Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(qqte @ 2008 03 31, 22:41)
as ryte paprastai plaunu galva tai nelabai turiu tiek laiko laikyt 30 minuciu...bet savaitgaliais tai tikrai butinai laikau ir nemaziau  drinks_cheers.gif


na, tada suprantu jus, bet kai as plaunu galva tik k. i sav., tai man maudymasis vonioje yra tikras 1.5 val. ritualas - veido sveitiklis, kuno sveitiklis, plauku kauke, pedu sveitiklis, druskos, veido kauke ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 13, 23:57)
O kokia KLORANE kaukyte naudoji ? kiek zinau jos buna tik dvieju rusiu arne ?  4u.gif  Man labai patinka sampunai KLORANE, bet kaukes dar nesu isbandziusi smile.gif Kaukes noreciau sausiems plaukams smile.gif

kur ja galima rast ir kokia kaina mazdaug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 04 01, 14:52)
kur ja galima rast ir kokia kaina mazdaug? g.gif

As pirkau euro vaistineje, atrodo ir sarmoj yra ;mokejau kazkur 42-44Lt.(150ml)
Atsakyti
O kaip jums Brelil Biotraitement Detox Mask? cia

Nusipirkau, viena karta isbandziau, plaukau labai svelnus ir blizgus pasidare. Tik kaip jau minejot, laikyti reiketu daugiau, nei 5 min, kaip parasyta
Atsakyti
Kokie atsiliepimai būtų apie Dolivia kaukę? Mačiau, kad jin tokioj mažoj pakuotėj, gal ir neblogai būtų pabandyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Winnie @ 2008 04 01, 16:26)
O kaip jums Brelil Biotraitement Detox Mask? cia

Nusipirkau, viena karta isbandziau, plaukau labai svelnus ir blizgus pasidare. Tik kaip jau minejot, laikyti reiketu daugiau, nei 5 min, kaip parasyta


Aš naudojau šita liniją

http://www.brelil-me...logo_repair.htm

Labai nebloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 04 02, 13:07)
Aš naudojau šita liniją

http://www.brelil-me...logo_repair.htm

Labai nebloga smile.gif


Stai ir man pasirode nebloga, dabar ka tik spsiploviau galva, plaukai minkstuciai, bet labai purus. Paziuresiu, ar nepasikeis nuomone sunaudojus visa pakuote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Winnie @ 2008 04 02, 13:58)
Stai ir man pasirode nebloga, dabar ka tik spsiploviau galva, plaukai minkstuciai, bet labai purus. Paziuresiu, ar nepasikeis nuomone sunaudojus visa pakuote  4u.gif


siandien pabaigiau sita kaukyte . mano nuomone ir po visos tuteles thumbup.gif pirksiu po kazkiek laiko vel
Atsakyti
Jau isbandziau ir negaliu atsidziaugti nauju atradimu plauku prieziurai - INECTO intensyviai drekinanti kauke su grynu kokosu aliejumi. Plaukuciai - svelnus, nesielektrina, bet neapsunke, nepriglunda. Kaina - stulbinamai maza. Kvapas - dieviskas wub.gif (cia tiems, kas megsta kokoso kvapa). Zodziu, bent artimiausiu metu neketinu ieskoti kazko naujo, nes si kaukyte puikiai tinka mano plaukams thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 04 03, 14:19)
Jau isbandziau ir negaliu atsidziaugti nauju atradimu plauku prieziurai - INECTO intensyviai drekinanti kauke su grynu kokosu aliejumi. Plaukuciai - svelnus, nesielektrina, bet neapsunke, nepriglunda. Kaina - stulbinamai maza. Kvapas - dieviskas wub.gif (cia tiems, kas megsta kokoso kvapa). Zodziu, bent artimiausiu metu neketinu ieskoti kazko naujo, nes si kaukyte puikiai tinka mano plaukams thumbup.gif .

O kur pirkau, kokia kaina 4u.gif ?
Atsakyti
Vat kaukes man labai sunku išsirinkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Winnie @ 2008 04 03, 13:33)
O kur pirkau, kokia kaina  4u.gif ?

Pirkau Sarmoje, 150 ml pakuote kainavo kazkas apie 16 Lt biggrin.gif . Neitiketina, ar ne?
Atsakyti