplektacija. atrodo kad modeliukas 266 turi daugiau priedu g.gif . gaila verysad.gif
Atsakyti