Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Nezinau ar Lietuvoj yra. Nusipirk galima cia ir kai kuriose uzsienio kirpyklose.
Atsakyti
as vakar nusipirkau drekinamaja - regeneruojamaja plauku kauke "Kompres". gal kuri naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2008 03 17, 22:41)
Esu isbandziusi daugybe kaukiu,bet labiausiai tinkanti man is AVON spa su alyvuogiu aliejumi, tik nervina,kad 10min laikyt ja reikia sad.gif

man sita irghi nebloga
bet man po 10 minuciu tai poveikis kaip po balzamo
o viena karta pameginau savaitgali isiplovus galva palaikyt valanda su trupuciu siltai apsivyniojus galva
tada atradau ta kauke dar karta
pamegink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 14:44)
na aš dabar naudoju everline kaukę Chill_in.. tikrai nereali thumbup.gif  jau baigiu išnaudot, sakiau šįkart pirksiu milkshake.. o gal net tą pačią kur dabar turiu.. ax.gif
user posted image

Turėjau šią kaukė, nebloga, bet ir niekuo ypatinga, bent jau man rolleyes.gif

Šiuo metu, naudoju Orising Heliantis first.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 03 31, 10:03)
man sita irghi nebloga
bet man po 10 minuciu tai poveikis kaip po balzamo
o viena karta pameginau savaitgali isiplovus galva palaikyt valanda su trupuciu siltai apsivyniojus galva
tada atradau ta kauke dar karta
pamegink  mirksiukas.gif

Išbandysiu ir aš valandą išsėdėt su ta kauke ant plaukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 31, 17:37)
Išbandysiu ir aš valandą išsėdėt su ta kauke ant plaukų smile.gif


Ner prasmes,per pusvalandi plaukai pasiims kiek jiem reikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 31, 16:55)
Ner prasmes,per pusvalandi plaukai pasiims kiek jiem reikes 4u.gif

pusvalandi gal
bet 10 minuciu kaip raso ant pakuotes tai tikrai mazoka
bent maniskiam plaukam
Atsakyti
as niekada nelaikau kaukes 10 min. Visada maziausiai 30 min. ar tai butu kauke, ar balzamas - visada efektas bus geresnis. Man gaila isplauti priemone po keliu min., nes tada pinigai i bala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 03 31, 18:04)
pusvalandi gal
bet 10 minuciu kaip raso ant pakuotes tai tikrai mazoka
bent maniskiam plaukam

drinks_cheers.gif Nes plauku zvyneliai visiskai atsiveria po 20min,optimalus laikymas 20-30min mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, pas mane 30min tai jau minimumas. daznai ir valanda kauke palaikau. nors daznai ant pakuociu buna parasyta, kad uztenka 5-10min. g.gif bet as kazkaip nepasitikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 03 31, 19:50)
Na, pas mane 30min tai jau minimumas. daznai ir valanda kauke palaikau. nors daznai ant pakuociu buna parasyta, kad uztenka 5-10min. g.gif bet as kazkaip nepasitikiu ax.gif


Dabar zinosi kad is valandos ner naudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 31, 17:11)
as niekada nelaikau kaukes 10 min. Visada maziausiai 30 min. ar tai butu kauke, ar balzamas - visada efektas bus geresnis. Man gaila isplauti priemone po keliu min., nes tada pinigai i bala doh.gif


as ryte paprastai plaunu galva tai nelabai turiu tiek laiko laikyt 30 minuciu...bet savaitgaliais tai tikrai butinai laikau ir nemaziau drinks_cheers.gif
Atsakyti