Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

ar būtina turėti specialius batus braidymui po jūrą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2008 08 01, 16:02)
ar būtina turėti specialius batus braidymui po jūrą?  ax.gif



butina. akmenukai pasitaiko astrus, kartais ir priejimas prie juros vien uolos...taipogi nereik ir eziuku pamirsti biggrin.gif nors mes ,kai maudemes bendram papludimy, ju nesimate arti kranto. Jie paprastai buna prisikabine prie uolu, stambesniu akmenu. Kas liecia kilimelius- mums ju neprireike smile.gif galima drasiai guleti ant ranksluoscio. neblogas masazas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2008 08 01, 15:02)
ar būtina turėti specialius batus braidymui po jūrą?  ax.gif

Taip, būtina, pirkom Kroatijoj, yra įvairių rūšių ir spalvų, kainos nuo 40 iki 50 kunų. Tų batukų tik nereikėjo, kai maudėmės Brač saloje, Bol miestelio Zlaty rat paplūdimyje, nes ten žvyras, o ne akmenys.
Atsakyti
QUOTE(beverly @ 2008 08 01, 19:42)
Taip, būtina, pirkom Kroatijoj, yra įvairių rūšių ir spalvų, kainos nuo 40 iki 50 kunų. Tų batukų tik nereikėjo, kai maudėmės Brač saloje, Bol miestelio Zlaty rat paplūdimyje, nes ten žvyras, o ne akmenys.

Omis miestely ir salia jo- smeliukas (tik ne toks fainas kaip prie Baltijos) smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Šiandien naktį grįžom iš kelionės smile.gif Važiavome savo automobiliu, tryse - me su vyru ir sūnus. Kroatijoje praleidome savaitę, o iš viso kelionė truko 15 dienų - apsilankeme pakeliui Lenkijoje, grįžtant dieną praleidome Austrijoje ir dvi - Slovakijoje, Aukštuosiuose Tatruose. Ispūdžiai - kuo geriausi smile.gif Kroatijoje apsistojome Duce miestelyje, mokėjome po 50 eurų už apartamentus...
Atsakyti
noriu ir as paplepet smile.gif vakar tik parskridom, viskas buvo idealu. buvom opatijoj, grazu ir dar karta grazu. nors orus internete rode su debesukais, visa savaite buvo beproto karsta, lijo gal kokias 2 minutes kazkada vakare. batuku tu visai reikia, jei ne eziams, tai kad ant akmenu stovet butu smagiau. as gulejau ant ranksluoscio ir man buvo patogu smile.gif kilimeliu ir batuku galima nusipirkti tenai ir tikrai nebrangiai. visko ten galima nusipirkti smile.gif jie gi laukia turistu smile.gif venecija ir plitvica man dvi pasakos. venecijoj laiko tai gana buvo tikrai, nenbent jus ten norit istisai apsipirkinet. plitvicoj tai man laiko buvo mazai, nes gide tai verte visus begiot. geriau paciom atvaziuot visai dienai ir ka nori daryt. nes ten rojus, reik laiko rojuj apziuret smile.gif tai tiek. ispudziai tik geri, bedu beduciu jokiu nebuvo. nenoriu lietuvoj tik but dabar, va cia problema smile.gif
Atsakyti
Man iskylo toks gal kvailas klausimas,bet nesu vaziavusi i kelione autobusu del to klausiu. Ar vaziuojant i Kroatija su Gruda is bagaza tarpinese sustojimuose tai yra ten kur nakvosime yra iskraunamas bagazas na lagaminai ar reikia jau su savimi salone tureti daiktus(na drabuzius,higienos reikmenys)kuriu tai prireikti gali? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2008 08 05, 14:15)
Man iskylo toks gal kvailas klausimas,bet nesu vaziavusi i kelione autobusu del to klausiu. Ar vaziuojant i Kroatija su Gruda is bagaza tarpinese sustojimuose tai yra ten kur nakvosime yra iskraunamas bagazas na lagaminai ar reikia jau su savimi salone tureti daiktus(na drabuzius,higienos reikmenys)kuriu tai prireikti gali? 4u.gif


kiekvienakart ,islipant nakvynei, galima su savimi pasiimti visa bagaza smile.gif jei nenori tampytis-galima susiruosti tik reikalingus daiktus
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2008 08 05, 13:15)
Man iskylo toks gal kvailas klausimas,bet nesu vaziavusi i kelione autobusu del to klausiu. Ar vaziuojant i Kroatija su Gruda is bagaza tarpinese sustojimuose tai yra ten kur nakvosime yra iskraunamas bagazas na lagaminai ar reikia jau su savimi salone tureti daiktus(na drabuzius,higienos reikmenys)kuriu tai prireikti gali? 4u.gif

Taip, reikia tampytis lagaminus kiekviename sustojime, išskyrus, kai jau atvažiuoji į Makarską, tai būni ten 6 dienas. Labai vargina tas tampymas, bet niekas nepalieka lagaminų autike, nes vadovė sakė, kad būna, kad pavagia lagaminus iš autobuso.
Atsakyti
QUOTE(beverly @ 2008 08 05, 18:46)
Taip, reikia tampytis lagaminus kiekviename sustojime, išskyrus, kai jau atvažiuoji į Makarską, tai būni ten 6 dienas. Labai vargina tas tampymas, bet niekas nepalieka lagaminų autike, nes vadovė sakė, kad būna, kad pavagia lagaminus iš autobuso.


Pernai griztant is Makarskos nakti Krokuvoje musu viena autobusa apvoge. verysad.gif Taip, kad geriau jau pasitampyti lagaminus... Bent jau Lenkijoje.

O kambaryje Makarskoje tai net langai sandariai neuzsidare. biggrin.gif Is pradziu buvo nejauku palikti daiktus, bet zinojom, kad ten - saugu.
Tikuosi, kad siaurineje dalyje taip pat saugu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 05 rugpjūčio 2008 - 20:06
Sveiki smile.gif kita savaitgali isvykstu i P. Kroatija, pirma karta gyvenime blush2.gif tik suku galva, kiek pinigeliu pasiimti, kur, kokioj sali ko gali prireikti? Islaidaut labai nesiruosiu, planuoju gal tik viena kita mokama ekskursija pasiimt, gal kokiu lauktuviu parvezt ir siaip smulkmeneles. Maitinima pasiemiau, tai maistui pinigai kaip ir atkrenta. Tai va, toks mano pirmakleckes rupestelis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(malincikas @ 2008 08 05, 23:53)
Sveiki smile.gif  kita savaitgali isvykstu i P. Kroatija, pirma karta gyvenime blush2.gif tik suku galva, kiek pinigeliu pasiimti, kur, kokioj sali ko gali prireikti? Islaidaut labai nesiruosiu, planuoju gal tik viena kita mokama ekskursija pasiimt, gal kokiu lauktuviu parvezt ir siaip smulkmeneles. Maitinima pasiemiau, tai maistui pinigai kaip ir atkrenta. Tai va, toks mano pirmakleckes rupestelis... ax.gif

Mes budamui tenais su ekskursijomis dviese isleidom apie 600EU.
Atsakyti