Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(Tango @ 2008 11 13, 09:30)
vakar suradau Kenwood 560 su priedais http://www.hobbyhall...6/406_7413.html  ir uz ta pacia kaina (kaip musu parduotuvese), o jei  dar reikia papildomai priedu , tai as suprantu, kad galime be problenu nusipirkti.

pasirodo, kad Bosch importuoja Senukai, tai daviau uzklausima, tai sake suzinos kaina. Manau sis grazuolis pas mus negreit atvaziuos, nes pries savaite Senukai atveze Bosch MUM6
http://www.senukai.l...st_tab=articles, bet man jo dizainas nelabai, ir i komplektacija ieina(Galingumas 1000 W; 4 greičiai + momentinis; Plieninis indas 6,2l, plaktuvas 1,5l;Mėsmalė; Dvigubo plaikmo šluotelė). Visa kita reiketu dasipirkti, tik neaisku, kada priedai pas mus atvaziuos

Ačiū už info. Reiks pasitikslinti gyvai, ir, jei viskas ok, arčiau Kalėdų (nuolaidos tokia proga juk priklauso!) šį Kenwood'ą ir pirkti. Kažko geresnio horizonte kaip ir nesimato. Nebent į tą laiką sužinosiu, jog Kenwood‘ukui nėr ko lygintis su naujuoju Bosch‘u. O šiaip jau dar prieš 2 savaites buvau susiruošusi viso labo Kenwood MG510 mėsmalę pirkti, bet mat kaip išėjo... smile.gif Beje, minėta mėsmaliukė ir pagal išmieras, ir pagal galingumą (1600 vs 1000 W) yra „kietesnė“ už kombainą. Taigi išeina, jog dabar perkuosi prastesnę mėsmalę su prielipais. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 11 13, 10:22)
turiu philips 7768.

daiktas gal ir neblogas, bet tokios kainos nebemokėčiau.

1. sulčiaspaudė labai garsiai dirba. sypia, ūžia, tad aš jos tiesiog VENGIU. spaudžiu dažniausiai morkas su obuoliais. morkas sunkokai ji spaudžia, tad bulvių didelio kiekio, greičiausiai neišeis cepelinam susmulkint. be to labai plonas vamzdelis, pro kurį kiši vaisius/daržoves. daug pjaustyt reikia.

2. smulkintuvas viskas kaip ir ok. tik mėsos peiliais nekapoju (sukapoja į gumulą kažkaip, vnž visad mėsmalę tenka dėtis), užtai žuvies file (kuri be kaulų ir malt nereikia) labai gerai sukapoja, išplaka tiesiog, tai tie peiliai gerai. tarkuot tarkuoja greitai ir gerai. tik mano išsvajotų šiaudelių nepadaro. nors ir rašo, kad sugeba. gaunasi stambesnis tarkavimas, į šiaudelius tikrai nepanašus.
tešlos maišymas irgi tik šiaip sau. kalbu apie kietą tešlą, kurią atseit jsi sugeba sumaišyt. na pirmiausiai tai labai mažą kiekį tegali padaryti, o ir bemaišant į gumulą vieną suplaka, tada pradeda šokinėt visas kombainas nuo svorio perskirstymo biggrin.gif

3. mėsmalė yra gera. tik galėtų būt kakliukas platesnis, nes irgi pjaustyti reikia smulkokai. tas ir nepatogu.
užtai kokie skanūs gaunasi tikri naminiai maltiniai, primaišius įvairiausių mėsos rūšių ax.gif

4. kokteilinę esu tik kartą panaudojus, tad nieko ir negaliu pasakyt  blush2.gif



doh.gif po tokiu pasisakymo atrodo kad is kombaino jokios naudos... ir gal jis visai nereikalingas g.gif

QUOTE(Tango @ 2008 11 13, 10:59)
Tai gal naujesnis modelis siuos trukumus panaikino? As sneku apie Philips HR7775. Jo ir sulciaspaudes platesnis vamzdelis, ir teslos kiekiui talpa didedne. Gal turi kas  Philips HR7775 ir gali parasyti + ir -


man ir dbr idomu 7775 modelis kazkaip labiau linkstu prie jo, del naujesnio ir grazesnio dizaino ax.gif kazin kaip su jo funkcijom g.gif



Papildyta:
QUOTE(Ingabi @ 2008 05 07, 15:28)
Labukas, galiu pasiūlyti stebuklą, kuriuo jau metus naudojuosi tai Philips Essence hr7768, viską daro, esu labai patenkinta. Mėsą mala, bulves tarkuoja, sultis spaudžia, daržoves pjausto ir tt. O cepelinai kokio skanumo thumbup.gif , tarkius smulkiai sutarkuoja tai tešla guminė niammm thumbup.gif . Tikrai siūlau, labai super kombainas.



idomu va kaip tas bulves tarkuo... ar su sulciaspaude g.gif nes cepelinam reik nuspaust nuo tarkiu sultis? va man lb idomu ar imanoma padaryt tai su kombainu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 14 lapkričio 2008 - 08:38
Apsiprendziau ir nusipirkau Philips HR7775. Kodel pasirinkau:
1. Pagrindine dalis uzima mazai vietos, todel negriozdina virtuves, priedus galima laikyti ir lentynoje.
2. Kas turi Philips, kad ir senesnius modelius, tik giria. Manau, kad naujas modelis bus tik tai geresnis.
3. Parduotuveje kosultantas pasake, kad jis populiariausias siai dienai tarp kombainu (Ogmina)
4. Turi viska, isskyrus mesmale sad.gif(, bet bandysiu issiversti kapojant su smulkintuvu, kaip daug kas is mamu daro. O ateityje, jei bus poreikis, tai gal ir isigysiu mesmales prieda.

Visa kita parasysiu, kai isbandysiu. Planuoju savaitgali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tango: 14 lapkričio 2008 - 09:27
QUOTE(Tango @ 2008 11 14, 09:25)
Apsiprendziau ir nusipirkau Philips HR7775. Kodel pasirinkau:
1. Pagrindine dalis uzima mazai vietos, todel negriozdina virtuves, priedus galima laikyti ir lentynoje.
2. Kas turi Philips, kad ir senesnius modelius, tik giria. Manau, kad naujas modelis bus tik tai geresnis.
3. Parduotuveje kosultantas pasake, kad jis populiariausias siai dienai tarp kombainu (Ogmina)
4. Turi viska, isskyrus mesmale sad.gif(, bet bandysiu issiversti kapojant su smulkintuvu, kaip daug kas is mamu daro. O ateityje, jei bus poreikis, tai gal ir isigysiu mesmales prieda.

Visa kita parasysiu, kai isbandysiu. Planuoju savaitgali...



laikiu atsiliepimu...
man tai va tik nepatinka tas metalas korpuso, jis atrodo toks sunkiai valomas...
o kitu spalvu nera ane?
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 14, 09:37)
laikiu atsiliepimu...
man tai va tik nepatinka tas metalas korpuso, jis atrodo toks sunkiai valomas...
o kitu spalvu nera ane?

kitu spalvu nera, Philips HR7774 turi dvi spalvas metalo ir juoda
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2008 11 13, 11:59)
Tai gal naujesnis modelis siuos trukumus panaikino? As sneku apie Philips HR7775. Jo ir sulciaspaudes platesnis vamzdelis, ir teslos kiekiui talpa didedne. Gal turi kas  Philips HR7775 ir gali parasyti + ir -


Pirkau as kombaina HR 7775. Bandziau su sulciaspaude tarkuoti bulves cepelinams. Daugiau to nedarysiu. Tarkius turejau perspausi rankom o ir labai daug liko nesutarkuotu iki galo bulviu gabaliuku. Sultis spaudziau is obuoliu tai tirsciai irgi nebuvo sausi. Siaip sultys skaidrios. Fri bulvytes man taip pat nesigavo. Jos gaunasi labai plonos ir labai daug lieka atraizu. Gal taip tik pas mane ar as ka nors ne taip darau. Tarkuojant darzoves taip pat lieka nesutarkuotu galiuku, bet cia ko gero visi jie taip tarkuoja. Esu patenkinta kokteiline . Labai greit ir gerai isplaka kokteilius. Su peiliu bandziau smulkinti svoguna, kitus maisto produktus irgi neblogai.Graziai pjausto riekutem. Citrusuniu vaisiu sulciaspaudes dar nebandziau. Noreciau suzinoti kitu atsiliepimus apie si kombaina
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2008 11 14, 09:40)
kitu spalvu nera, Philips HR7774 turi dvi spalvas metalo ir juoda



kie kmaciau 7774 yra baltas ir juodas... rinkciaus juoda, bet siame modelyje lb mazai funkciju
Papildyta:
QUOTE(ritno @ 2008 11 14, 09:50)
Pirkau as kombaina HR 7775. Bandziau su sulciaspaude tarkuoti bulves cepelinams. Daugiau to nedarysiu. Tarkius turejau perspausi rankom o ir labai daug liko nesutarkuotu iki galo bulviu gabaliuku. Sultis spaudziau is obuoliu tai tirsciai irgi nebuvo sausi. Siaip sultys skaidrios. Fri bulvytes man taip pat nesigavo. Jos gaunasi labai plonos ir labai daug lieka atraizu. Gal taip tik pas mane ar as ka nors ne taip darau. Tarkuojant darzoves taip pat lieka nesutarkuotu galiuku, bet cia ko gero visi jie taip tarkuoja. Esu patenkinta kokteiline . Labai greit ir gerai isplaka kokteilius.  Su peiliu bandziau smulkinti svoguna, kitus maisto produktus irgi neblogai.Graziai pjausto riekutem. Citrusuniu vaisiu sulciaspaudes dar nebandziau. Noreciau suzinoti kitu atsiliepimus apie si kombaina



bet siaip esi patenkinta juo? ar daug naudoji ir ar lengviau dabar suktis virtuvej turint ji? as bijau gad nebutu ismesti pinigai i bala, kad paskui nestovetu jis nenaudojamas
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 14, 10:01)
kie kmaciau 7774 yra baltas ir juodas... rinkciaus juoda, bet siame modelyje lb mazai funkciju

visa savaite po parduotuves vazinejau ir ziurejau kombainus. Be to turiu pries save lankstinuka. Philips HR7774 modelis baltos spalvos neturi, turi metalo ir juoda. Balti Philips kombainai yra visi senesiu modeliu.
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 14, 08:38)
doh.gif  po tokiu pasisakymo atrodo kad is kombaino jokios naudos... ir gal jis visai nereikalingas  g.gif
<...>
idomu va kaip tas bulves tarkuo... ar su sulciaspaude  g.gif  nes cepelinam reik nuspaust nuo tarkiu sultis? va man lb idomu ar imanoma padaryt tai su kombainu  g.gif


supranti, visada žmonių pasisakymuose įskaičiuok subjektyvumą. Vieniem yra nesmagu prisipažint, kad išleido apie 1K Lt ir nusipirko visišką šūdą, atsiprašant. biggrin.gif
Man tai negėda pasakyt. tikrai jis tiek nevertas.
ir visus minusus aiškiai šviesiai surašiau.

Dėl bulvių tarkavimo 7768: jei tarkuoji smulkia tarka, sutarkuoja ne taip gerai kaip senas geras LT modewlis MAžeikių gamybos. turiu tą tarką Mažeikių gamybos, tai ten idealiai smulkiai sutarkuoja. Philipsas gi - ne..

dėl modelių skirtumo labai nesitikėčiau kažkokio stebuklo. žiūrėk į praktines, fizines sąvybes: variklio galingumą (nuo to priklauso, kaip suprantu, kaklelių storis, t.y. kiek daug gali jis apdorot per apsisukimą), indo talpą. ir tada rinktis verta.

Aš senai žinau seną gerą taisyklę: kombinuotas daiktas negali gerai veikti. Idealu turėt atskiras funkcijas atliekančius aparatus (visur, ne tik virtuvėj). Tai visur kame esu įsitikunus. ir jei mano virtuvė būtų didelė, ir turėčiau pakankamai spintelių, pirkčiau tik atskiras mėsmalę, sulčiaspaudes, smulkintuvus ir t.t. mirksiukas.gif
patogiau tiek saugojimo prasme, tiek plovimo. o funkcijas atlieka tikrai geriau vienfunkcijinis aparačiukas.

sėkmės renkantis.
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 14, 11:04)
kie kmaciau 7774 yra baltas ir juodas... rinkciaus juoda, bet siame modelyje lb mazai funkciju
Papildyta:
bet siaip esi patenkinta juo? ar daug naudoji ir ar lengviau dabar suktis virtuvej turint ji? as bijau gad nebutu ismesti pinigai i bala, kad paskui nestovetu jis nenaudojamas


Siaip as juo labai nenusivyliau. Kadangi neseniai pirkau tai dar idomu viska isbandyti. Kadangi jo indu talpa nemaza tai jis labai tinka didesnei šeimai. Kazkaip tai pjaustyti viena svoguna ir neapsimoka. Vietos jis daug neuzima ir stovi pas mane ant spinteles tai patogu ir daznai naudotis. Dirba labai greitai , bet garsas tai stiprokas. Zodziu tikejausi truputi geriau , gal ir neverta is karto pulti pirkti tu naujienu. Bet tai cia tik mano nuomuone gal isgirsim daugiau atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 11 14, 10:21)
supranti, visada žmonių pasisakymuose įskaičiuok subjektyvumą. Vieniem yra nesmagu prisipažint, kad išleido apie 1K Lt ir nusipirko visišką šūdą, atsiprašant.  biggrin.gif
Man tai negėda pasakyt. tikrai jis tiek nevertas.
ir visus minusus aiškiai šviesiai surašiau.

Dėl bulvių tarkavimo 7768: jei tarkuoji smulkia tarka, sutarkuoja ne taip gerai kaip senas geras LT modewlis MAžeikių gamybos. turiu tą tarką Mažeikių gamybos, tai ten idealiai smulkiai sutarkuoja. Philipsas gi - ne..

dėl modelių skirtumo labai nesitikėčiau kažkokio stebuklo. žiūrėk į praktines, fizines sąvybes: variklio galingumą (nuo to priklauso, kaip suprantu, kaklelių storis, t.y. kiek daug gali jis apdorot per apsisukimą), indo talpą. ir tada rinktis verta.

Aš senai žinau seną gerą taisyklę: kombinuotas daiktas negali gerai veikti. Idealu turėt atskiras funkcijas atliekančius aparatus (visur, ne tik virtuvėj). Tai visur kame esu įsitikunus. ir jei mano virtuvė būtų didelė, ir turėčiau pakankamai spintelių, pirkčiau tik atskiras mėsmalę, sulčiaspaudes, smulkintuvus ir t.t.  mirksiukas.gif
patogiau tiek saugojimo prasme, tiek plovimo. o funkcijas atlieka tikrai geriau vienfunkcijinis aparačiukas.

sėkmės renkantis.

sutinku, bet kai virtuvele maza, tai tenka rinktis kombainus sad.gif(
Atsakyti
arteju link isvados kad nebepirksiu jo biggrin.gif visgi bevei 1000 lt... bulves tarkuoja vis dar senoji tarka, kuri beje ir dar nuspaudzia tarkius... mikseri turiu... reikia tik kokio smulkintuvo salotoms... ax.gif
Atsakyti