Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(cavalli @ 2008 03 15, 23:43)
Kodel nepatiko? g.gif O kitos priemones taip pat is Tigi naudojai ar kitos firmos? Skaiciau, kad geriau visas priemones naudot tos pacios firmos ax.gif


mam tarsi kokia plevele aptraukdavo plauka ir jis toks nemaloniai standus patapdavo, "dratukai" tokie....
o bandziau tada viena kauke, kitos priemones buvo kitu firmu. po to kazkada bandziau sampuna ir balzama,bet ir nesuzavejo. gal tiesiog ne mano plaukams,arba neatitaikiau priemoniu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 16 kovo 2008 - 12:45
QUOTE(sultru beauty @ 2008 03 16, 14:44)
mam tarsi kokia plevele aptraukdavo plauka ir jis toks nemaloniai standus patapdavo, "dratukai" tokie....
o bandziau tada viena kauke, kitos priemones buvo kitu firmu. po to kazkada bandziau sampuna ir balzama,bet ir nesuzavejo. gal tiesiog ne mano plaukams,arba neatitaikiau priemoniu  biggrin.gif

Aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
O aš irgi jau galiu pasigirt ax.gif
sėdžiu su maišeliu ant galvos, ant plaukų užtepus majonezo ir ricinos aliejaus 'kaukę'. kažkurioj temoj skaičiau kad tai labai padeda plaukams, tai sakau reik gi namų sąlygom išbandyt. nuo majonezo kvapo čiut neapsivėmiau (kažkodėl man vienintelei turbūt majonezas DVOKIA) g.gif
liepė laikyt dvi valandas, tai net pačiai iš savęs juokas ima, kaip dvi valandas būsiu su maišiuku ant galvos lotuliukas.gif
po to pasisakysiu kaip sekės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2008 03 16, 15:51)
O aš irgi jau galiu pasigirt  ax.gif
sėdžiu su maišeliu ant galvos, ant plaukų užtepus majonezo ir ricinos aliejaus 'kaukę'. kažkurioj temoj skaičiau kad tai labai padeda plaukams, tai sakau reik gi namų sąlygom išbandyt. nuo majonezo kvapo čiut neapsivėmiau (kažkodėl man vienintelei turbūt majonezas DVOKIA) g.gif
liepė laikyt dvi valandas, tai net pačiai iš savęs juokas ima, kaip dvi valandas būsiu su maišiuku ant galvos  lotuliukas.gif
po to pasisakysiu kaip sekės  4u.gif

Po to labai kruopščiai galvą ištrink šampūnu ,nes man kartais neišsiplauna gerai tas majonezas iš pirmo karto doh.gif
Atsakyti
Keturis kartus perplovinėjau galvą, aišku vėl supykino kaip reikalas ( doh.gif ), bet nežinau ar dėl majonezo, ar dėl naujo šampūno ir balzamo (šampūno spalva kaip tamsaus tamsaus mėlyno rašalo, putos nuo plaukų violetinės g.gif ), bet plaukučiai purūs, gražūs, blizgantys cool.gif
Atsakyti
O man TIGI sokoladine kauke labai patiko, tik ja palaikius ir nuplovus reikia BUTINAI kondicionieriu uzdeti, kad uzsidarytu plauku zvyneliai, tada efektas superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2008 03 17, 12:04)
O man TIGI sokoladine kauke labai patiko, tik ja palaikius ir nuplovus reikia BUTINAI kondicionieriu uzdeti, kad uzsidarytu plauku zvyneliai, tada efektas superinis  thumbup.gif

O koki kondicionieriu dejai po kaukes? smile.gif
Atsakyti
Esu isbandziusi daugybe kaukiu,bet labiausiai tinkanti man is AVON spa su alyvuogiu aliejumi, tik nervina,kad 10min laikyt ja reikia sad.gif
Atsakyti
Man pati paciausia Philip Kingsley Elasticizer. Jauciasi,kad plauku bukle pagerejo,nors dar tik tris kartus uzsitepus buvau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 23 kovo 2008 - 16:28
O koks poveikis?
Atsakyti
Plaukai tampa svelnus,nesivelia. Ir kitos kaukes gali ta padaryt,bet man reikejo ilgalaikio efekto,o ne iki kito plovimo, taip pat, gal pagydytu sausus plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 23 kovo 2008 - 21:01
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 03 23, 16:27)
Man pati paciausia Philip Kingsley Elasticizer. Jauciasi,kad plauku bukle pagerejo,nors dar tik tris kartus uzsitepus buvau.
user posted image

kur cia tokia pirkt reik?kiek kainuoja/as tokia pirma kart matau
Atsakyti